U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen
09.12.2018 - 18.38u
Door: Mark Jaspers

Proximus League

07/12 20:30 Roeselare - OHL 3-1
08/12 17:00 Beerschot-Wilrijk - Tubeke 5-2
08/12 20:30 KVC Westerlo - KV Mechelen 1-3
09/12 16:00 Lommel SK - Union 0-2

1 Amateur

08/12 19:30 Oudenaarde - Lierse Kempenzonen 1-3
08/12 19:30 Thes Sp. - Seraing 4-0
08/12 20:00 Châtelet - Virton 1-0
08/12 20:00 Heist - RWDM 2-3
08/12 20:00 ASV Geel - Deinze 2-3
08/12 20:00 FCV Dender - Dessel Sp. 2-0
09/12 15:00 FC Luik - E. Aalst 3-1
09/12 15:00 Rupel Boom - FC Knokke 1-0

2 Amateur B

07/12 20:30 Sp. Hasselt - Patro Maasmechelen 1-1
08/12 19:30 KFC Turnhout - Duffel 2-1
08/12 20:00 City Pirates Antwerp - Hamme 2-1
08/12 20:00 Heur-Tongeren - Berchem 0-4
08/12 20:00 Hoogstraten - Spouwen-Mop. 1-2
09/12 14:30 Bocholt - Cappellen 3-2
09/12 14:30 Vosselaar - Hades 4-2
09/12 15:00 Temse - SK Sint-Niklaas 4-1

3 Amateur B

08/12 19:30 Esp. Pelt - Zwarte Leeuw 1-1
08/12 19:30 Ternesse - ESK Leopoldsburg 1-1
08/12 19:30 Bilzen-Waltwilder - Bornem 2-2
08/12 19:30 St. Lenaarts - Houtvenne 0-2
08/12 20:00 Betekom - KVK Tienen 1-5
08/12 20:00 Lyra-Lierse - KVK Wellen 1-2
09/12 14:30 FC Helson - RC Mechelen ...-...
09/12 15:00 E. Termien - KFC Nijlen 2-1

1 Prov

08/12 19:30 Heikant - Oppuurs 1-2
08/12 20:00 Lille - VV Duffel 2-0
08/12 20:00 Kontich - Schriek 2-3
09/12 14:30 Witgoor - VC Herentals 0-3
09/12 14:30 St.-Job - Berg en Dal 0-2
09/12 14:30 Mariekerke - Wuustwezel 2-2
09/12 14:30 R. Deurne - Branddonk 5-0
09/12 14:30 Zoersel - De Kempen 2-1

2 Prov B

07/12 20:00 St.-Dimpna - Vlimmeren 3-1
08/12 19:30 Wezel Sp. - Vorselaar 1-0
08/12 19:30 Olmen - Merksplas 2-3
08/12 19:30 Herselt - Antonia A 2-1
09/12 14:30 Retie - Beekhoek 1-2
09/12 14:30 Bevel - White Star 3-3
09/12 14:30 FC Arend. Sport - Weelde 2-2
09/12 14:30 Minderhout - Balen 4-2

3 Prov C

08/12 19:30 Kasterlee - Pulle 1-0
09/12 14:30 Blauberg - KFC Mol 0-0
09/12 14:30 Linda Olen - Herenthout 3-4
09/12 14:30 Exc. Vorst - VV Laakdal 1-3
09/12 14:30 Netezonen - Oostmalle 1-0
09/12 14:30 Gierle - Zandhoven 0-1
09/12 14:30 Noordstar - Zwaneven 0-2
09/12 14:30 Lierse Kempenzonen B - Bouwel 2-3

4 Prov D

08/12 19:30 Ramsel - Beerzel 2-2
09/12 14:30 FC Suraye Utd Mechelen - Putte FC B 4-1
09/12 14:30 Peulis - Muizen 3-1
09/12 14:30 Booischot - Tongerlo 3-4
09/12 14:30 SC Mechelen - Heultje 3-1
09/12 14:30 Hombeek - Rijmenam 2-3
09/12 14:30 Immer Voort - Wiekevorst 1-3
09/12 14:30 Zammel - Wavria B 3-1

4 Prov E

08/12 19:30 Grobbendonk - Wechelderzande 4-0
08/12 19:30 De Kempen B - Rosselaar Hulsen 8-3
08/12 19:30 Rauw - MLK Lichtaart 2-0
09/12 14:30 Alberta - Olen United 2-5
09/12 14:30 Ezaart - Oosthoven 0-1
09/12 14:30 Punt-Larum - Pulderbos 5-1
09/12 14:30 Oevel - St.-Dimpna B 5-0
09/12 14:30 VC Poederlee - HIH Turnhout 9-2

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Webdesign door Intracto