U bent hier

2.600 azalea’s voor Kom op tegen Kanker goed voor record van 18.465 euro

Mol | Vlaanderen
18.09.2018 - 13.48u
Door: Mark Jaspers

Het plantjesweekend op 14 en 15 september ten voordele van Kom op tegen Kanker werd ook in onze gemeente weer een enorm succes. De 2.600 azalea's waren zaterdag al in de vooravond allemaal uitverkocht, dankzij enkele bijkomende giften is dit samen goed voor een recordopbrengst van 18.465 euro. Dank aan de vele vrijwilligers die de plantjes aan de man brachten, maar ook aan iedereen die de actie steunde. Samen maken we een vuist tegen kanker!

In Vlaanderen vond een recordaantal van 332.510 plantjes hun weg naar mensen die de strijd tegen kanker een warm hart toedragen. Daarvan kwamen 2.600 azalea's in onze gemeente terecht. Deze vlogen in een mum van tijd de deur uit. Al voor de 15de keer zetten tal van enthousiaste vrijwilligers in onze gemeente, een 55 in totaal, zich in om op een tiental locaties de plantjes te verkopen.

Kom op tegen Kanker financiert met de opbrengst van het Plantjesweekend steun- en zorgprojecten voor kankerpatiënten en hun naasten.

imageMeer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto