U bent hier

Fitnessclub Lille coacht Robin uit 'De Buurtpolitie' voor internationale wedstrijd

Lille
11.10.2016 - 14.57u
Door: Herman Gezelle

Voor de begeleiding bij zijn deelname aan de Arnold Classic Europe in Barcelona, heeft Henny Seroeyen gekozen voor "Fitnessclub B-Strong" uit Lille. De eigenaars van deze fitness in het centrum van Lille baten hun zaak al bijna 6 jaar uit en kiezen hierbij voor een gepersonaliseerde aanpak naar hun leden toe.

"Henny trainde al een tijdje hier bij ons in Lille en toen hij ons vroeg om hem te helpen bij zijn voorbereidingen voor de Arnold Classic, hebben we geen moment getwijfeld", aldus Ronny Klaassen en Griet Boeckx.

"We hebben hem begeleid met betrekking tot zijn voeding en trainingen, alsook de reglementering van de wedstrijd. We zijn ook mee naar Barcelona gevlogen om ter plaatse alles in goede banen te leiden en waren natuurlijk zeer blij toen hij de eerste plaats won in zijn klasse, de Men's Fit Model, een redelijk nieuwe categorie binnen het IFBB."

Door de intensieve wedstrijdvoorbereidingen bij Fitnessclub B-Strong, was hij meteen ook getraind om zelf zijn stunts uit te voeren tijdens de opnames van de langspeelfilm "De Buurtpolitie – De Grote Geldroof" die vanaf 26 oktober in de bioscoop te zien zal zijn.

Foto :  Henny met één van zijn coaches, Ronny Klaassen;  Henny op het podium tijdens de wedstrijd / NNieuws.

imageMeer nieuws

Metershoge waterfontein in Schoolstraat

Herentals 20.01.2020 - 15.21u

kOsh Kieswijzer

kOsh Kieswijzer
Herentals | Neteland 20.01.2020 - 15.08u

Eetdagen SKS Herentals

Eetdagen SKS Herentals
Herentals 20.01.2020 - 14.43u

Ondernemers voor de kOsh-klas

Herentals | Kempen regio | Neteland | Vlaanderen 20.01.2020 - 14.31u

Bouw Welzijnscampus in Geel

Bouw Welzijnscampus in Geel
Geel 20.01.2020 - 13.02u

Basket: Kangoeroes Pitzemburg C 82-80 HBBC A

Basket: Kangoeroes Pitzemburg C 82-80 HBBC A
Herentals 20.01.2020 - 11.02u

Rode Kruis-Vlaanderen wil van 3% naar 4% donerende Vlamingen met campagne ‘Ons dorp geeft’

Rode Kruis-Vlaanderen wil van 3% naar 4% donerende Vlamingen met campagne ‘Ons dorp geeft’
Kempen regio | Provincie Antwerpen | Vlaanderen 20.01.2020 - 10.57u

Nieuws uit uw regio

image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto