U bent hier

Seppe Bouquillon trekt CD&V lijst 2018

Olen
16.08.2017 - 23.49u
Door: Herman Gezelle

Huidige burgemeester van Olen Seppe Bouquillon trekt volgend jaar de Olense CD&V lijst. In het begin van deze legislatuur (2013) was de afspraak gemaakt met toenmalig burgemeester Marcel Bellens om de burgemeesterssjerp vanaf 2017 over te nemen. Door de plotse ziekte van Bellens is deze wissel echter sneller moeten doorgaan. Hierdoor is Bouquillon sinds 2016 burgemeester van Olen.

'Momenteel zijn wij met onze afdeling volop bezig met het opmaken van onze visie op middenlange en lange termijn. Dit doen we ook met mensen zonder politieke ambitie maar die wel mee willen denken en werken aan de toekomst van Olen', weet fractieleidster Ellen Deswert.

"Dit is voor ons als politieke partij zeer belangrijk omdat we zo onze visie kunnen toetsen aan alle doelgroepen binnen onze gemeenten. Ook geeft dit een brede basis en gedragenheid van onze standpunten naar de toekomst toe.  Onze lijst is bijna compleet.' (pp)

Foto NNieuws.

imageMeer nieuws

Nieuws uit uw regio

Webdesign door Intracto