U bent hier

Meer dan 3.500 bezoekers voor tentoonstelling Mol Kiest Kunst

Mol
07.11.2018 - 17.05u
Door: Mark Jaspers

Eind oktober viel het doek over de tentoonstelling Mol Kiest Kunst. Met een mooie publieksopkomst van 3.596 bezoekers, waaronder 211 leerlingen die de tentoonstelling in klasverband bezochten, blikken de organisatoren tevreden terug op deze tentoonstelling op zes locaties in onze gemeente.

Mol Kiest Kunst liep van 16 september tot en met 28 oktober op zes verschillende plekken in onze gemeente: de Academie voor Beeldende Kunsten, Cultuurcentrum 't Getouw, het Jakob Smitsmuseum, 't Kristallijn-SIBELCO, Station M. en de Sint-Willibrorduskapel. De werken in de tentoonstelling werden geselecteerd door een groep van vijftien kinderen en vierentwintig volwassenen.

Meer info: Cultuurcentrum 't Getouw, 014 33 09 00, cultuurbalie@gemeentemol.be

imageMeer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto