U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen
04.11.2018 - 17.56u
Door: Mark Jaspers

Proximus League

03/11 17:00 OHL - Tubeke 4-1
03/11 20:30 Beerschot-Wilrijk - Roeselare 2-1
04/11 16:00 Union - Lommel SK 1-1

1 Amateur

03/11 19:30 Dessel Sp. - E. Aalst 1-2
03/11 20:00 FCV Dender - ASV Geel 4-1
03/11 20:00 Châtelet - Heist 2-0
03/11 20:00 Virton - FC Luik 0-0
03/11 20:00 Lierse Kempenzonen - Thes Sp. 0-2
03/11 20:00 RWDM - Seraing 2-0
04/11 15:00 Rupel Boom - Deinze 1-2
04/11 15:00 FC Knokke - Oudenaarde 3-4

2 Amateur B

02/11 20:30 Patro Maasmechelen - Spouwen-Mop. 3-2
04/11 14:30 Bocholt - Sp. Hasselt 1-2
04/11 14:30 Temse - Hamme 1-1
04/11 15:00 Heur-Tongeren - Vosselaar 1-1
04/11 15:00 Berchem - KFC Turnhout 2-0
04/11 15:00 Cappellen - Hoogstraten 1-0
04/11 15:00 SK Sint-Niklaas - City Pirates Antw. 1-0
04/11 15:00 Hades - Duffel 2-2

3 Amateur B

04/11 14:30 Bornem - Houtvenne 1-1
04/11 14:30 FC Helson - Ternesse 0-2
04/11 15:00 Zwarte Leeuw - Betekom 2-1
04/11 15:00 RC Mechelen - Lyra-Lierse 1-1
04/11 15:00 E. Termien - Bilzen-Waltwilder 1-2
04/11 15:00 ESK Leopoldsburg - KVK Wellen 2-3
04/11 15:00 Esp. Pelt - KVK Tienen 0-3
04/11 15:00 KFC Nijlen - St. Lenaarts 0-4

1 Prov

03/11 19:30 De Kempen - Kontich 2-0
04/11 14:30 Wuustwezel - Oppuurs 1-5
04/11 14:30 Zoersel - Schriek 2-1
04/11 14:30 Berg en Dal - Heikant 1-0
04/11 14:30 St.-Job - Mariekerke 2-4
04/11 14:30 Witg. Des. - R. Deurne 2-1
04/11 14:30 VC Herentals - KFC Lille 1-1
04/11 14:30 Branddonk - VV Duffel 2-0

2 Prov B

03/11 19:30 Herselt - OG Vorselaar 1-0
03/11 19:30 Balen - Bevel 2-0
03/11 20:00 St.-Dimpna - White Star 1-0
04/11 14:30 Antonia A - Wezel Sp. 3-3
04/11 14:30 Minderhout - Vlimmeren 0-7
04/11 14:30 Beekhoek - Merksplas 0-1
04/11 14:30 FC Arend. Sport - Retie 1-3
04/11 14:30 Weelde - Olmen 6-0

3 Prov A

03/11 19:30 Oud-Turnhout - Achterbroek 0-1
03/11 19:30 Meer - Lentezon 2-1
03/11 20:00 Ol. Essen - Kaart 1-1
03/11 20:00 Flandria - Dosko 5-0
04/11 14:30 Mariaburg - Loenhout 0-3
04/11 14:30 Zandvliet - Meerle 4-0
04/11 14:30 KFC Turnhout B - Poppel 0-0
04/11 14:30 Putte SK - Donk 1-0

3 Prov C

03/11 19:30 KFC Mol - Netezonen 1-1
03/11 20:00 Zandhoven - Linda Olen 1-1
04/11 14:30 Blauberg - Lierse Kempenzonen B 2-1
04/11 14:30 Exc. Vorst - Pulle 2-1
04/11 14:30 VV Laakdal - Kasterlee 3-1
04/11 14:30 Zwaneven - Herenthout 4-1
04/11 14:30 Exc. Bouwel - Oostmalle 5-1
04/11 14:30 Gierle - Noordstar 1-2

4 Prov D

03/11 19:30 Zammel - Ramsel 1-1
03/11 19:30 Putte FC B - Hombeek 0-3
04/11 14:30 Wavria B - Peulis 1-7
04/11 14:30 Grasheide - Booischot 2-4
04/11 14:30 FC Suraye Utd Mechelen - Immer Voort 3-0
04/11 14:30 Wiekevorst - Beerzel 1-1
04/11 14:30 Heultje - Rijmenam 0-4
04/11 14:30 Tongerlo - Muizen 2-4

4 Prov E

03/11 18:00 St.-Dimpna B - Pulderbos 0-0
03/11 19:30 Rosselaar Hulsen - MLK Lichtaart 1-2
03/11 19:30 SKS Herentals - Oevel 1-2
04/11 14:30 Olen United - Rauw 2-2
04/11 14:30 Wechelderzande - Oosthoven 0-4
04/11 14:30 HIH Turnhout - Punt-Larum 2-4
04/11 14:30 Alberta - Grobbendonk 2-3
04/11 14:30 Poederlee - Ezaart 4-1

image



Meer nieuws

'Sp.a Mol vernieuwt en verjongt'

'Sp.a Mol vernieuwt en verjongt'
Mol 17.11.2018 - 01.13u

Nieuwtjes schepencollege Geel

Geel 17.11.2018 - 01.10u

Nieuwtjes schepencollege Heist-op-den-Berg

Heist op den Berg 17.11.2018 - 01.09u

Groot mosselfeest team Taxi Marcel

Groot mosselfeest team Taxi Marcel
Herentals 16.11.2018 - 17.21u

kOsh : inzamelactie speelgoed

Herentals 16.11.2018 - 14.16u

Volleyball Dames eerste divisie: Veltem Beisem –VCHH

Heist op den Berg | Herenthout | Neteland 16.11.2018 - 14.13u

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Webdesign door Intracto