U bent hier

Leon (85) overleden aan coronavirus, lokale harmonie brengt hulde: 'Onze volgende repetitie is eentje voor jou!'

Grobbendonk
20.03.2020 - 23.37u
Door: Herman Gezelle

Vandaag werd bekend dat Leon Witvrouwen (85) uit Grobbendonk in het ziekenhuis overleed ten gevolge van het coronavirus. Leon verbleef sinds kort in het WZC De Wijngaard Grobbendonk.

'Leon was recent op kortverblijf in WZC De Wijngaard in onze gemeente', zegt burgemeester Marianne Verhaert (GiB). 'Onlangs werden bij hem de symptomen van het virus vastgesteld. Direct na de vaststelling van de symptomen werd hij naar het ziekenhuis gebracht maar jammer genoeg is hij ondertussen overleden.'

Harmonie De Broedermin

Leon was zeer geliefd in z'n gemeente en een trouw lid de harmonie. "Het is een droeve dag voor onze harmonie", lees je op de fb van De Broedermin Harmonie. 'We verliezen vandaag een ex-muzikant, een trouwe supporter, een lid voor het leven, maar bovenal een vriend van zovelen in onze vereniging.

Onze volgende repetitie, dat is er eentje voor jou!' (mv)

imageMeer nieuws

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto