U bent hier

Aangepaste dienstregeling De Lijn vanaf 5 november: lijn 219 Vorselaar-Herentals

Kempen regio | Neteland
31.10.2018 - 17.02u
Door: Mark Jaspers

Vanaf maandag 5 november wijzigt De Lijn de reisweg van lijn 219. Zo zal de bus tijdelijk eerst naar Vorselaar dorp rijden, om vervolgens verder richting Herentals te rijden. Op deze manier kunnen kinderen die in Vorselaar naar school gaan, tijdig de lessen aanvatten.

Tot Vorselaar Doornboom blijven de vertrektijden hetzelfde. Rit 13 wordt afgeschaft en deze leerlingen worden verwezen naar lijn 420 of 427.

219 Herentals-Vorselaar scholen :

Maandag tot vrijdag (schooldagen) -

vertrektijden lijn 219 ritnummer 9 :

07.15 uur: Herentals Gareelmakersstraat
07.23 uur: Olen Boekel kerk
07.25 uur: Olen Station
07.27 uur: Olen Kruispunt Lichtaartseweg
07.29 uur: Lichtaart Bobbejaanland
07.33 uur: Lichtaart Gemeentestraat
07.36 uur: Lichtaart Station
07.38 uur: Poederlee Lichtaartsesteenweg
07.41 uur: Vorselaar Doornboom
07.46 uur: Vorselaar Dorp
07.51 uur: Vorselaar Doornboom
08.02 uur: Herentals AZ St.-Elisabeth
08.06 uur: Herentals Station.

420 Herentals-Massenhoven-Broechem-Berchem

427 snelbus Herentals-Massenhoven-Antwerpen
maandag tot vrijdag (schooldagen)

vertrektijden: lijn 427 ritnummer 22 :

07.40 uur: Herentals Station
07.43 uur: Herentals AZ St.-Elisabeth
07.50 uur: Vorselaar Doornboom
07.55 uur: Vorselaar Dorp

vertrektijden: lijn 420 ritnummer 70

07.58 uur: Herentals Station
08.01 uur: Herentals AZ St.-Elisabeth
08.08 uur: Vorselaar Doornboom
08.13 uur: Vorselaar Dorp

Alle actuele info op www.delijn.be

Foto Nnieuws Guy Verellen.

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Webdesign door Intracto