Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Joris Wils Horeca Middenkempen : "10 jaar intense en vruchtbare samenwerking mét resultaten"

Horeca Middenkempen

Horeca Middenkempen, de succesvolle regionale afdeling van Horeca Vlaanderen, hield haar jaarlijks netwerkevent  'Horeca(M)eating' in Domein De Vesten Laakdal met zo'n 160-tal horeca-zaakvoerders.   Het dynamisch bestuur mocht al 10 kaarsjes uitblazen.  

Minister Annelies Verlinden (Binnenlandse Zaken) bracht een verrassingsbezoek als ondersteuning aan Horeca Vlaanderen Middenkempen.

Voorzitter Joris Wils (De Repertoire Herentals) : "Ons huidig bestuursteam nam precies 10 jaar geleden het initiatief om onze gezamenlijke belangen samen te verdediging, zowel op regionaal gebied, als nationaal.   We mochten telkens op de gewaardeerde steun rekenen van Matthias De Caluwe, president van Horeca Vlaanderen.  Eén jaar later, in 2015, organiseerden we ons allereerste evenement om de Kempense horeca in onze regio uit te bouwen in het Torenhof Tongerlo onder de leuze : HORECA MIDDENKEMPEN < SAMEN STERK. 

 

Joris Wils : 'Ieder lid kan op ons blijven rekenen, een Club van ééndracht, warmte én gezelligheid'

Horeca Middenkempen omvat o.a. de centrumsteden Herentals, Geel en Mol. In die regio zijn zowat 700 horecazaken gevestigd. Momenteel zijn 200 horeca-zaakvoerders lid van Horeca Middenkempen. De covidcrisis heeft ons ledenaantal wat doen afnemen, maar we zien opnieuw een sterk stijgende lijn.  Ieder lid kan op ons blijven rekenen, een Club van ééndracht, warmte én gezelligheid.

Binnen onze ledengroep is quasi elke gemeente en dus het hele grondgebied vertegenwoordigd :  de horeca zijn alle bedrijven die gasten ontvangen en hen eten, drinken en/of overnachtingen aanbieden. Dat zijn HOtels, REstaurants en CAfés maar ook brasseries, frituren, traiteurs, feestzalen, coffeebars, clubs, enz. Een nieuwe trend in de horeca zijn de foodtrucks."

"Om iedereen zo goed mogelijk te kunnen vertegenwoordigen, is het bestuur samengesteld met leden uit alle takken van de horeca", vervolgt voorzitter Joris Wils. “Een hotel heeft uiteraard andere noden of wensen dan vb. een coffeeshop.   Door aandachtig te luisteren naar de bekommernissen van onze leden, weten we welke problematiek er écht leeft en welke thema’s eventueel aangekaart moeten worden bij het provinciaal bestuur, of nationaal, zodat ook langs daar de EU kan bereikt worden.”

Op de foto :  voorzitter Joris Wils (De Repertoire Herentals), ondervoorzitter Johan Ariën (Restaurant Joels Laakdal), Toon Biermans (De Watermolen Kasterlee). De andere bestuursleden : Patrick Ooms (Torenhof Tongerlo), Karl Heurckmans (De Verandering Mol), Katrien Peeters (Brasserie Marie Westerlo), Katrien Janssens (De Post Geel), Cedric Mertens (Brasserie Flore Geel), Tonny Luyten (Domein De Vesten Laakdal) en Jolien Laenen (Restaurant Wingerd Vorselaar).  Foto's JW/NNieuws met ook beelden uit het archief : 10 jaar succesvolle netwerkevents van Horeca Middenkempen onder leiding van voorzitter Joris Wils / Guy Verellen NNieuws.

Horeca Middenkempen netwerkevent @De Vesten Laakdal

Horeca Middenkempen netwerkevent @De Vesten Laakdal

Horeca Middenkempen netwerkevent @Torenhof Tongerlo (mei 2019)

Horeca Middenkempen netwerkevent @Torenhof Tongerlo (mei 2019)

Joris Wils, voorzitter Horeca Middenkempen netwerkevent @Torenhof Tongerlo (2019)

Joris Wils, voorzitter Horeca Middenkempen netwerkevent @Torenhof Tongerlo (2019)

4e Horeca Meating Middenkempen @Torenhof (2018)

4e Horeca Meating Middenkempen @Torenhof (2018)

Kanaalweg 6, Vorst-Laakdal, België

Horeca Middenkempen

Deel dit artikel