U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio | Neteland
20.10.2019 - 21.00u
Door: Mark Jaspers

Proximus League
18/10 20:30 KVC Westerlo - Lokeren 2-0
19/10 17:00 Roeselare - Union 3-0
19/10 20:30 Beerschot - Virton 2-1
20/10 16:00 Lommel SK - OHL 0-2

1 Amateurs
19/10 19:30 Thes Sp. - FC Luik 1-1
19/10 19:30 Dessel Sp. - La Louvière C. 5-2
19/10 20:00 Tubeke - Seraing 1-2
19/10 20:00 Wezet - FCV Dender 3-1
19/10 20:00 OC Charleroi - Lierse Kempenzonen 1-1
19/10 20:00 Heist - Deinze 0-3
20/10 15:00 St.-El.-Winkel - RWDM 1-2
20/10 15:00 Rupel Boom - Patro Maasmechelen 1-0

2 Amateur B
19/10 19:30 Hades - Duffel 1-1
19/10 20:00 Hoogstraten - Sp. Hasselt 0-1
20/10 15:00 KVK Tienen - O. Wijgmaal 4-1
20/10 15:00 Spouwen-Mop. - E. Aalst 1-0
20/10 15:00 Londerzeel - Bocholt 1-1
20/10 15:00 Berchem - Pepingen-Halle 1-0
20/10 15:00 Vosselaar - Cappellen 1-3
20/10 15:00 Diegem - ASV Geel 4-0

3 Amateur B
19/10 19:30 KFC Turnhout - Witgoor 3-3
19/10 19:30 FC Helson - Zwarte Leeuw 1-2
19/10 19:30 St. Lenaarts - City Pirates Antw. 3-0
19/10 19:30 Houtvenne - Betekom 0-0
19/10 20:00 Lyra-Lierse - KVK Wellen 5-1
20/10 15:00 Bilzen-Waltwilder - Esp. Pelt 1-4
20/10 15:00 Linden - Heur-Tongeren 1-2
20/10 15:00 E. Termien - KVK Beringen 3-1

1 Prov
18/10 20:00 St.-Dimpna - Wezel Sp. 2-3
19/10 19:30 KFC Nijlen - Oppuurs 2-3
19/10 19:30 De Kempen - VC Herentals 3-3
19/10 20:00 RC Mechelen - KFC Lille 2-1
19/10 20:00 Kontich - Berg en Dal 1-4
20/10 15:00 Heikant - Zoersel 4-1
20/10 15:00 RVC Hoboken - 'sGravenw.-Schilde 2-3
20/10 15:00 Ternesse - Antonia 1-1

2 Prov B
19/10 19:30 Herselt - Broechem 4-1
19/10 19:30 Balen - OG Vorselaar 5-1
20/10 15:00 Weelde - Zandhoven 1-6
20/10 15:00 Schriek - R. Deurne 1-7
20/10 15:00 VV Laakdal - Retie 1-3
20/10 15:00 Merksplas - White Star 1-2
20/10 15:00 Ranst - Vlimmeren 4-0
20/10 15:00 Lentezon - Bevel 3-4

3 Prov C
19/10 19:30 Herenthout - Kasterlee 3-2
19/10 19:30 FC Arend. Sport - KFC Mol 0-1
20/10 15:00 Noordstar - Beekhoek 2-4
20/10 15:00 Bouwel - Rauw 3-3
20/10 15:00 Linda Olen - KFC Turnhout B 2-5
20/10 15:00 Zwaneven - Gierle 3-0
20/10 15:00 Flandria - Olmen 2-0
20/10 15:00 VC Poederlee - Exc. Vorst 5-3

4 Prov D
19/10 19:30 Wezel Sp. B - SKS Herentals 2-3
19/10 19:30 St.-Dimpna B - Booischot 0-5
20/10 15:00 Ezaart - Ramsel 5-0
20/10 15:00 Netezonen - Alberta 4-0
20/10 15:00 Wiekevorst - Immer Voort 2-4
20/10 15:00 Olen United - Zammel 1-0
20/10 15:00 Punt-Larum - Rosselaar Hulsen 5-0
20/10 15:00 Heultje - Oevel 1-7

4 Prov E
19/10 19:30 Antonia B - Pulderbos 3-3
19/10 19:30 Oud-Turnhout - De Kempen B 0-0
19/10 19:30 Grobbendonk - Wecheld. 4-0
20/10 15:00 Emblem - Halle 1-1
20/10 15:00 Alberta FC Schilde - Ranst B 4-0
20/10 15:00 HIH Turnhout - Oosthoven 0-5
20/10 15:00 Westmalle - Lichtaart 3-2
20/10 15:00 Oelegem - Kessel Utd. 2-4

image



Meer nieuws

Nieuwtjes schepencollege Heist-op-den-Berg

Heist op den Berg 15.11.2019 - 09.41u

Nationale en Provinciale Voetbalwedstrijden dit weekend

Nationale en Provinciale Voetbalwedstrijden dit weekend
Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen 14.11.2019 - 19.30u

Sluikstorter van bierblikjes gevat : Schriekenaar ontmaskert

Heist op den Berg 14.11.2019 - 19.29u

Drie winnende energieburgerbewegingen komen uit de provincie Antwerpen

Drie winnende energieburgerbewegingen komen uit de provincie Antwerpen
Herentals | Kempen regio | Turnhout regio | Westerlo 14.11.2019 - 19.22u

Voorbeeldig Geel bezoekt Ten Aard

Voorbeeldig Geel bezoekt Ten Aard
Geel 14.11.2019 - 19.09u

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto