U bent hier

Kiwanis Young Professionals steunen AZ Herentals pediatrie

Herentals | Kempen regio
08.04.2017 - 00.24u
Door: Herman Gezelle

Kiwanis Herentals blijft bijzonder actief en steunt heel wat sociale projecten. Haar jongste afdeling, Kiwanis Young Professionals, overhandigde vrijdagnamiddag voor de eerste keer hun bijdrage voor het goede doel.

Voorzitter Lawrence Van de Ponseele van Kiwanis Young Professionals : 'Met de opbrengst van onze succesvolle 1e Afterwork in september vorig jaar, heeft onze club een startkapitaal verzameld waarvan er nog een budget van €682 vrij was om een mooi aantal Kiwanispoppen te schenken aan de afdeling pediatrie van het AZ Herentals.

365 poppen : zodat we élke dag van het jaar een kind blij kunnen maken met een Kiwanispop.  

Voor het goede doel doen we nog een champagneverkoop, op 10 en 11/6 volgt de niet te missen 4e Kiwanis Copa Classic in de Merode Westerlo. Op 6 oktober organiseren we onze 2e Afterwork in 't Prinsenhof Herenthout.

Ben je een jonge ondernemer, dan kan je lid worden van onze toffe serviceclub Kiwanis Young Professionals, contacteer ons HIER.

Doel van Young Professionals

'Het ultieme doel van Young Professionals is om een platform te creëren waarbij jongeren die zich sociaal willen engageren op een vlotte en laagdrempelige manier tussen leeftijdsgenoten kunnen mengen en zo voeling krijgen met de werking van Kiwanis.

Hierbij kan er vanop jonge leeftijd, vanaf 20 jaar, al geproefd worden van Kiwanis en hun sociale projecten. Jongeren (tot 35 jaar)  vanuit gans Belux kunnen zich, hoe klein ook het aantal, verbinden met de overkoepelende organisatie van Young Professional Belux', besluit een enthousiaste voorzittter Lawrence Van de Ponseele.

Op de foto : vrijdagnamiddag overhandigden voorzitter Lawrence Van de Ponseele, leden Rob Van Ende, Jef Op De Beeck en Mathias Verreydt hun eerste Kiwanispop in het AZ Herentals aan Billie en mama Joke uit Herentals. Wim Gys, directeur HR AZ Herentals en Kiwanis-lid, keek dat het prima was.

Guy Verellen/ foto's NNieuws.

imageMeer nieuws

Metershoge waterfontein in Schoolstraat

Herentals 20.01.2020 - 15.21u

kOsh Kieswijzer

kOsh Kieswijzer
Herentals | Neteland 20.01.2020 - 15.08u

Eetdagen SKS Herentals

Eetdagen SKS Herentals
Herentals 20.01.2020 - 14.43u

Ondernemers voor de kOsh-klas

Herentals | Kempen regio | Neteland | Vlaanderen 20.01.2020 - 14.31u

Bouw Welzijnscampus in Geel

Bouw Welzijnscampus in Geel
Geel 20.01.2020 - 13.02u

Basket: Kangoeroes Pitzemburg C 82-80 HBBC A

Basket: Kangoeroes Pitzemburg C 82-80 HBBC A
Herentals 20.01.2020 - 11.02u

Rode Kruis-Vlaanderen wil van 3% naar 4% donerende Vlamingen met campagne ‘Ons dorp geeft’

Rode Kruis-Vlaanderen wil van 3% naar 4% donerende Vlamingen met campagne ‘Ons dorp geeft’
Kempen regio | Provincie Antwerpen | Vlaanderen 20.01.2020 - 10.57u

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto