U bent hier

KSKS Herentals en Heylen Vastgoed verlengen hun samenwerking

Herentals
03.07.2019 - 17.49u
Door: Mark Jaspers

Zopas verlengde KSKS Herentals en Heylen Vastgoed hun samenwerking. Wij zijn erg blij dat dit partnership met een van onze trouwe sponsors verlengd wordt en zo de continuteit van de club verder verzekert.

'Met 9 kantoren en meer dan 50 medewerkers in de provincie Antwerpen, en een aanbod van meer dan 1300 panden, zijn zij een van de belangrijkste vastgoedspelers in de provincie. Heylen Vastgoed gebruikt sportsponsoring als turbo voor hun groei, en wij zijn dan ook erg blij dat zij blijvend kiezen voor onze club om hun lokale verankering in de verf te zetten.

'Zaakvoerder Cedric Vanhencxthoven. : "Teamwork is voor onze onderneming zeer belangrijk: onze afdelingen voor verkoop, verhuur, nieuwbouw en exclusieve eigendommen werken elke dag samen met onze dienst onthaal en onze juridische afdeling om onze klanten de beste service aan te bieden.

Dat teamwork zien wij ook terug in de werking van KSKS Herentals. Wij zijn er van overtuigd dat de verlenging van deze samenwerking een win-win situatie is voor beide partijen. De manier waarop er bij deze club wordt omgegaan met de jeugdwerking is bovendien een extra motivatie om dit verder te ondersteunen." (pp)

imageMeer nieuws

Politie haalt dieren weg op Aardseweg

Politie haalt dieren weg op Aardseweg
Geel 11.11.2019 - 00.09u

Internationale titel voor Kjell Spruyt van JCI Lier

Internationale titel voor Kjell Spruyt van JCI Lier
Internationaal | Lier regio 11.11.2019 - 00.01u

BeNeLeague: ERA Renomar HYC vs Unis Fl. Heerenveen : 0-4 - herbekijk match

Herentals | Internationaal | Nationaal 10.11.2019 - 19.59u

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Nationale en provinciale voetbaluitslagen
Kempen regio 10.11.2019 - 19.27u

Nationale en provinciale voetbaluitslagen zaterdag

Nationale en provinciale voetbaluitslagen zaterdag
Kempen regio 09.11.2019 - 23.43u

SKS Herentals - KFC Heultje 7-2 : doelpuntenkermis aan Olympiadelaan

Herentals | Kempen regio 09.11.2019 - 21.44u

Janssen bezorgt Lierse Kempenzonen 8 op 12

Lier regio 09.11.2019 - 21.33u

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto