U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen
19.11.2017 - 21.36u
Door: Mark Jaspers

Proximus League

17/11 20:30 Lierse - Cercle Brugge 1-0
18/11 17:00 Roeselare - KVC Westerlo 2-1
18/11 20:30 Beerschot-Wilrijk - OHL 1-2
19/11 16:00 Union - Tubeke 1-1

1 Lierse 2 2 0 0 3/1 6
2 OHL 2 1 0 1 3/2 4
3 Roeselare 2 1 0 1 3/2 4
4 Union 2 1 0 1 2/1 4
5 Cercle Brugge 2 1 1 0 4/1 3
6 Tubeke 2 0 1 1 2/3 1
7 Westerlo 2 0 2 0 1/3 0
8 Beerschot-Wilrijk 2 0 2 0 1/6 0

Eerste Klasse Amateurs

18/11 19:30 Dessel Sp. - Seraing 3-2
18/11 20:00 ASV Geel - Châtelet 4-0
18/11 20:00 Virton - Lommel SK 2-1
18/11 20:00 Oosterzonen - Oudenaarde 2-2
18/11 20:00 Deinze - FC Knokke 1-0
18/11 20:00 Heist - FCV Dender 2-1
19/11 14:30 E. Aalst - Patro Maasmechelen 2-0
19/11 15:00 Hamme - Berchem 3-2

1 Lommel SK 12 8 2 2 27/11 26
2 Dessel Sp. 12 7 3 2 21/14 23
3 Heist 12 7 3 2 22/17 23
4 FC Knokke 12 6 2 4 21/11 22
5 Deinze 12 6 3 3 15/8 21
6 ASV Geel 12 6 5 1 21/14 19
7 Oosterzonen 12 5 3 4 20/19 19
8 Hamme 12 5 4 3 16/16 18
9 Oudenaarde 12 5 5 2 22/14 17
10 E. Aalst 11 5 6 0 16/21 15
11 Seraing 12 3 5 4 13/16 13
12 Berchem 12 3 6 3 16/19 12
13 FCV Dender 11 3 5 3 13/21 12
14 Virton 12 3 7 2 11/20 11
15 Patro Maasmechelen 12 1 8 3 9/28 6
16 Châtelet 12 0 6 6 11/25 6

Tweede Klasse Amateurs B

17/11 20:30 Thes Sp. - Spouwen-Mop. 3-3
18/11 19:30 Zwarte Leeuw - Bocholt 4-0
18/11 19:30 St. Lenaarts - Hoogstraten 2-3
18/11 20:00 Cappellen - Hades 0-3
18/11 20:00 Tempo Overijse - Duffel 3-0
18/11 20:00 Sp. Hasselt - City Pirates Antwerp 1-1
19/11 14:30 KVK Tienen - FC Turnhout 1-3
19/11 14:30 Vosselaar - O. Wijgmaal 3-0

1 Thes Sp. 12 7 3 2 24/17 23
2 Hades 12 7 4 1 20/14 22
3 Vosselaar 12 6 2 4 21/7 22
4 Spouwen-Mop. 12 6 2 4 27/18 22
5 Duffel 12 5 4 3 23/21 18
6 Bocholt 12 5 4 3 21/19 18
7 O. Wijgmaal 12 5 5 2 17/20 17
8 KVK Tienen 12 5 6 1 16/22 16
9 City Pirates Antw. 12 4 4 4 17/20 16
10 Tempo Overijse 12 4 4 4 17/24 16
11 Cappellen 12 4 5 3 23/20 15
12 Hoogstraten 12 4 5 3 18/21 15
13 FC Turnhout 12 3 4 5 14/15 14
14 Zwarte Leeuw 12 2 4 6 18/16 12
15 Sp. Hasselt 12 2 6 4 12/22 10
16 St. Lenaarts 12 2 9 1 12/24 7

Derde Klasse Amateurs B

18/11 19:30 Bilzen-Waltwilder - Hoeilaart 4-1
18/11 19:30 Esp. Pelt - Sterrebeek 3-1
18/11 19:30 KFC Nijlen - KVK Wellen 1-0
18/11 20:00 Heur-Tongeren - Diest 3-0
19/11 14:30 VC Herentals - ESK Leopoldsburg 0-1
19/11 14:30 Kampenhout - E. Termien 0-2
19/11 15:00 Woluwe-Zaventem - Ternesse 0-1
19/11 15:00 Diegem - Houtvenne 2-3

1 Heur-Tongeren 12 8 3 1 30/13 25
2 ESK Leopoldsburg 12 7 3 2 20/11 23
3 Houtvenne 12 7 4 1 28/21 22
4 E. Termien 12 6 3 3 22/15 21
5 Esp. Pelt 12 6 5 1 25/21 19
6 Bilzen-Waltwilder 12 6 5 1 30/27 19
7 Diegem 12 6 5 1 25/22 19
8 KVK Wellen 12 5 5 2 17/15 17
9 KFC Nijlen 12 5 5 2 21/25 17
10 Ternesse 12 5 6 1 19/23 16
11 Woluwe-Zaventem 12 4 6 2 24/24 14
12 Hoeilaart 12 4 6 2 15/23 14
13 Kampenhout 12 4 6 2 16/25 14
14 VC Herentals 12 4 7 1 20/28 13
15 Diest 12 3 6 3 13/27 12
16 Sterrebeek 12 2 7 3 18/23 9

Eerste provinciale

118/11 19:30 Oppuurs - Witgoor Dessel 3-6
18/11 20:00 RC Mechelen - Antonia A 3-0
18/11 20:00 Lyra - Berg en Dal 0-0
19/11 14:30 Merksplas - Kontich A 0-4
19/11 14:30 Branddonk - Lille 0-2
19/11 14:30 Heikant - Rapid Leest 4-0
19/11 14:30 Schriek - Vorselaar 1-2
19/11 14:30 St.-Job - GR Katelijne 1-0

1 Lyra 13 9 1 3 39/10 30
2 Lille 13 8 2 3 27/16 27
3 Witgoor Desssel 13 7 1 5 30/20 26
4 Berg en Dal 13 7 2 4 21/9 25
5 RC Mechelen 13 6 0 7 22/11 25
6 Kontich A 13 6 3 4 33/11 22
7 St.-Job 13 6 7 0 25/30 18
8 Heikant 13 5 6 2 31/28 17
9 Branddonk 13 5 6 2 22/22 17
10 Oppuurs 13 5 6 2 27/29 17
11 Antonia A 13 4 5 4 22/29 16
12 Merksplas 13 4 8 1 17/30 13
13 Rapid Leest 13 3 7 3 16/24 12
14 Schriek 13 3 8 2 16/32 11
15 Vorselaar 13 3 9 1 16/41 10
16 GR Katelijne 13 0 10 3 11/33 3

Tweede Provinciale B

18/11 14:30 Zoersel - De Kempen A 3-0
18/11 19:30 Olmen - Retie 1-1
18/11 19:30 Oud-Turnhout - Linda Olen 1-4
19/11 14:30 Beekhoek A - Bevel 2-0
19/11 14:30 Verbr. Arendonk - Minderhout 1-5
19/11 14:30 Herenthout A - White Star 3-5
19/11 14:30 Weelde - Vlimmeren 3-2
19/11 14:30 Wuustwezel - Herselt 2-0

1 De Kempen A 13 10 2 1 36/14 31
2 Olmen 13 9 0 4 37/16 31
3 Wuustwezel 13 9 1 3 35/16 30
4 Zoersel 13 6 4 3 27/16 21
5 Weelde 13 6 4 3 30/25 21
6 Minderhout 13 5 6 2 26/27 17
7 White Star 13 5 6 2 22/29 17
8 Verbr. Arendonk 13 5 7 1 22/30 16
9 Herenthout A 13 4 5 4 23/29 16
10 Retie 13 4 6 3 22/26 15
11 Linda Olen 13 4 6 3 25/30 15
12 Herselt 13 4 6 3 14/23 15
13 Oud-Turnhout 13 4 7 2 21/27 14
14 Beekhoek A 13 4 8 1 20/32 13
15 Vlimmeren 13 3 8 2 19/29 11
16 Bevel 13 3 9 1 16/26 10

Derde Provinciale C

18/11 19:30 SKS Herentals - V. Balen 0-5
18/11 19:30 Wezel Sp. - Zandhoven 4-2
18/11 19:30 Kasterlee - Halle 4-2
19/11 14:30 VV Laakdal - Vrij Arendonk 2-1
19/11 14:30 Noordstar - Oosterzonen B 3-0
19/11 14:30 St.-Dimpna - Bouwel 6-1
19/11 14:30 VC Poederlee - KFC Mol 1-1
19/11 14:30 Zwaneven - Gierle 1-3

1 St.-Dimpna 13 12 0 1 52/7 37
2 Balen 13 10 2 1 37/12 31
3 Wezel Sp. 12 9 2 1 35/11 28
4 Bouwel 13 8 4 1 38/24 25
5 Kasterlee 13 8 4 1 28/27 25
6 Oosterzonen B 13 7 3 3 28/17 24
7 Noordstar 13 7 4 2 30/30 23
8 VV Laakdal 13 7 5 1 33/25 22
9 Zandhoven 13 6 7 0 25/39 18
10 Zwaneven 13 5 6 2 41/32 17
11 Gierle 13 4 6 3 22/31 15
12 KFC Mol 13 3 7 3 17/32 12
13 Vrij Arendonk 11 2 8 1 17/27 7
14 Halle 13 2 11 0 19/43 6
15 VC Poederlee 12 1 10 1 12/40 4
16 SKS Herentals 13 0 12 1 6/43 1

Vierde Provinciale B

18/11 19:30 Boechout - Olympic Pirates 0-6
19/11 14:30 Alberta FC Schilde - Pulderbos 1-3
19/11 14:30 Emblem - Maccabi 3-0
19/11 14:30 Oelegem - Grobbend. 0-3
19/11 14:30 Massenh. - J. Antwerpen 0-1
19/11 14:30 Ranst B - Brothers Utd 1-3
19/11 14:30 Ternesse B - Pulle 1-2
19/11 14:30 Tub. Borgerhout - City Pirates Antw. B 2-6

1 Pulderbos 13 11 2 0 47/21 33
2 Pulle 13 9 2 2 46/20 29
3 Oelegem 13 8 3 2 35/23 26
4 City Pirates Antwerp B 13 8 4 1 31/17 25
5 Grobbend. 13 7 5 1 27/21 22
6 Massenh. 13 6 4 3 23/20 21
7 Emblem 13 6 4 3 23/21 21
8 Maccabi 13 5 4 4 19/22 19
9 Ranst B 13 5 6 2 23/18 17
10 Tub. Borgerh. 13 4 6 3 25/30 15
11 Alberta FC Schilde 13 4 7 2 22/26 14
12 Brothers Utd 13 4 7 2 23/34 14
13 Ternesse B 13 3 6 4 16/24 13
14 J. Antwerpen 13 3 8 2 20/36 11
15 Boechout 13 2 9 2 15/49 8
16 Olympic Pirates 13 2 10 1 14/27 7

Vierde Provinciale D

19/11 14:00 Herenthout B - Booischot 1-1
19/11 14:30 Immer Voort - Tongerlo 3-3
19/11 14:30 Peulis - Heultje 5-3
19/11 14:30 Putte FC B - Grasheide 0-3
19/11 14:30 Beerzel - Rijmenam 1-0
19/11 14:30 Ramsel - Berlaar 1-2
19/11 14:30 Wiekevorst - Blauberg 1-3
19/11 14:30 Oevel - Wavria B 0-0

1 Blauberg 13 10 3 0 42/20 30
2 Grasheide 13 8 3 2 33/18 26
3 Berlaar 13 8 3 2 23/19 26
4 Booischot 13 7 3 3 35/15 24
5 Tongerlo 13 7 3 3 31/24 24
6 Beerzel 13 6 4 3 30/18 21
7 Peulis 13 6 4 3 25/26 21
8 Oevel 13 5 4 4 23/15 19
9 Heultje 13 5 7 1 28/32 16
10 Wiekevorst 13 4 5 4 29/29 16
11 Immer Voort 13 4 5 4 25/25 16
12 Rijmenam 13 4 6 3 27/26 15
13 Herenthout B 13 4 6 3 17/23 15
14 Putte FC B 13 4 7 2 19/29 14
15 Wavria B 13 1 9 3 11/39 6
16 Ramsel 13 0 11 2 13/53 2

Vierde Provinciale E

18/11 19:30 Rauw - MLK Lichtaart 2-3
18/11 19:30 Rosselaar Hulsen - Beekhoek B 6-2
18/11 19:30 De Kempen B - Flandria 0-3
19/11 14:30 Wortel - Olen United 4-2
19/11 14:30 Ezaart - Punt-Larum 5-4
19/11 14:30 Exc. Vorst - KFC Turnhout B 0-1
19/11 14:30 Alberta - Zammel 5-1
19/11 14:30 Oosthoven - Netezonen 2-1

1 Netezonen 13 10 2 1 34/17 31
2 Flandria 13 9 1 3 40/14 30
3 KFC Turnhout B 13 8 3 2 27/14 26
4 Rauw 13 8 5 0 25/15 24
5 Olen United 13 7 3 3 28/19 24
6 Exc. Vorst 13 7 5 1 30/16 22
7 Oosthoven 13 7 5 1 28/22 22
8 Ezaart 13 7 6 0 25/28 21
9 Alberta 13 6 6 1 23/20 19
10 Wortel 13 6 6 1 30/29 19
11 MLK Lichtaart 13 4 5 4 32/35 16
12 Punt-Larum 13 4 9 0 26/38 12
13 De Kempen B 13 3 8 2 26/31 11
14 Rosselaar Hulsen 13 3 8 2 25/46 11
15 Zammel 13 2 7 4 13/25 10
16 Beekhoek B 13 0 12 1 10/53 1

image



Meer nieuws

Noorderwijk krijgt sporthal in 2018

Noorderwijk krijgt sporthal in 2018
Herentals 15.12.2017 - 18.18u

Belgisch experiment SCK Mol naar ruimtestation ISS gelanceerd

Belgisch experiment SCK Mol naar ruimtestation ISS gelanceerd
Internationaal | Mol | Vlaanderen 15.12.2017 - 17.43u

Nieuwe bewonerskaart Vorselaar

Nieuwe bewonerskaart Vorselaar
Vorselaar 15.12.2017 - 16.11u

Twee nachten herstellingswerken op E313 aan rotonde Wommelgem

Kempen regio | Lier regio | Neteland | Provincie Antwerpen 15.12.2017 - 14.25u

Zorgkaart als eindejaarscadeau

Mol | Neteland 15.12.2017 - 14.24u

Koopzondag op 17 december en gratis toegang tot kunstschaatspiste

Neteland | Nijlen regio 15.12.2017 - 14.21u

Nieuwtjes schepencollege Heist-op-den-Berg

Nieuwtjes schepencollege Heist-op-den-Berg
Heist op den Berg | Neteland 15.12.2017 - 14.18u

Kerst- en eindejaarsdagen in ’t Rietje Westerlo

Neteland | Westerlo 15.12.2017 - 14.14u

Nieuws uit uw regio

Webdesign door Intracto