U bent hier

Kristof Pauels : 'Groep Infrabo klaar voor de toekomst'

Kempen regio | Nationaal | Neteland | Vlaanderen | Westerlo
30.06.2022 - 15.11u
Door: Herman Gezelle

Groep Infrabo, advies- en studiebureau uit Westerlo, bestaat volgend jaar 40 jaar. Een uitgelezen moment om een volledig nieuwe huisstijl te lanceren die aansluit bij de hedendaagse activiteiten van het bedrijf.

Logo in een nieuw jasje

'De afgelopen maanden werkten we achter de schermen aan een volledige rebranding', zegt bestuurder Kristof Pauels. 'ij het ontwerp van het nieuwe logo werd voor frisse kleuren gekozen waarin we onze twee afdelingen volledig tot hun recht wilden laten komen.

We kozen voor betrouwbaar blauw en levendig groen.
Blauw voor onze afdeling Infrastructuur en waterhuishouding. Door de klimaatopwarming worden we vaker geconfronteerd met afwisselende periodes van droogte en wateroverlast. Groep Infrabo hecht dan ook heel veel belang aan de principes van de Blue Deal bij het opmaken van onze ontwerpen en het opstellen van onze adviezen.

Groen voor onze afdeling Gebouwtechnieken en Duurzaamheid. Circulariteit wordt steeds belangrijker bij het ontwerpen van de leefwereld van vandaag en morgen.  Wij zijn trots dat we een nieuwe huisstijl kunnen voorstellen waarin onze passie, ambitie en kracht naar voor komt.'

Innovatie en duurzaamheid gaan hand in hand

Groep Infrabo heeft expertise op het gebied van gebouwtechnieken en duurzaamheid alsook infrastructuur en waterhuishouding.
Wij willen de balans creëren tussen duurzaamheid, comfort en budget in al onze projecten.

Klimaat, het ecologische bewustzijn en de evolutie van de maatschappelijke verwachtingen noodzaken ons om maximaal in te zetten op water- en droogteproblematiek, ruimtegebruik, mobiliteit en energie. Ze bepalen vandaag al onze infrastructuur van morgen.

We inspireren onze opdrachtgevers om ruimer te denken dan de platgetreden paden. We studeren, adviseren en delen kennis om elk project maximaal te laten bijdragen aan de ecologische en maatschappelijke noden van vandaag en morgen.'

Human Capital in plaats van Human Resources

Om te investeren in die toekomst wil Groep Infrabo ook een actieve bijdrage leveren aan de ontwikkeling van al hun medewerkers.

Natalie Bunyan, HR manager, geeft een woordje uitleg: 'In september gaan er weer enkele stagestudenten voltijds aan de slag op onze werkvloer. Het is immers uiterst belangrijk dat deze groep jonge mensen aansluiting vindt bij het bedrijfsleven en ervaring kan opdoen.

Tevens zet Groep Infrabo sterk in op de persoonlijke groei en ontwikkeling van het ganse team. Door samen met onze mensen hun ontwikkeling te bespreken, opleidingen te laten volgen en op regelmatige basis talentgesprekken te houden, kan en mag iedereen evolueren naar de beste versie van zichzelf.

Hierdoor kan je bij Groep Infrabo rekenen op een team van experten die klaar staan om te bouwen aan onze toekomst.'  Foto rr.

imageMeer nieuws

De Bleeker: 'Regels voor influencers moeten efficiënt, duidelijk en werkbaar zijn'

EU | Kempen regio | Nationaal | Neteland 08.08.2022 - 19.16u

Afvalbrandje in container van eethuis Star Kebab

Afvalbrandje in container van eethuis Star Kebab
Herentals | Neteland 08.08.2022 - 19.01u

Dakbrandje bij pharmabedrijf Johnson & Johnson Olen

Neteland | Olen 08.08.2022 - 15.44u

Fietsapp Owlee gaat Decathlonfietsen registreren en sneller helpen identificeren na diefstal

EU | Internationaal | Kempen regio | Nationaal | Neteland 08.08.2022 - 15.10u

Gratis festival TZOMERT Tielen op 20/8

Gratis festival TZOMERT Tielen op 20/8
Kasterlee | Kempen regio | Neteland | Vlaanderen 08.08.2022 - 13.55u

Minister Peeters grijpt in om wachtrijen bij autokeuring tot minimum te beperken

Geel | Kempen regio | Nationaal | Neteland | Vlaanderen 08.08.2022 - 12.36u

Politie kijkt tevreden terug op Reggae Geel

Politie kijkt tevreden terug op Reggae Geel
Geel | Internationaal | Kempen regio | Nationaal 08.08.2022 - 10.31u

Agentschap voor Natuur en Bos: "Bestrijding van Aziatische hoornaar blijft verzekerd"

 Agentschap voor Natuur en Bos: "Bestrijding van Aziatische hoornaar blijft verzekerd"
EU | Kempen regio | Nationaal | Neteland | Vlaanderen 08.08.2022 - 01.39u

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto