U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen
08.03.2020 - 19.28u
Door: Mark Jaspers

1 Amateur
07/03 19:30 Dessel Sp. - Deinze 0-4
07/03 19:30 Thes Sp. - Seraing 0-1
07/03 20:00 Tubeke - La Louvière C. 1-1
07/03 20:00 OC Charleroi - Patro Maasmechelen 4-1
07/03 20:00 Heist - Lierse Kempenzonen 0-1
08/03 15:00 Rupel Boom - FCV Dender 1-1
08/03 15:00 Wezet - RWDM 1-1
08/03 15:00 St.-El.-Winkel - FC Luik 0-0

Deinze kampioen

2 Amateur B
07/03 19:30 Hades - ASV Geel 2-1
07/03 20:00 Berchem - Cappellen 2-0
08/03 15:00 Londerzeel - O. Wijgmaal 1-6
08/03 15:00 Diegem - E. Aalst 3-1
08/03 15:00 KVK Tienen - Pepingen-Halle 2-1
08/03 15:00 Spouwen-Mop. - Hoogstraten 1-1
08/03 15:00 Bocholt - Sp. Hasselt 2-2

3 Amateur B
07/03 19:30 Houtvenne - Esp. Pelt 3-1
07/03 19:30 Zwarte Leeuw - City Pirates Antw. 1-2
07/03 19:30 FC Helson - Betekom 0-4
07/03 19:30 KFC Turnhout - KVK Wellen 2-3
07/03 20:00 Lyra-Lierse - KVK Beringen 0-2
08/03 15:00 Bilzen-Waltwilder - Witg. Des. 2-2
08/03 15:00 Linden - St. Lenaarts 1-3
08/03 15:00 E. Termien - Heur-Tongeren 1-3

1 Prov
07/03 19:30 Nijlen - Berg en Dal 3-0
07/03 19:30 Oppuurs - Antonia 3-3
07/03 20:00 Kontich - Zoersel 3-1
07/03 20:00 Lille - VC Herentals 2-0
07/03 20:00 RC Mechelen - Wezel Sp. 2-1
08/03 15:00 RVC Hoboken - Heikant 1-1
08/03 15:00 Ternesse - 'sGravenw.-Schilde 2-3

2 Prov B
07/03 18:30 Zandhoven - R. Deurne 2-2
07/03 19:30 Balen - Vlimmeren ...-...
07/03 19:30 Vorselaar - Broechem 1-0
08/03 15:00 Weelde - Retie 1-2
08/03 15:00 VV Laakdal - White Star 4-3
08/03 15:00 Schriek - Bevel 0-9
08/03 15:00 Ranst - Herselt 1-2
08/03 15:00 Lentezon - Merksplas 2-3

3 Prov C
07/03 19:30 Kasterlee - Gierle 4-1
07/03 19:30 FC Arend. Sport - Rauw 3-2
07/03 19:30 Herenthout - KFC Mol 0-2
08/03 15:00 Beekhoek - KFC Turnhout B 5-4
08/03 15:00 Poederlee - Linda Olen 2-1
08/03 15:00 Noordstar - Exc. Vorst 1-0
08/03 15:00 Flandria - Bouwel 1-2
08/03 15:00 Zwaneven - Olmen 2-3

4 Prov D
08/03 15:00 Ezaart - SKS H'tals 3-1
08/03 15:00 Netezonen - Rosselaar Hulsen 7-1
08/03 15:00 St.-Dimpna B - Alberta 1-4
08/03 15:00 Heultje - Zammel 2-2
08/03 15:00 Wiekevorst - Booischot 2-4
08/03 15:00 Tongerlo - Punt-Larum 0-1
08/03 15:00 Olen United - Ramsel 4-2

4 Prov E
07/03 19:30 Grobbend. - Oostmalle 1-2
07/03 20:00 Emblem - Kessel Utd. 2-1
08/03 15:00 Westmalle - Halle 2-2
08/03 15:00 Antonia B - Alberta FC Schilde 2-5
08/03 15:00 Oelegem - Oosthoven 1-5
08/03 15:00 De Kempen B - Ranst B 4-0
08/03 15:00 Lichtaart - Oud-Turnhout 1-1
08/03 15:00 HIH Turnhout - Wecheld. 2-4

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto