U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio | Neteland
15.04.2018 - 18.54u
Door: Mark Jaspers

Proximus League

Tubeke 0-1 Union
Roeselare 0-0 Westerlo

1.SV Roeselare 23
2.Westerlo 21
3.Union 20
4.Tubize14 (degradeert)

Amateurs

14/04 20:00 Deinze - Berchem 1-1
14/04 20:00 Heist - ASV Geel 2-2
14/04 20:00 Seraing - Dessel Sp. 0-1
14/04 20:00 Virton - Châtelet 1-0
14/04 20:00 Lommel SK - Patro Maasmechelen 4-0
14/04 20:00 Hamme - Oudenaarde 1-2
15/04 15:00 FC Knokke - FCV Dender 5-0
15/04 15:00 E. Aalst - Oosterzonen 3-4

1 Lommel SK 28 20 3 5 66/20 65
2 FC Knokke 28 16 5 7 63/31 55
3 Dessel Sp. 28 16 6 6 47/27 54
4 Deinze 28 15 8 5 42/25 50
5 Heist 28 13 7 8 46/40 47
6 Oudenaarde 28 13 9 6 50/34 45
7 Seraing 28 11 8 9 44/34 42
8 ASV Geel 28 11 12 5 46/48 38
9 E. Aalst 28 11 12 5 43/46 38
10 Oosterzonen 28 9 12 7 39/42 34
11 Virton 28 10 15 3 35/44 33
12 FCV Dender 28 7 12 9 33/50 30
13 Hamme 28 8 16 4 31/54 28
14 Berchem 28 6 15 7 33/49 25
15 Châtelet 28 4 13 11 31/53 23
16 Patro Maasmechelen 28 3 20 5 18/70 14

2 Amateurs B

14/04 19:30 Thes Sp. - Hades 1-0
14/04 19:30 Zwarte Leeuw - Hoogstraten 0-1
14/04 19:30 St. Lenaarts - FC Turnhout 2-1
14/04 20:00 Sp. Hasselt - O. Wijgmaal 1-0
14/04 20:00 Tempo Overijse - Bocholt 0-4
14/04 20:00 Cappellen - Duffel 1-1
15/04 15:00 KVK Tienen - City Pirates Antw. 1-4
15/04 15:00 Vosselaar - Spouwen-Mop. 5-1

1 Thes Sp. 28 18 5 5 57/29 59
2 Bocholt 28 17 5 6 56/36 57
3 Spouwen-Mop. 28 14 5 9 53/40 51
4 City Pirates Antw. 28 12 8 8 46/41 44
5 O. Wijgmaal 28 13 11 4 50/47 43
6 Tempo Overijse 28 12 11 5 36/43 41
7 Vosselaar 28 10 7 11 45/31 41
8 Hades 28 12 13 3 42/40 39
9 Cappellen 28 10 10 8 40/34 38
10 Duffel 28 10 11 7 40/42 37
11 Sp. Hasselt 28 10 13 5 33/40 35
12 FC Turnhout 28 7 9 12 25/31 33
13 Hoogstraten 28 8 14 6 33/45 30
14 Zwarte Leeuw 28 5 12 11 39/45 26
15 KVK Tienen 28 7 17 4 37/58 25
16 St. Lenaarts 28 5 19 4 31/61 19

3 Amateurs B

14/04 19:30 KFC Nijlen - E. Termien 1-2
14/04 19:30 Esp. Pelt - Diest 2-1
14/04 19:30 Bilzen-Waltwilder - ESK Leopoldsburg 0-3
15/04 15:00 Heur-Tongeren - Hoeilaart 4-0
15/04 15:00 Diegem - KVK Wellen 3-3
15/04 15:00 Woluwe-Zav. - Sterrebeek 1-2
15/04 15:00 VC Herentals - Houtvenne 0-4
15/04 15:00 Kampenhout - Ternesse 4-2

1 Heur-Tongeren 28 15 9 4 53/34 49
2 KVK Wellen 28 13 5 10 49/29 49
3 E. Termien 28 14 8 6 57/38 48
4 Diegem 28 14 9 5 58/40 47
5 ESK Leopoldsburg 28 13 9 6 51/36 45
6 Bilzen-Waltwilder 28 13 9 6 55/48 45
7 Esp. Pelt 28 13 10 5 51/44 44
8 KFC Nijlen 28 12 10 6 52/52 42
9 Houtvenne 28 11 10 7 58/55 40
10 Woluwe-Zav. 28 10 10 8 51/48 38
11 Diest 28 9 14 5 39/58 32
12 Kampenhout 28 8 12 8 33/47 32
13 Ternesse 28 8 13 7 50/67 31
14 VC Herentals 28 7 15 6 36/55 27
15 Sterrebeek 28 6 13 9 39/49 27
16 Hoeilaart 28 6 16 6 33/65 24

1 Prov

11/04 19:00 Merksplas - Schriek 0-0
14/04 19:30 Antonia A - Witg. Des. 0-5
14/04 20:00 Lyra - Branddonk 6-1
14/04 20:00 Lille - Heikant 2-0
14/04 20:00 Kontich A - Schriek 0-0
15/04 15:00 Vorselaar - Rapid Leest 2-2
15/04 15:00 Berg en Dal - RC Mechelen 3-1
15/04 15:00 Merksplas - St.-Job 0-1
15/04 15:00 GR Katelijne - Oppuurs 4-1

1 Lyra 28 20 4 4 77/25 64
2 Lille 28 16 5 7 53/35 55
3 RC Mechelen 28 14 4 10 46/27 52
4 Berg en Dal 28 14 8 6 45/34 48
5 Kontich A 28 13 9 6 59/34 45
6 St.-Job 28 13 13 2 53/57 41
7 Witg. Des. 28 11 9 8 54/44 41
8 Heikant 28 11 10 7 62/57 40
9 Schriek 28 10 12 6 38/50 36
10 Oppuurs 28 10 13 5 52/54 35
11 Merksplas 28 10 13 5 38/42 35
12 Rapid Leest 28 8 14 6 42/54 30
13 Branddonk 28 8 14 6 34/52 30
14 Antonia A 28 7 13 8 41/57 29
15 Vorselaar 28 7 14 7 41/70 28
16 GR Katelijne 28 3 20 5 26/69 14

2 Prov B

14/04 19:30 Oud-Turnhout - Verbr. Arend. 3-4
15/04 15:00 Bevel - De Kempen A 1-2
15/04 15:00 Retie - Herselt 1-1
15/04 15:00 Herenthout A - Weelde 1-3
15/04 15:00 Linda Olen - Olmen 2-2
15/04 15:00 White Star - Beekhoek A 1-3
15/04 15:00 Vlimmeren - Wuustwezel 0-2
15/04 15:00 Minderhout - Zoersel 1-5

1 Wuustwezel 28 22 1 5 87/28 71
2 De Kempen A 28 22 2 4 71/29 70
3 Olmen 28 15 7 6 69/48 51
4 Zoersel 28 14 8 6 69/45 48
5 Retie 28 12 10 6 57/44 42
6 Herselt 28 12 10 6 58/55 42
7 Weelde 28 10 11 7 58/65 37
8 Bevel 28 11 15 2 54/54 35
9 White Star 28 9 11 8 52/65 35
10 Vlimmeren 28 10 14 4 46/57 34
11 Verbr. Arend. 28 9 12 7 55/68 34
12 Beekhoek A 28 9 15 4 40/62 31
13 Minderhout 28 8 16 4 48/66 28
14 Linda Olen 28 6 13 9 48/64 27
15 Herenthout A 28 6 17 5 41/71 23
16 Oud-Turnhout 28 5 18 5 36/68 20

3 Prov C

14/04 19:30 Kasterlee - SKS H'tals 3-0
14/04 20:00 Zandhoven - Oosterzonen B 0-2
15/04 15:00 Zwaneven - Poederlee 1-0
15/04 15:00 KFC Mol - St.-Dimpna 2-2
15/04 15:00 Halle - VV Laakdal 0-0
15/04 15:00 Vrij Arendonk - Bouwel 1-2
15/04 15:00 Balen - Noordstar 4-3
15/04 15:00 Gierle - Wezel Sp. 0-3

1 St.-Dimpna 28 23 3 2 103/21 71
2 Wezel Sp. 28 22 2 4 78/23 70
3 Balen 28 20 5 3 75/32 63
4 VV Laakdal 28 16 8 4 67/42 52
5 Bouwel 28 15 11 2 74/61 47
6 Kasterlee 28 14 9 5 56/49 47
7 Noordstar 28 12 13 3 64/71 39
8 Zwaneven 28 11 11 6 70/59 39
9 Oosterzonen B 28 10 10 8 50/55 38
10 KFC Mol 28 9 11 8 40/53 35
11 Zandhoven 28 10 16 2 55/78 32
12 Gierle 28 8 14 6 44/67 30
13 Halle 28 5 16 7 43/71 22
14 Poederlee 28 7 18 3 39/85 21
15 Vrij Arendonk 28 5 17 6 42/57 21
16 SKS H'tals 28 1 24 3 20/96 6

4 Prov B

12/04 20:00 Olympic Pirates - Boechout 3-0
14/04 18:00 Alberta FC Schilde - Oelegem 2-2
14/04 19:30 Pulderbos - Emblem 2-1
15/04 15:00 Grobbend. - Ranst B 2-0
15/04 15:00 J. Antwerpen - Brothers Utd 3-3
15/04 15:00 Tub. Borgerh. - Ternesse B 2-1
15/04 15:00 Pulle - Olympic Pirates 3-1
15/04 15:00 City Pirates Antw. B - Massenh. 1-2
15/04 15:00 Maccabi - Boechout 1-1

1 Pulderbos 28 21 6 1 87/43 64
2 Pulle 28 20 5 3 86/37 63
3 Grobbend. 28 17 9 2 66/46 53
4 Massenh. 28 16 7 5 69/40 53
5 City Pirates Antw. B 28 15 8 5 65/40 50
6 Tub. Borgerh. 28 14 8 6 65/51 48
7 Emblem 28 13 10 5 52/52 44
8 Oelegem 28 12 10 6 60/55 42
9 Alberta FC Schilde 28 10 13 5 56/74 35
10 Maccabi 28 8 10 10 47/50 34
11 Olympic Pirates 28 10 16 2 52/55 32
12 Ranst B 28 9 14 5 49/51 32
13 Brothers Utd 28 7 16 5 53/94 26
14 J. Antwerpen 28 6 16 6 57/91 24
15 Ternesse B 28 6 18 4 39/57 22
16 Boechout 28 3 21 4 25/92 13

4 Prov D

14/04 19:30 Herenthout B - Wiekevorst 0-0
14/04 20:00 Wavria B - Peulis ...-...
15/04 15:00 Booischot - Beerzel 1-1
15/04 15:00 Rijmenam - Berlaar 2-1
15/04 15:00 Oevel - Putte FC B 4-0
15/04 15:00 Grasheide - Ramsel 2-2
15/04 15:00 Blauberg - Immer Voort 4-0
15/04 15:00 Heultje - Tongerlo 2-1

1 Blauberg 28 20 6 2 91/39 62
2 Booischot 28 18 5 5 75/36 59
3 Tongerlo 28 16 6 6 77/44 54
4 Berlaar 28 15 10 3 52/49 48
5 Beerzel 28 14 8 6 62/31 48
6 Oevel 28 14 9 5 62/35 47
7 Grasheide 28 13 8 7 64/47 46
8 Peulis 27 12 7 8 52/53 44
9 Wiekevorst 28 11 8 9 53/43 42
10 Heultje 28 12 13 3 58/58 39
11 Rijmenam 28 10 13 5 52/60 35
12 Putte FC B 28 8 14 6 43/67 30
13 Immer Voort 28 8 15 5 48/57 29
14 Herenthout B 28 6 14 8 29/59 26
15 Wavria B 27 1 20 6 27/92 9
16 Ramsel 28 1 23 4 31/106 7

4 Prov E

14/04 18:00 Flandria - Wortel 2-1
15/04 15:00 Beekhoek B - Exc. Vorst 0-2
15/04 15:00 De Kempen B - Oosthoven 2-3
15/04 15:00 Netezonen - Ezaart 3-0
15/04 15:00 Alberta - Rosselaar Hulsen 6-2
15/04 15:00 Olen United - KFC Turnhout B 2-2
15/04 15:00 Zammel - Rauw 0-3
15/04 15:00 MLK Lichtaart - Punt-Larum 4-1

1 Netezonen 28 18 5 5 62/31 59
2 Flandria 28 18 6 4 76/30 58
3 Rauw 28 18 7 3 70/33 57
4 Oosthoven 28 18 7 3 67/42 57
5 KFC Turnhout B 28 16 6 6 64/33 54
6 Exc. Vorst 28 16 8 4 69/39 52
7 Wortel 28 13 10 5 65/49 44
8 Olen United 28 13 10 5 51/42 44
9 Alberta 28 12 14 2 58/52 38
10 De Kempen B 28 10 13 5 54/54 35
11 MLK Lichtaart 28 10 13 5 56/61 35
12 Ezaart 28 10 17 1 49/68 31
13 Zammel 28 6 14 8 32/57 26
14 Punt-Larum 28 8 19 1 45/87 25
15 Rosselaar Hulsen 28 6 19 3 49/100 21
16 Beekhoek B 28 0 24 4 22/111 4

image



Meer nieuws

Nieuwtjes schepencollege Herentals

Herentals 16.08.2018 - 14.11u reading time8min

Oefenen op de stemcomputers

Nieuwe voorspellingsmethode: 2018-2022 worden abnormaal hete jaren

Nieuwe voorspellingsmethode: 2018-2022 worden abnormaal hete jaren
Internationaal | Kempen regio | Neteland | Vlaanderen 16.08.2018 - 00.22u

Kevin De Bruyne blesseert zich op training

Kevin De Bruyne blesseert zich op training
Internationaal | Vlaanderen 15.08.2018 - 23.53u

Antwerpen viert moeder op 15 augustus (en dat al langer dan de rest van het land het in mei doet)

 Antwerpen viert moeder op 15 augustus (en dat al langer dan de rest van het land het in mei doet)
Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen | Vlaanderen 15.08.2018 - 09.09u

Start 2 run - loopomlopen - info sportvoeding

 Start 2 run - loopomlopen - info sportvoeding
Grobbendonk | Herentals | Herenthout | Kempen regio 14.08.2018 - 17.40u

Werken E34 Ranst: snelweg vanaf volgende week 10 nachten afgesloten richting Nederland

Kempen regio | Lier regio | Nationaal | Neteland | Provincie Antwerpen 14.08.2018 - 17.38u

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Webdesign door Intracto