U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio
02.02.2020 - 19.13u
Door: Mark Jaspers

Proximus League
31/01 20:30 Beerschot - Westerlo 1-0
01/02 17:00 Lokeren - Union 0-2
01/02 20:30 OHL - Roeselare 2-1
02/02 16:00 Lommel SK - Virton 0-0

1 Amateur
01/02 20:00 OC Charleroi - Heist 2-3
01/02 20:00 La Louvière C. - Dessel Sp. 3-6
01/02 20:00 Patro Maasmechelen - Lierse Kempenzonen 1-0
01/02 20:00 FCV Dender - RWDM 0-1
01/02 20:00 Tubeke - Thes Sp. 0-2
02/02 15:00 St.-El.-Winkel - Seraing 0-4
02/02 15:00 Rupel Boom - Wezet 1-1
02/02 15:00 FC Luik - Deinze 1-3

2 Amateur B
31/01 20:00 Diegem - Pepingen-Halle 2-1
01/02 20:00 Hoogstraten - Duffel ...-...
02/02 15:00 KVK Tienen - Sp. Hasselt 1-2
02/02 15:00 Berchem - Londerzeel 1-1
02/02 15:00 Vosselaar - Bocholt 2-3
02/02 15:00 Spouwen-Mop. - Cappellen 0-3
02/02 15:00 E. Aalst - ASV Geel 2-1
02/02 19:30 Hades - O. Wijgmaal 2-1

3 Amateur B
02/02 15:00 St. Lenaarts - KVK Wellen 4-0
02/02 15:00 Linden - Witg. Des. 0-2
02/02 15:00 Bilzen-Waltwilder - FC Helson 3-2
02/02 15:00 KFC Turnhout - Zwarte Leeuw 2-0
02/02 15:00 Houtvenne - City Pirates Antw. 2-1
02/02 15:00 Heur-Tongeren - KVK Beringen 2-0
02/02 15:00 Lyra-Lierse - Betekom 1-0
02/02 15:00 E. Termien - Esp. Pelt 1-2

1 Prov
29/01 20:00 Wezel Sp. - Berg en Dal 3-1
01/02 19:30 Wezel Sp. - Heikant 1-3
01/02 19:30 Nijlen - RC Mechelen 2-3
01/02 19:30 Antonia - St.-Dimpna 1-0
01/02 19:30 Oppuurs - Ternesse 1-5
01/02 20:00 Lille - Kontich 6-0
02/02 15:00 'sGravenw.-Schilde - De Kempen 2-2
02/02 15:00 VC Herentals - Zoersel 2-1
02/02 15:00 Berg en Dal - RVC Hoboken 0-0

2 Prov B
01/02 19:30 Vorselaar - VV Laakdal 2-0
01/02 20:00 Zandhoven - Schriek 3-0
02/02 15:00 R. Deurne - Ranst 1-4
02/02 15:00 Retie - Lentezon 0-2
02/02 15:00 Vlimmeren - Merksplas 0-2
02/02 15:00 Bevel - Herselt 3-0
02/02 15:00 Broechem - White Star 0-4
02/02 15:00 Weelde - Balen 3-1

3 Prov C
01/02 19:30 Kasterlee - Zwaneven 1-1
01/02 19:30 Herenthout - Noordstar 2-2
01/02 19:30 KFC Mol - Flandria 1-4
01/02 19:30 Olmen - Linda Olen 2-1
02/02 15:00 Beekhoek - FC Arend. Sport 0-1
02/02 15:00 KFC Turnhout B - Rauw 3-3
02/02 15:00 Exc. Vorst - Bouwel 3-2
02/02 15:00 Gierle - Poederlee 0-2

4 Prov D
01/02 19:30 Zammel - St.-Dimpna B 1-2
01/02 19:30 Ramsel - Netezonen 0-3
01/02 19:30 SKS H'tals - Punt-Larum 1-4
01/02 19:30 Rosselaar Hulsen - Booischot 0-1
02/02 15:00 Oevel - Wiekevorst 5-1
02/02 15:00 Immer Voort - Tongerlo 3-5
02/02 15:00 Heultje - Wezel Sp. B 1-4
02/02 15:00 Olen United - Ezaart 2-4

4 Prov E
01/02 19:30 Wecheld. - Pulderbos 2-0
01/02 19:30 Oud-Turnhout - Oelegem 5-0
01/02 19:30 De Kempen B - HIH Turnhout 1-0
02/02 15:00 Ranst B - Oostmalle 0-3
02/02 15:00 Lichtaart - Grobbend. 1-4
02/02 15:00 Westmalle - Emblem 2-3
02/02 15:00 Kessel Utd. - Antonia B 4-2
02/02 15:00 Oosthoven - Alberta FC Schilde ...-...

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto