U bent hier

Na Fir Bolg : 7.350 muziekfans genieten van geslaagde 26e editie - extra foto's

Neteland | Vlaanderen | Vorselaar
05.07.2021 - 09.18u
Door: Herman Gezelle

Ondanks de wolkbreuken zondagnamiddag rond 15u in heel Neteland, bleef de bruisende sfeer op de laatste festivaldag van Na Fir Bolg onaangeroerd. De échte muziekliefhebber laat onweer niet aan z'n hart komen. Zeker niet de NFB-fans van het eerste uur.

Ook zondag veel volk op Sassenhout met een pak muzikale kippevelmomenten.

'7.350 fans op 3 dagen : vlot verlopen'

'Spijts de coronamaatregelen en de regenbuien tussendoor, hebben we een geslaagde editie achter de rug', zeggen Arvid Vermote en Luc Janssens van de NFB-organisatie. 

'We mochten voor de 3 dagen samen 7.350 fans begroeten. We mochten door de maatregelen maar max. 2.500 tickets per dag verkopen.  Alle artiesten tekenden present. Ze waren dolgelukkig en zelfs emotioneel geladen, omdat ze na anderhalfjaar nog eens op een podium konden staan.

Onze dank voor ons team is bijzonder groot. Merci, vanuit het diepste van ons hart.  Ze hebben bergen verzet. Politie Neteland en hulpdiensten noteerden trouwens geen klachten of incidenten.  Volgende week beginnen we met ons team al aan de programmatie van 2022.'

Ans en Peter uit Wechelderzande : 'Welle komen zeker terug in 2022'

Ans (23) en Peter (26) uit Wechelderzande kwamen voor de eerste keer naar NFB genieten.   'Amai, na dat covidjaar was het voor ons een verademing om nog eens uit de bol te kunnen gaan.  Hier in Vorselaar kennen ze er wel wat van.  Het is de eerste keer dat we komen, maar zeker niet de laatste. We gaan zo snel mogelijk ticketten bestellen voor 2022 en dan op de camping blijven slapen.  

We hebben Bart Peeters al een paar keer mogen beleven, maar hier op NFB zagen we een ultiem sterke Bart. Je zag dat hij alle stress van het afgelopen covid-jaar van zich afschudde.  Wonderbaarlijk mooi.  En de andere podiumbeesten waren ook om van te smullen.  Chapeau voor de NFB-organisatoren!', besluiten Ans en Peter in euforie.

Zondag sloten een denderende Tourist LeMC, all rounder Raymond van Het Groenewoud en Sunfire onder een toch nog zonnige hemel de geslaagde 3-daagse afOp de middag hadden de Koperdieven, Ketnetband en Imagine NO Lennon de weide al fijntjes in beweging gebracht .Foto's Adrie de Kok/ Nnieuws/ red. Guy Verellen.

imageMeer nieuws

WHO: einde pandemie in Europa mogelijk in zicht

Internationaal | Kempen regio | Nationaal | Neteland | Vlaanderen 23.01.2022 - 20.45u

De voordelen van Solitaire: 'Hoe te spelen, regels, waar te spelen in ons land'

De voordelen van Solitaire: 'Hoe te spelen, regels, waar te spelen in ons land'
Internationaal | Kempen regio | Nationaal | Neteland | Vlaanderen 23.01.2022 - 19.12u

Eva De Bleeker : 'Overheid betaalt facturen na 16 dagen

Kempen regio | Nationaal | Neteland | Vlaanderen 23.01.2022 - 10.44u

Golf meldingen grensoverschrijdend gedrag bij Nederlandse hulporganisaties sinds "The voice"-schandaal

Internationaal | Kempen regio | Nationaal | Neteland 22.01.2022 - 20.41u

Heel wat activiteiten van 'Transitie Mol en Balen' in 2022

Heel wat activiteiten van 'Transitie Mol en Balen' in 2022
Kempen regio | Mol 22.01.2022 - 18.42u

Laurens Sweeck vloert Toon Aerts in spannende sprint, Pidcock valt in slotronde

Kempen regio | Neteland | Vlaanderen 22.01.2022 - 16.11u

Opnieuw amateurvoetbal vanaf 28 januari

Opnieuw amateurvoetbal vanaf 28 januari
Kempen regio | Nationaal | Neteland | Vlaanderen 22.01.2022 - 09.52u

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Webdesign door Intracto