U bent hier

Dirigentenwissel bij Centrumharmonie Geel

Geel
16.08.2016 - 18.02u
Door: Herman Gezelle

Na een 6-tal jaren van intense samenwerking heeft dirigent Jef Verheyden besloten het dirigeerstokje van de Centrumharmonie Geel door te geven. Iedereen heeft ontelbare mooie herinneringen aan hem om te koesteren.

Cis Sterckx : 'Als opvolger willen wij graag Koen Dries verwelkomen. Koen is een prille dertiger en heeft saxofoon gestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel. Daar behaalde hij zijn masterdiploma's instrument en muziekdirectie met grootste onderscheiding.

Daarnaast verdiepte Koen zich in de muziekschriftuur. Aan hetzelfde Conservatorium studeerde hij verder Harmonie, Contrapunt, Analyse en behaalde hij een creditbewijs Fuga.

Momenteel werkt hij aan een doctoraat in de kunsten.   We hopen dat Koen zich snel zal thuis voelen in onze vereniging. Het dagelijks bestuur en de 85 muzikanten van het orkest hebben er alle vertrouwen in dat hij de opgegane weg voor onze vereniging zal verderzetten en er met volle overgave zal voor zorgen dat er voor ons harmonieorkest nog een zeer mooie toekomst weggelegd is'.

foto Joke Melis.

imageMeer nieuws

Daar is de BeNeLiga weer

Internationaal | Nationaal 14.07.2020 - 17.12u reading time12min

Daar is de BeNeLiga weer 2020 staat vol nieuwtjes voor voetballiefhebbers. Zo zijn er nieuwe UEFA-ontwikkelingen wat betreft de EURO 2020, en ook verse plannen rondom belangrijke matchen, waaronder de Bekerfinale en de Jupiler Pro League.

Twee maanden wandelplezier met Stabbel

Twee maanden wandelplezier met Stabbel
Geel | Herselt | Hulshout | Kempen regio | Laakdal regio | Westerlo 14.07.2020 - 08.46u

WHO-baas waarschuwt: 'In te veel landen gaat het de verkeerde kant op'

Internationaal | Kempen regio | Neteland | Vlaanderen 14.07.2020 - 01.51u

Egels sterven aan onbekende ziekte : alert zijn voor wondjes, abcessen en gezwollen poten

 Egels sterven aan onbekende ziekte : alert zijn voor wondjes, abcessen en gezwollen poten
Herenthout | Kempen regio | Neteland | Vlaanderen 14.07.2020 - 01.43u

Het aantal besmettingen stijgt opnieuw: hoe zorgwekkend is dat?

 Het aantal besmettingen stijgt opnieuw: hoe zorgwekkend is dat?
Kempen regio | Neteland | Vlaanderen 13.07.2020 - 17.34u

Goed nieuws voor Manchester City: club mag Champions League in van TAS

Internationaal | Vlaanderen 13.07.2020 - 14.07u

Luminus krijgt dan toch extra windturbine in Herentals-Industrie

Luminus krijgt dan toch extra windturbine in Herentals-Industrie
Grobbendonk | Herentals | Herenthout | Neteland 13.07.2020 - 12.44u

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto