Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Muziektheater Amira en Rik Van Braband winnaars Molse cultuurprijzen 2020-2022

Mol

In een afgeladen Zaal ’t Getouw werden de Molse cultuurprijzen 2020-2022 uitgereikt. Muziektheater ‘Amira’ van de Academie voor Muziek en Woord wist de meeste stemmen te vergaren en won de Cultuurprijs ter waarde van 500 euro.

De Culturele Carrièreprijs ter waarde van 1.000 euro ging naar culturele duizendpoot Rik Van Braband. Met de cultuurprijzen belonen we artiesten of organisatoren, individueel of in groep, die in onze gemeente iets bijzonders presteerden op cultureel vlak. Iedereen kon kandidaturen indienen en achteraf stemmen op zijn of haar favoriet.

De voorbije 3 jaar zetten weer heel wat inwoners en verenigingen zich in voor het culturele leven in onze gemeente – en dat ondanks corona! Ook de andere genomineerden zetten we daarom graag in de bloemetjes.

Andere genomineerden Cultuurprijs:

· Harmonie St. Odrada: Muzikale empathie voor woonzorgcentra in coronapandemie

· Beiaardcomité Mol: beiaardconcerten cycli - de coronabespelingen

· ISO-2400: The Circle of Life (04/2021 – 08/2021)

· Cum Laude: De Wereld Brandt

· Divoge: inzet voor gezinnen in Mol en omstreken

· KWB Millegem: Millegem Gloeit

· Theater Ootello: Posterloo

· Ginderachter: toneelstuk Oeps boebs

· Buurtwerk Plus: Wezel-Toer-Van-Toen

Andere genomineerden Culturele Carrièreprijs waren:

· Vrienden van het Jakob Smitsmuseum

· Annemie Schildermans

· Frans Verhoeven

· Buurtwerk Wezel vzw – Buurtwerk jongeren

· Gemengd koor De Schalmei

· Frans Vandenbergh

· Jos Deckx

· Paul Vos

· Toon Vos.

Cultuurprijs Mol

Cultuurprijs Mol

Cultuurprijs Mol

Cultuurprijs Mol

Mol

Deel dit artikel