U bent hier

Commanderij Kempen met leerrijke proefavond @ Hof ter Rielen

Kasterlee | Kempen regio
05.11.2017 - 23.02u
Door: Herman Gezelle

Commanderij Kempen organiseerde zaterdagavond in Hof ter Rielen een leerrijke proefavond (BYO) met de 'beste wijnen' gekozen door de leden zelf tijdens een 'eigen fles' proeverij in juni van dit jaar. 9 wijnen blind proeven en beoordelen. 

Voorzitter Jef Wouters: 'Onze leden willen blijven bijleren over wijn. Oenologie kent geen grenzen, ieder wijnjaar is totaal nieuw en moet je ontdekken.

Onze leden komen uit heel de Kempen. Iedereen die met passie in wijn geïnteresseerd is, kan lid worden. Je hebt 2 peters nodig. Onze leuze blijft : koop enkel wijn die je geproefd hebt, die je een goed gevoel geeft qua smaak, kleur en geur. Wijn die al je zintuigen prikkelt', besluit Jef Wouters.

Het bestuur Commanderij Kempen :

Jef Wouters, voorzitter; Tony Berckx, penningmeester en ondervoorzitter; André Groeneveld, PR-verantwoordelijke; Fons Verbist en Lode Verhulst, wijnmeesters; Kim Bastiaens, secretaris.

Info : hier.

Guy Verellen / NNieuws.

imageMeer nieuws

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Webdesign door Intracto