Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Bromfietsers vandaliseren atletiekpiste Herenthout: lokaal bestuur dient klacht in

foto gemeente Herenthout

De nieuwe atletiekpiste aan ‘t Kapelleke Herenthout is fel beschadigd door bromfietsers. De gemeente heeft klacht ingediend bij  politie Neteland. 

"Op camerabeelden is te zien hoe bromfietsers over de pas vernieuwde atletiekpiste racen. Daardoor zijn er nu bandensporen op de piste", klinkt het bij de gemeente.

"We tillen zeer  zwaar aan dit vandalisme.   Onze sportinfrastructuur is er voor iederéén, en we rekenen op ieders respect om ze in goede staat te houden.    Om herhaling te vermijden, sluiten we de piste voortaan af wanneer er geen personeel aanwezig is. De toegang zal dus beperkt zijn.   Foto gemeente Herenthout

 

Ben je zelf getuige van zo'n gedrag? Twijfel dan niet en verwittig onmiddellijk de politie via het nummer 112. 

Zo help je mee om onze sportaccommodatie veilig en toegankelijk te houden voor iedereen.”

 

 

Bergense steenweg 61, Herenthout, België

foto gemeente Herenthout

Deel dit artikel