U bent hier

Liberale Vrouwen Herentals : 'fijnproeversavond' en veel meer

Herentals | Kempen regio | Neteland
09.10.2015 - 15.50u
Door: Herman Gezelle

De Liberale Vrouwen Herentals hebben opnieuw leuke events georganiseerd die alle dames interesseren. In september zijn ze lekker gaan lunchen in het Koetshuis in Herentals. Donderdagavond organiseerden ze hun 'fijnproeversavond' in Vinterra bij gastvrouw Mie-Jee. Voorzitter Annita Maes : 'Ik ben zeer vereerd met de aanwezigheid van Martine Taelman, Vlaams Volksvertegenwoordiger en Deelstaatsenator. Tevens was er een delegatie van Liberale Vrouwen uit Balen, Grobbendonk en Kasterlee.

Ook zijn we met ons team dit jaar aanwezig op de kerstmarkt in Herentals op zondag 13 december.

Om het nieuwe jaar goed te starten, nodigen we de dames uit op zaterdag 16 januari op onze nieuwjaarsdrink, onze feestelijke opener van het werkingsjaar 2016. Alle dames zijn welkom lid te worden van de Liberale Vrouwen, mail ons iono@skynet.be. Ons team beschikt trouwens over een uitgebreid netwerk. Je leert altijd nieuwe boeiende mensen kennen', besluit voorzitter Annita Maes.

Foto's Marcel Nelis / NNieuws.

imageMeer nieuws

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Webdesign door Intracto