U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio | Neteland
11.02.2018 - 18.40u
Door: Mark Jaspers

Proximus League

09/02 20:30 Beerschot-Wilrijk - Westerlo 0-0
10/02 17:00 Roeselare - Union 1-4
10/02 20:30 Cercle Brugge - Tubeke 0-0
11/02 16:00 Lierse - OHL 0-1

1 Cercle Brugge 12 7 1 4 24/11 25
2 Lierse 12 7 5 0 14/18 21
3 OHL 12 5 3 4 13/10 19
4 Union 12 4 4 4 14/13 16
5 Beerschot-Wilrijk 12 4 5 3 11/15 15
6 KVC Westerlo 12 3 5 4 14/12 13
7 Tubeke 12 2 5 5 10/13 11
8 Roeselare 12 2 6 4 8/16 10

1 Amateurs

09/02 20:30 E. Aalst - Deinze 0-1
10/02 20:00 Virton - FCV Dender ...-...

1 Lommel SK 20 13 3 4 47/17 43
2 Heist 20 12 4 4 36/24 40
3 FC Knokke 20 11 4 5 41/23 38
4 Dessel Sp. 20 11 5 4 35/22 37
5 Deinze 20 11 6 3 28/17 36
6 Oudenaarde 20 9 8 3 35/25 30
7 ASV Geel 20 9 8 3 35/29 30
8 Seraing 20 8 7 5 32/27 29
9 E. Aalst 20 8 10 2 28/34 26
10 Hamme 20 7 9 4 26/32 25
11 Oosterzonen 20 6 8 6 26/31 24
12 Virton 19 7 10 2 23/32 23
13 FCV Dender 19 4 8 7 23/33 19
14 Châtelet 20 3 9 8 20/37 17
15 Berchem 20 4 12 4 24/37 16
16 Patro Maasmechelen 20 2 14 4 12/51 10

2 Amateurs B

10/02 20:00 Hoogstraten - Bocholt 1-2
11/02 15:00 Sp. Hasselt - Thes Sp. 2-1
11/02 15:00 City Pirates Antw. - Hades 2-1
11/02 15:00 St. Lenaarts - Tempo Overijse 1-3
11/02 15:00 KVK Tienen - Cappellen 0-1
11/02 15:00 O. Wijgmaal - Spouwen-Mop. 2-2
11/02 15:00 FC Turnhout - Duffel 1-0

1 Thes Sp. 20 12 5 3 39/24 39
2 Spouwen-Mop. 20 10 4 6 38/26 36
3 Bocholt 20 10 5 5 36/32 35
4 Vosselaar 20 9 4 7 33/18 34
5 Hades 20 9 8 3 34/29 30
6 O. Wijgmaal 20 9 8 3 35/32 30
7 City Pirates Antw. 20 8 6 6 35/34 30
8 Cappellen 20 8 7 5 33/26 29
9 Tempo Overijse 20 8 7 5 29/33 29
10 Duffel 20 7 7 6 30/30 27
11 Sp. Hasselt 20 7 9 4 26/31 25
12 FC Turnhout 20 5 7 8 19/24 23
13 Zwarte Leeuw 20 4 6 10 33/32 22
14 KVK Tienen 20 5 12 3 24/39 18
15 Hoogstraten 20 4 11 5 23/35 17
16 St. Lenaarts 20 4 13 3 23/45 15

3 Amateurs B

10/02 20:00 Heur-Tongeren - KFC Nijlen ...-...
11/02 15:00 Esp. Pelt - Kampenhout 0-0
11/02 15:00 Sterrebeek - Ternesse 1-1
11/02 15:00 Diest - E. Termien 0-2
11/02 15:00 ESK Leopoldsburg - Houtvenne 2-1
11/02 15:00 VC Herentals - Woluwe-Zaventem 0-3
11/02 15:00 Hoeilaart - KVK Wellen 1-1
11/02 15:00 Bilzen-Waltwilder - Diegem 1-0

1 Bilzen-Waltwilder 20 11 6 3 46/33 36
2 Heur-Tongeren 19 11 6 2 38/24 35
3 KVK Wellen 20 10 5 5 33/19 35
4 E. Termien 20 10 5 5 37/27 35
5 Houtvenne 20 10 7 3 47/39 33
6 ESK Leopoldsburg 20 9 6 5 32/22 32
7 Esp. Pelt 20 9 7 4 37/32 31
8 Diegem 20 9 8 3 42/30 30
9 Woluwe-Zav. 20 9 8 3 39/36 30
10 KFC Nijlen 19 8 6 5 37/38 29
11 Ternesse 20 7 10 3 34/45 24
12 Kampenhout 20 6 10 4 24/40 22
13 Diest 20 6 10 4 28/46 22
14 VC Herentals 20 5 11 4 28/41 19
15 Hoeilaart 20 4 12 4 22/43 16
16 Sterrebeek 20 3 10 7 27/36 16

1 Prov

10/02 20:00 Lyra - Witg. Dessel 2-0
10/02 20:00 Kontich A - Antonia A 3-0
11/02 15:00 Branddonk - Heikant 0-0
11/02 15:00 Berg en Dal - OG  Vorselaar 6-3
11/02 15:00 GR Katelijne - Lille 1-1
11/02 15:00 Schriek - Oppuurs 1-0
11/02 15:00 Merksplas - RC Mechelen 1-2
11/02 15:00 St.-Job - Rapid Leest 5-0

1 RC Mechelen 22 13 0 9 42/16 48
2 Lyra 20 14 3 3 53/18 45
3 Lille 21 13 3 5 42/27 44
4 Berg en Dal 21 10 5 6 34/24 36
5 Heikant 22 9 6 7 52/41 34
6 Kontich A 21 9 7 5 46/25 32
7 Witg. Des. 21 8 6 7 40/36 31
8 Oppuurs 20 9 8 3 41/35 30
9 St.-Job 21 9 12 0 38/47 27
10 Branddonk 21 7 9 5 28/32 26
11 Schriek 20 7 9 4 31/41 25
12 Antonia A 21 6 8 7 36/38 25
13 Vorselaar 22 5 12 5 32/63 20
14 Merksplas 20 5 11 4 25/37 19
15 Rapid Leest 21 3 14 4 21/46 13
16 GR Katelijne 22 2 16 4 18/53 10

2 Prov B

10/02 15:00 Weelde - Wuustwezel 0-4
10/02 19:30 Olmen - Zoersel 4-2
10/02 19:30 Oud-Turnhout - Beekhoek A 1-3
10/02 19:30 Herenthout A - De Kempen A 1-1
11/02 15:00 Verbr. Arend. - Herselt 3-3
11/02 15:00 Linda Olen - Bevel 2-2
11/02 15:00 White Star - Retie 1-4
11/02 15:00 Minderhout - Vlimmeren 1-2

1 Wuustwezel 21 16 1 4 67/24 52
2 De Kempen A 22 16 2 4 55/23 52
3 Olmen 21 15 2 4 62/32 49
4 Zoersel 21 9 7 5 45/36 32
5 Herselt 22 9 8 5 40/39 32
6 Retie 21 9 8 4 44/37 31
7 Weelde 21 8 7 6 46/48 30
8 Vlimmeren 21 9 10 2 34/38 29
9 Beekhoek A 21 8 10 3 32/43 27
10 Verbr. Arend. 21 7 9 5 39/47 26
11 White Star 21 6 10 5 36/54 23
12 Minderhout 21 6 13 2 37/50 20
13 Linda Olen 21 5 11 5 38/54 20
14 Bevel 22 6 14 2 35/46 20
15 Oud-Turnhout 22 5 14 3 29/48 18
16 Herenthout A 21 4 12 5 31/51 17

3 Prov C

10/02 19:30 SKS Herentals - Noordstar 1-4
10/02 19:30 KFC Mol - Balen 2-3
10/02 19:30 Kasterlee - Bouwel 4-6
10/02 19:30 Wezel Sp. - St.-Dimpna 2-1
11/02 15:00 VC Poederlee - Oosterzonen B 2-4
11/02 15:00 Gierle - Vrij Arendonk 2-1
11/02 15:00 Halle - Zandhoven 3-1
11/02 15:00 Zwaneven - VV Laakdal 2-3

1 St.-Dimpna 22 18 3 1 85/17 55
2 Balen 22 16 4 2 58/24 50
3 Wezel Sp. 20 15 2 3 54/18 48
4 Bouwel 21 13 7 1 62/41 40
5 VV Laakdal 21 12 7 2 49/37 38
6 Kasterlee 21 10 8 3 44/43 33
7 Noordstar 21 10 8 3 46/49 33
8 Oosterzonen B 21 9 7 5 42/36 32
9 Zwaneven 21 9 9 3 59/48 30
10 Zandhoven 21 8 11 2 38/59 26
11 KFC Mol 21 7 9 5 30/41 26
12 Gierle 22 7 10 5 39/53 26
13 Vrij Arendonk 20 4 13 3 34/41 15
14 Halle 22 4 15 3 34/63 15
15 Poederlee 21 4 16 1 26/71 10
16 SKS Herentals 21 1 18 2 12/71 5

4 Prov B

10/02 20:00 Olympic Pirates - Ternesse B 4-3
10/02 20:30 City Pirates Antw. B - Maccabi 2-2
11/02 15:00 Emblem - Ranst B 1-1
11/02 15:00 Pulderbos - J. Antwerpen 3-2
11/02 15:00 Oelegem - Boechout 1-0
11/02 15:00 Alberta FC Schilde - Massenhoven 3-2
11/02 15:00 Grobbendonk - Pulle 1-0
11/02 15:00 Tub. Borgerhout - Brothers Utd 3-0

1 Pulderbos 21 18 3 0 69/30 54
2 Pulle 21 15 4 2 74/28 47
3 City Pirates Antw. B 21 12 5 4 51/30 40
4 Grobbend. 21 12 7 2 48/36 38
5 Oelegem 21 11 7 3 44/38 36
6 Massenh. 20 10 7 3 41/30 33
7 Emblem 20 9 6 5 37/33 32
8 Tub. Borgerh. 21 9 7 5 48/42 32
9 Maccabi 22 8 7 7 40/40 31
10 Alberta FC Schilde 21 9 9 3 42/47 30
11 Ranst B 21 7 11 3 31/37 24
12 Brothers Utd 21 6 12 3 34/58 21
13 Olympic Pirates 22 6 14 2 34/46 20
14 J. Antwerpen 21 4 13 4 38/65 16
15 Ternesse B 21 3 14 4 23/45 13
16 Boechout 21 3 16 2 22/71 11

4 Prov D

10/02 20:00 Herenthout B - Berlaar 2-4
11/02 15:00 Wavria B - Rijmenam 0-1
11/02 15:00 Oevel - Beerzel 2-5
11/02 15:00 Wiekevorst - Immer Voort 0-3
11/02 15:00 Putte FC B - Tongerlo 0-8
11/02 15:00 Peulis - Ramsel 3-1
11/02 15:00 Booischot - Heultje 3-1
11/02 15:00 Grasheide - Blauberg 2-4

1 Blauberg 22 16 5 1 72/34 49
2 Booischot 21 13 4 4 56/25 43
3 Tongerlo 21 12 4 5 61/36 41
4 Berlaar 22 13 7 2 40/37 41
5 Grasheide 21 11 7 3 46/37 36
6 Oevel 22 10 7 5 47/29 35
7 Peulis 21 9 6 6 40/42 33
8 Beerzel 21 9 8 4 46/29 31
9 Wiekevorst 21 8 6 7 38/36 31
10 Rijmenam 21 9 9 3 42/43 30
11 Putte FC B 21 8 11 2 39/52 26
12 Heultje 21 8 12 1 43/49 25
13 Herenthout B 21 6 10 5 27/40 23
14 Immer Voort 21 6 11 4 39/43 22
15 Wavria B 21 1 15 5 16/64 8
16 Ramsel 22 1 18 3 27/83 6

4 Prov E

10/02 19:30 Rauw - Exc. Vorst 1-1
10/02 19:30 Rosselaar Hulsen - Punt-Larum 1-4
10/02 19:30 De Kempen B - KFC Turnhout B 0-1
11/02 15:00 Zammel - Olen United 1-4
11/02 15:00 Beekhoek B - Netezonen 0-3
11/02 15:00 Alberta - Wortel 1-5
11/02 15:00 Flandria - MLK Lichtaart 0-1
11/02 15:00 Oosthoven - Ezaart 2-0

1 Flandria 22 15 4 3 62/25 48
2 Netezonen 21 14 3 4 52/25 46
3 KFC Turnhout B 21 13 5 3 44/21 42
4 Rauw 22 13 7 2 50/27 41
5 Exc. Vorst 21 12 7 2 53/27 38
6 Olen United 21 11 6 4 42/33 37
7 Oosthoven 21 11 7 3 47/35 36
8 Wortel 21 10 7 4 45/39 34
9 MLK Lichtaart 21 8 9 4 41/48 28
10 Ezaart 21 9 12 0 38/42 27
11 Alberta 21 8 11 2 35/37 26
12 De Kempen B 21 6 11 4 36/40 22
13 Zammel 21 5 10 6 27/43 21
14 Punt-Larum 21 6 14 1 35/62 19
15 Rosselaar Hulsen 21 5 14 2 38/76 17
16 Beekhoek B 21 0 19 2 14/79 2

image



Meer nieuws

Nieuwtjes schepencollege Herentals

Herentals 16.08.2018 - 14.11u reading time8min

Oefenen op de stemcomputers

Nieuwe voorspellingsmethode: 2018-2022 worden abnormaal hete jaren

Nieuwe voorspellingsmethode: 2018-2022 worden abnormaal hete jaren
Internationaal | Kempen regio | Neteland | Vlaanderen 16.08.2018 - 00.22u

Kevin De Bruyne blesseert zich op training

Kevin De Bruyne blesseert zich op training
Internationaal | Vlaanderen 15.08.2018 - 23.53u

Antwerpen viert moeder op 15 augustus (en dat al langer dan de rest van het land het in mei doet)

 Antwerpen viert moeder op 15 augustus (en dat al langer dan de rest van het land het in mei doet)
Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen | Vlaanderen 15.08.2018 - 09.09u

Start 2 run - loopomlopen - info sportvoeding

 Start 2 run - loopomlopen - info sportvoeding
Grobbendonk | Herentals | Herenthout | Kempen regio 14.08.2018 - 17.40u

Werken E34 Ranst: snelweg vanaf volgende week 10 nachten afgesloten richting Nederland

Kempen regio | Lier regio | Nationaal | Neteland | Provincie Antwerpen 14.08.2018 - 17.38u

Nieuws uit uw regio

image
image
image

Onze partners

Webdesign door Intracto