U bent hier

Campus De Vesten Herentals met knappe SID-IN

Herentals
16.03.2013 - 09.00u
Door: Herman Gezelle

Zaterdag organiseerde Campus De Vesten een interessante SID-IN voor het grote publiek. Het was gezellig druk rond heel wat infostands over de studierichtingen die Campus De Vesten aanbiedt.

De afdelingen voeding-keuken, de combinatie 'wielrennen en studeren', wetenschappen, verzorging, houtbewerking, metaal en elektriciteit kregen heel wat belangstellende ouders met hun kinderen over de vloer.

Antonio Pascale Algemeen Directeur Campus De Vesten : 'Deze SID-IN (Study Information Day) voor ouders én potentiële leerlingen van onze en andere scholen gaf een leuk overzicht over ons uitgebreid studie-aanbod. Je kon er onze leerlingen aan het werk zien en proeven van de toffe sfeer op onze school.

We mochten vandaag ook gebruik kunnen maken van de infrastructuur van de VDAB aan de overkant van de Ringlaan (Brigandstraat). De leerlingen ervaren er een échte werkplek uit de bedrijfswereld.'

Campus De Vesten - de Middenschool en het Atheneum - telt 430 leerlingen.

Beelden G. Verellen / Nnieuws.
imageMeer nieuws

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto