U bent hier

Na Fir Bolg : 7.350 muziekfans genieten van geslaagde 26e editie - extra foto's

Neteland | Vlaanderen | Vorselaar
05.07.2021 - 09.18u
Door: Herman Gezelle

Ondanks de wolkbreuken zondagnamiddag rond 15u in heel Neteland, bleef de bruisende sfeer op de laatste festivaldag van Na Fir Bolg onaangeroerd. De échte muziekliefhebber laat onweer niet aan z'n hart komen. Zeker niet de NFB-fans van het eerste uur.

Ook zondag veel volk op Sassenhout met een pak muzikale kippevelmomenten.

'7.350 fans op 3 dagen : vlot verlopen'

'Spijts de coronamaatregelen en de regenbuien tussendoor, hebben we een geslaagde editie achter de rug', zeggen Arvid Vermote en Luc Janssens van de NFB-organisatie. 

'We mochten voor de 3 dagen samen 7.350 fans begroeten. We mochten door de maatregelen maar max. 2.500 tickets per dag verkopen.  Alle artiesten tekenden present. Ze waren dolgelukkig en zelfs emotioneel geladen, omdat ze na anderhalfjaar nog eens op een podium konden staan.

Onze dank voor ons team is bijzonder groot. Merci, vanuit het diepste van ons hart.  Ze hebben bergen verzet. Politie Neteland en hulpdiensten noteerden trouwens geen klachten of incidenten.  Volgende week beginnen we met ons team al aan de programmatie van 2022.'

Ans en Peter uit Wechelderzande : 'Welle komen zeker terug in 2022'

Ans (23) en Peter (26) uit Wechelderzande kwamen voor de eerste keer naar NFB genieten.   'Amai, na dat covidjaar was het voor ons een verademing om nog eens uit de bol te kunnen gaan.  Hier in Vorselaar kennen ze er wel wat van.  Het is de eerste keer dat we komen, maar zeker niet de laatste. We gaan zo snel mogelijk ticketten bestellen voor 2022 en dan op de camping blijven slapen.  

We hebben Bart Peeters al een paar keer mogen beleven, maar hier op NFB zagen we een ultiem sterke Bart. Je zag dat hij alle stress van het afgelopen covid-jaar van zich afschudde.  Wonderbaarlijk mooi.  En de andere podiumbeesten waren ook om van te smullen.  Chapeau voor de NFB-organisatoren!', besluiten Ans en Peter in euforie.

Zondag sloten een denderende Tourist LeMC, all rounder Raymond van Het Groenewoud en Sunfire onder een toch nog zonnige hemel de geslaagde 3-daagse afOp de middag hadden de Koperdieven, Ketnetband en Imagine NO Lennon de weide al fijntjes in beweging gebracht .Foto's Adrie de Kok/ Nnieuws/ red. Guy Verellen.

imageMeer nieuws

Marc uit Turnhout schreef meer dan 200 gedichten voor ongeboren kleindochter en gaat voor record

Internationaal | Kempen regio | Nationaal | Turnhout regio 10.08.2022 - 16.53u

De zon schijnt voor iedereen, ook voor sociale huurders Herentals pilootgemeente voor Asterproject

De zon schijnt voor iedereen, ook voor sociale huurders Herentals pilootgemeente voor Asterproject
Herentals | Nationaal | Neteland | Vlaanderen 10.08.2022 - 15.23u

Nooit eerder zo veel uittreksels van strafregister afgeleverd

Nooit eerder zo veel uittreksels van strafregister afgeleverd
EU | Kempen regio | Nationaal | Neteland 10.08.2022 - 10.35u

SKS Herentals - KFC Herenthout : zomerse oefenmatch

Herentals | Herenthout | Neteland 10.08.2022 - 08.48u

Plantactie Nijlen vindt ook dit jaar plaats met afhaaldag op 26 november

Kempen regio | Nijlen regio 10.08.2022 - 08.47u

Noorderwijk Alive is back : Het Berkemus criterium op 2/9

Herentals | Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen 10.08.2022 - 07.35u

Parcours van Dodentocht in Bornem wordt door de hitte ingekort

Internationaal | Nationaal | Neteland | Provincie Antwerpen | Vlaanderen 10.08.2022 - 01.34u

"Hoogsensitief Groeien" organiseert eerste grote event voor hoogsensitieve personen in België

"Hoogsensitief Groeien" organiseert eerste grote event voor hoogsensitieve personen in België
Geel | Kempen regio | Neteland | Vlaanderen 10.08.2022 - 00.59u

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto