U bent hier

Vic Eyckmans (Oevel) nieuwe voorzitter CD&V Westerlo

Westerlo
08.02.2016 - 15.33u
Door: Herman Gezelle

Tot voor kort was Philip Carens uit Westerlo-centrum voorzitter van CD&V Westerlo. Echter, vorig jaar verhuisde hij samen met zijn vriendin naar een naburige gemeente waardoor hij zijn functie ter beschikking stelde. Tijdens de nieuwe Voorzittersverkiezingen stemden de leden van CD&V, met een overdonderende meerderheid, Vic Eyckmans tot nieuwe voorzitter.

"Eerst en vooral wens ik Philip te bedanken voor al het werk dat hij heeft verzet voor CD&V Westerlo. Ik wens hem en zijn vriendin veel succes in zijn toekomstplannen en hoop beiden nog veel terug te zien in onze gemeente.", zo stelt Vic.

"CD&V Westerlo is een sterke partij die al decennia mee het beleid bepaalt in onze gemeente. Dat de Westerlonaar zeer tevreden is over de gemeente bleek uit het recente gemeenterapport van Het Nieuwsblad. Dit is voor een groot deel te danken aan de jarenlange inzet van de CD&V mandatarissen. Ik zal dan ook alles in het werk stellen opdat CD&V Westerlo een dragende partij zal blijven."

imageMeer nieuws

'Domme nederlaag bij debutant' : ZVC Renolim Borgloon - Real Noorderwijk 3-2

'Domme nederlaag bij debutant' : ZVC Renolim Borgloon - Real Noorderwijk 3-2
Herentals | Kempen regio | Nationaal 21.09.2019 - 09.24u

Nieuwtjes schepencollege Heist-op-den-Berg

Heist op den Berg 20.09.2019 - 16.19u

Honderdduizenden betogers wereldwijd op straat voor klimaat, in Brussel 15.000 deelnemers

Internationaal | Kempen regio | Nationaal | Neteland | Vlaanderen 20.09.2019 - 15.00u

12.200 extra overnachtingen in Kasterlee

12.200 extra overnachtingen in Kasterlee
Kasterlee 20.09.2019 - 14.32u

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto