U bent hier

Vic Eyckmans (Oevel) nieuwe voorzitter CD&V Westerlo

Westerlo
08.02.2016 - 15.33u
Door: Herman Gezelle

Tot voor kort was Philip Carens uit Westerlo-centrum voorzitter van CD&V Westerlo. Echter, vorig jaar verhuisde hij samen met zijn vriendin naar een naburige gemeente waardoor hij zijn functie ter beschikking stelde. Tijdens de nieuwe Voorzittersverkiezingen stemden de leden van CD&V, met een overdonderende meerderheid, Vic Eyckmans tot nieuwe voorzitter.

"Eerst en vooral wens ik Philip te bedanken voor al het werk dat hij heeft verzet voor CD&V Westerlo. Ik wens hem en zijn vriendin veel succes in zijn toekomstplannen en hoop beiden nog veel terug te zien in onze gemeente.", zo stelt Vic.

"CD&V Westerlo is een sterke partij die al decennia mee het beleid bepaalt in onze gemeente. Dat de Westerlonaar zeer tevreden is over de gemeente bleek uit het recente gemeenterapport van Het Nieuwsblad. Dit is voor een groot deel te danken aan de jarenlange inzet van de CD&V mandatarissen. Ik zal dan ook alles in het werk stellen opdat CD&V Westerlo een dragende partij zal blijven."

imageMeer nieuws

Human Rights Cartoonexpo ingehuldigd door burgemeester De Clercq

Olen | Vlaanderen | Westerlo 20.07.2019 - 10.51u

Festivalganger Tomorrowland overleden in het ziekenhuis

Internationaal | Provincie Antwerpen | Vlaanderen 20.07.2019 - 08.59u

3e editie schaal Cloots-Daneels SKS aan Olympiadelaan

3e editie schaal Cloots-Daneels SKS aan Olympiadelaan
Herentals | Neteland 20.07.2019 - 07.38u

Captatieverbod waterlopen in de provincie Antwerpen

Captatieverbod waterlopen in de provincie Antwerpen
Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen | Vlaanderen 19.07.2019 - 19.07u

Treinverkeer tussen Lier en Heist-op-den-Berg, en tussen Lier en Herentals weer hersteld (2)

Heist op den Berg | Herentals | Kempen regio | Lier regio | Mol | Nijlen regio 19.07.2019 - 17.29u

Treinverkeer onderbroken tussen Lier en Heist-Op-Den-Berg, en tussen Lier en Herentals

Treinverkeer onderbroken tussen Lier en Heist-Op-Den-Berg, en tussen Lier en Herentals
Herentals | Kempen regio | Lier regio | Nijlen regio 19.07.2019 - 14.22u

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto