U bent hier

Dirigentenwissel bij Centrumharmonie Geel

Geel
16.08.2016 - 18.02u
Door: Herman Gezelle

Na een 6-tal jaren van intense samenwerking heeft dirigent Jef Verheyden besloten het dirigeerstokje van de Centrumharmonie Geel door te geven. Iedereen heeft ontelbare mooie herinneringen aan hem om te koesteren.

Cis Sterckx : 'Als opvolger willen wij graag Koen Dries verwelkomen. Koen is een prille dertiger en heeft saxofoon gestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel. Daar behaalde hij zijn masterdiploma's instrument en muziekdirectie met grootste onderscheiding.

Daarnaast verdiepte Koen zich in de muziekschriftuur. Aan hetzelfde Conservatorium studeerde hij verder Harmonie, Contrapunt, Analyse en behaalde hij een creditbewijs Fuga.

Momenteel werkt hij aan een doctoraat in de kunsten.   We hopen dat Koen zich snel zal thuis voelen in onze vereniging. Het dagelijks bestuur en de 85 muzikanten van het orkest hebben er alle vertrouwen in dat hij de opgegane weg voor onze vereniging zal verderzetten en er met volle overgave zal voor zorgen dat er voor ons harmonieorkest nog een zeer mooie toekomst weggelegd is'.

foto Joke Melis.

imageMeer nieuws

Gouden Liam krijgt huldiging in AC

Gouden Liam krijgt huldiging in AC
Herentals | Internationaal | Nationaal 05.12.2019 - 19.45u

Dragon op traject naar ISS, eerste trap gerecupereerd

Internationaal | Kempen regio | Mol 05.12.2019 - 19.39u

Vier Kerst en Nieuw met Sinfonia Heist

Vier Kerst en Nieuw met Sinfonia Heist
Heist op den Berg 05.12.2019 - 17.58u

Nieuwtjes schepencollege Geel

Nieuwtjes schepencollege Geel
Geel 05.12.2019 - 17.53u

Tot 5 jaar effectief voor zakkenrollerij, o.a. in Heist

Heist op den Berg | Kempen regio | Vlaanderen 05.12.2019 - 16.10u

UNIZO verkiest 3bouw uit Westerlo tot nationaal 'Maakbedrijf van het Jaar'

Provincie Antwerpen | Westerlo 05.12.2019 - 09.29u

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto