U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen
10.02.2019 - 19.49u
Door: Mark Jaspers

Proximus League
08/02 20:30 KVC Westerlo - Tubeke 1-0
09/02 17:00 Roeselare - Lommel SK 4-2
09/02 20:30 KV Mechelen - OHL 2-1
10/02 16:00 Beerschot-Wilrijk - Union 3-1

1 Amateur
09/02 19:30 Dessel Sp. - Lierse Kempenzonen 0-4
09/02 20:00 Châtelet - Oudenaarde 2-0
09/02 20:00 Virton - Thes Sp. 0-1
09/02 20:00 Seraing - FCV Dender 2-2
09/02 20:00 FC Luik - Deinze 3-0
09/02 20:00 Heist - ASV Geel 3-1
10/02 15:00 FC Knokke - RWDM 0-2

2 Amateur B
10/02 15:00 Vosselaar - KFC Turnhout 5-0
10/02 15:00 Berchem - Hades 0-2
10/02 15:00 Cappellen - Patro Maasmechelen 0-3
10/02 15:00 SK Sint-Niklaas - Hamme 1-3
10/02 15:00 Temse - City Pirates Antw. 2-3
10/02 15:00 Heur-Tongeren - Duffel 3-0
10/02 15:00 Bocholt - Spouwen-Mop. 1-2
10/02 15:00 Sp. Hasselt - Hoogstraten 0-1

3 Amateur B
09/02 19:30 Esp. Pelt - Betekom 1-1
10/02 15:00 KFC Nijlen - Bornem 0-1
10/02 15:00 Ternesse - Lyra-Lierse 1-1
10/02 15:00 Bilzen-Waltwilder - St. Lenaarts 1-1
10/02 15:00 RC Mechelen - ESK Leopoldsburg 3-0
10/02 15:00 E. Termien - Houtvenne 0-2
10/02 15:00 FC Helson - KVK Wellen 1-2
10/02 15:00 Zwarte Leeuw - KVK Tienen 3-0

1 Prov
09/02 19:30 Zoersel - Heikant 0-3
09/02 19:30 De Kempen - Wuustwezel 1-1
10/02 15:00 Branddonk - Schriek 2-2
10/02 15:00 R. Deurne - Mariekerke 0-2
10/02 15:00 Berg en Dal - VV Duffel 2-2
10/02 15:00 St.-Job - Kontich 1-0
10/02 15:00 VC Herentals - Oppuurs 2-1
10/02 15:00 Witgoor Des. - Lille 3-0

2 Prov B
09/02 19:30 Balen - Merksplas 1-0
09/02 19:30 Herselt - Olmen 1-3
09/02 19:30 St.-Dimpna - Vorselaar 0-0
10/02 15:00 FC Arend. Sport - Wezel Sp. 1-3
10/02 15:00 Antonia A - Beekhoek 1-1
10/02 15:00 Vlimmeren - Retie 1-0
10/02 15:00 Weelde - White Star 1-3
10/02 15:00 Minderhout - Bevel 3-3

3 Prov C
09/02 19:30 KFC Mol - Herenthout 0-4
09/02 19:30 Blauberg - Kasterlee 0-3
09/02 20:00 Zandhoven - Oostmalle 6-2
10/02 15:00 Noordstar - Lierse Kempenzonen B 6-4
10/02 15:00 Exc. Vorst - Netezonen 4-1
10/02 15:00 VV Laakdal - Exc. Bouwel 2-0
10/02 15:00 Gierle - Linda Olen 3-1
10/02 15:00 Zwaneven - Pulle 1-0

4 Prov D
09/02 19:30 Putte FC B - Heultje 2-1
10/02 15:00 Grasheide - Muizen 2-2
10/02 15:00 Immer Voort - Hombeek 0-2
10/02 15:00 FC Suraye Utd Mechelen - Beerzel 0-2
10/02 15:00 Zammel - Peulis 4-2
10/02 15:00 Wiekevorst - Ramsel 4-0
10/02 15:00 Wavria B - Tongerlo 0-4
10/02 15:00 Booischot - SC Mechelen 5-1

4 Prov E
09/02 19:30 SKS Herentals - Pulderbos 2-0
09/02 19:30 KFC Grobbendonk - Rauw 1-3
10/02 15:00 Olen United - Rosselaar Hulsen 2-1
10/02 15:00 HIH Turnhout - St.-Dimpna B 0-3
10/02 15:00 VC Poederlee - Punt-Larum 2-0
10/02 15:00 Oevel - De Kempen B 2-2
10/02 15:00 Alberta - Oosthoven 0-1
10/02 15:00 Wechelderzande - Ezaart 1-3

image



Meer nieuws

De Grote Peiling: Groen tweede partij van Vlaanderen

Kempen regio | Vlaanderen 15.02.2019 - 19.24u

18 graden in Ukkel, warmste 15 februari ooit gemeten

18 graden in Ukkel, warmste 15 februari ooit gemeten
Kempen regio | Neteland | Vlaanderen 15.02.2019 - 16.33u

Technopolis zoekt steden en gemeenten

Kempen regio | Neteland 15.02.2019 - 13.29u

Nieuwtjes schepencollege Heist-op-den-Berg

Heist op den Berg 15.02.2019 - 12.53u

HBBC & Wintercafé op zaterdag 16/2

Herentals 15.02.2019 - 08.08u

Volleybal Dames 1e divisie: VCHH – Beerse

Heist op den Berg | Herenthout 15.02.2019 - 08.06u

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Webdesign door Intracto