U bent hier

HC Heist viert promotie naar Vlaams niveau

Heist op den Berg | Vlaanderen
29.08.2021 - 13.44u
Door: Herman Gezelle

Handbalclub HC Heist-op-den-Berg organiseert op zaterdag 11 september een grootse "Handbal Stuif-In".  

Winst in een online-challenge van de Vlaamse handbalfederatie VHV bezorgt de Stuif-In dit jaar een extra dimensie. Bovendien heeft de jonge club veel te vieren. De jeugdwerking werd op het nationale handbalgala bekroond met 3 sterren en tegelijkertijd verkreeg de handbalclub haar allereerste promotie naar de Liga bij zowel de dames als de heren.

"Onze club won een online-challenge georganiseerd door de Vlaamse handbalfederatie VHV. Dankzij die eerste plaats stelt VHV op de Stuif-In verschillende opblaasbare structuren ter beschikking waarop zowel bezoekers als onze leden hun handbalkunsten kunnen tonen", zegt Kim Tobback van HC Heist.

Zo zal er onder meer een reusachtige roos staan waar je kan testen hoe goed je kan mikken, de "ballenoorlog" voor zij die willen weten wie het snelst en best kan gooien en de "slingerbal" waarbij je de tegenstander van zijn of haar voetstuk mag werpen.

"Het winnen van de online-challenge was een mooie opsteker voor onze handbalclub tijdens de 1ste lockdown", vervolgt Tobback.

'We hebben zo al onze leden via sociale media kunnen blijven motiveren om de proeven te doen en dus ook actief te blijven van thuis uit."
Met de grootse Handbal Stuif-In viert HC Heist ook de promotie van zowel de heren als dames naar de Liga.

Hiermee maakt HC Heist voor de eerste maal in zijn clubgeschiedenis de overstap van regionaal naar Vlaams niveau.

Op vrijdag 20 augustus kreeg de familieclub nog meer goed nieuws. Het investeren in een gedegen jeugdwerking met gekwalificeerde trainers en een weldoordacht opleidingsplan werd bekroond met 3 sterren op het Gala van het Handbal.

HC Heist is sinds zijn ontstaan in 2013 uitgegroeid tot een gezonde sportclub met meer dan 100 actieve jeugdspelers die in 6 gemengde leeftijdscategorieën iedere week zich uitleven: jongens en meisjes vanaf 6 jaar t.e.m 18 jaar. Van de 6 jeugdploegen zitten er 5 in de officiële competitie van de regio Antwerpen/Vlaams-Brabant. Vanaf volgend seizoen spelen de dames- en herenploegen ook op Vlaams Liga-niveau.

Ouders die graag ook hun algemene conditie op wekelijkse basis willen onderhouden, zijn welkom bij HC Heist in het fithandbalprogramma.

Iedereen is welkom op 11 september vanaf 10 uur in De Sporthal langs de Lostraat in Heist-op-den-Berg om samen met de jeugdspelers, trainers en het bestuur te komen ontdekken hoe leuk handbal als teamsport kan zijn. Doorlopend zijn er ook verschillende wedstrijden te bekijken op alle niveaus.

Voor meer informatie over HC Heist en de Handbal Stuif-In Kim Tobback, Secretaris HC Heist kim.jan@telenet.be of +32 477 63 24 50.

imageMeer nieuws

Justitie : "Jobstudenten digitaliseren massaal strafdossiers'

Justitie : "Jobstudenten digitaliseren massaal strafdossiers'
EU | Kempen regio | Nationaal | Neteland 18.08.2022 - 01.35u

SKS Herentals en Immer Oost tevreden met gelijkspel : 2-2

SKS Herentals en Immer Oost tevreden met gelijkspel : 2-2
Herentals | Westerlo 17.08.2022 - 22.17u

Open Monumentendag Westerlo : 'gebouwd voor de eeuwigheid?'

Open Monumentendag Westerlo : 'gebouwd voor de eeuwigheid?'
Kempen regio | Nationaal | Westerlo 17.08.2022 - 14.35u

Herstellingswerken rotonde Ringlaan (N153) met Augustijnenlaan Herentals

Herentals | Kempen regio | Neteland 17.08.2022 - 14.22u

Markant : Belgische première van Jubilate Deo in Herentals

Markant : Belgische première van Jubilate Deo in Herentals
Herentals | Kempen regio | Nationaal | Neteland 17.08.2022 - 13.54u

Blik op de coronacijfers: aantal besmettingen en aantal patiënten in het ziekenhuis blijven dalen

EU | Kempen regio | Nationaal | Neteland | Vlaanderen 17.08.2022 - 12.33u

Ziekenhuis Geel geeft symbolisch startschot voor bouwwerken zijvleugel

Geel | Kempen regio | Nationaal | Neteland | Vlaanderen 17.08.2022 - 10.04u

Duivenbond Grobbendonk huldigt kampioenen 2021

Duivenbond Grobbendonk huldigt kampioenen 2021
Grobbendonk | Neteland 17.08.2022 - 08.56u

Ella Leyers mag geen twee maar vier keer per week op zoek naar "De ideale wereld"

Kempen regio | Nationaal | Neteland | Vlaanderen 17.08.2022 - 00.39u

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto