U bent hier

ACHL paraat voor een mooie toekomst : 'Fier op mijn club'

Herentals | Kasterlee | Kempen regio | Neteland | Westerlo
17.10.2021 - 17.58u
Door: Herman Gezelle

'AC Herentals is paraat om de uitdaging voor de toekomst aan te gaan', zegt een fiere voorzitter Tom Ryken.

'De grootste atletiekclub van het land telt meer dan 1.200 leden met afdelingen in Herentals, Lichtaart, Westerlo en Malle.  Onze nieuwe slogan, logo en huisstijl van de club moeten dat onderstrepen.

'Nieuwe naam : AC Herentals gaat in de toekomst verder als ACHL'

'AC Herentals gaat in de toekomst verder als ACHL', vervolgt president Ryken. 'Onze club schaart zich achter de slogan 'Fier op mijn club'.  Voor de nieuwe team-kledij zorgt Runnerslab, met onze dank ook voor de andere toffe sponsors TSG en Heylen Vastgoed.

Onze club werd in 1966 opgericht. Het oudste lid, Jos Van De Water, kreeg een oververdiende fles champagne Sublime (Le Mesnil-sur-Oger) -  met een knipoog naar z'n sublieme inzet al die jaren voor onze club.  Respect, dank en het gaat je goed Jos', klonk het emotioneel.  Red. & foto's Johan Temmerman/ Nnieuws.
Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto