Bekende winkelierster Margriet 'Kaas Verwimp' overleden (74)
De Herentalsenaren verliezen één van haar meest geliefde winkeliersters. Zondag overleed Margriet Verwimp op 74-jarige leeftijd. De handelszaak had in heel de regio Kempen faam.
Méér dan 50 jaar was ze het lieve ondernemersgezicht van de kaashandel op de Grote Markt die in heel Vlaanderen en Zuid-Nederland waardering kreeg. De kaashandel haalde ook vorige eeuw heel wat naam binnen samen met haar broer Arthur.
Eind vorig jaar heeft Margriet - voor de klanten 'Margritje' - om gezondheidsredenen de winkel gesloten en blijft het metalen rolluik naast Salons De Limpens omlaag.
Margriet is overleden in AZ Turnhout. Ze is bewust heel haar leven single gebleven.
De uitvaart heeft plaats op zaterdag 20 januari om 14u in Aula Van den Broeck aan Hannekenshoek Herentals. Op vrijdagavond van 19u - 19.30u kan je nog een laatste groet brengen in het funerarium Nederrij 15.
Foto Hildt Van Geirt / met dank Jos Flamand.