Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

300 vrijwilligers getrakteerd op ontbijtbuffet tijdens Molse ‘Week van de Vrijwilliger’

Mol

Een 300-tal vrijwilligers genoot zondag van een heerlijk ontbijtbuffet aangeboden door het gemeentebestuur. Het hele jaar door zetten honderden vrijwilligers zich in. De ‘Week van de Vrijwilliger 2023’ van 25 februari tot 5 maart, was hét moment om onze vrijwilligers in de bloemetjes te zetten.

Is ‘Je inzetten voor anderen’ ook één van jouw ambities? Aarzel dan niet en zet je in als vrijwilliger. Op www.molvrijwilligt.be vind je de meest recente vrijwilligersvacatures in onze gemeente. Neem rechtstreeks contact op met de dienst, organisatie of vereniging van je keuze.

Vrijwilligerscentrale Mol

Heb je algemene vragen over vrijwilligerswerk of de vrijwilligerswetgeving? Neem dan contact op met de verantwoordelijke vrijwilligers inne.dierckx@gemeentemol.be.

Mol vrijwilligers ontbijt

Mol vrijwilligers ontbijt

Mol

Deel dit artikel