U bent hier

ALS Liga Benefietdag : veiling brengt 2.990 euro op (2) - extra foto's en HD-vid

Herentals | Vlaanderen
23.08.2015 - 14.11u
Door: Herman Gezelle

De ALS Liga Benefietdag die vrienden van Kris Van Reusel zaterdag in het stadion van SKS Herentals op touw hadden gezet,  is een zonovergoten denderend steunfeest geworden.  De veiling van de gesigneerde voetbaltruitjes van de Rode Duivels, Club Brugge, AA Gent, KSK Lierse, Beerschot, FC Antwerp, Sporting Lokeren, Sven Nys en de getekende keepershandschoenen van Simon Mignolet (FC Liverpool) bracht in totaal 2.990 euro op.

Co-organisator Maarten De Vleeschouwer : 'Het organiserend comité is vandaag nog volop bezig om de volledige omzet en de kosten te berekenen. Die omzet wordt samen met de veiling op 10.000 euro geraamd.  We zijn bijzonder blij voor de massale steunbetuigingen.'

Update 21u : De benefietdag die zaterdag de vrienden van Kris Van Reusel t.v.v. de ALS Liga organiseerden op het terrein van SKS Herentals is een zonovergoten opvallend succes geworden. Maar liefst €7.023 gaat naar de ALS Liga.  De Herentalsenaren en Netelanders blijven een vrijgevig volk.

.

Meer nieuws

Strandpret op wielen voor kinderen met een fysieke beperking

Herentals | Kempen regio | Nationaal | Neteland | Vlaanderen 12.08.2022 - 09.13u

SKS Herentals - KFC Herenthout 5-1 : leuke oefenpot bij tropische temperaturen

Herentals | Herenthout | Neteland 11.08.2022 - 22.33u

Nieuwe fiets- en wandelkaart langs uitkijkpunten in (H)Oogverblindend Landschap van de Voorkempen

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen 11.08.2022 - 19.39u

Rijbewijs ingetrokken van 18-jarige uit Ravels : roekeloos rijden

Kempen regio | Turnhout regio 11.08.2022 - 19.05u

43-jarige man uit Herentals verdronken in recreatiedomein de Lilse Bergen

Kempen regio | Lille | Neteland 11.08.2022 - 19.01u

Decathlon België waarschuwt voor valse weggeefacties via sociale media

Internationaal | Kempen regio | Nationaal | Neteland | Olen 11.08.2022 - 14.11u

Erkenning Imeldaziekenhuis – HeiligHartziekenhuis als referentiecentrum voor complexe pancreaschirurgie verlengd

Kempen regio | Nationaal | Neteland | Provincie Antwerpen | Vlaanderen 11.08.2022 - 13.41u

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto