U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Neteland
17.02.2019 - 18.55u
Door: Mark Jaspers

Proximus League
15/02 20:30 Tubeke - KV Mechelen 0-3
16/02 17:00 OHL - Westerlo 3-0
16/02 20:30 Union - Roeselare 1-2

1 Amateurs
16/02 19:30 Oudenaarde - Seraing 1-2
16/02 19:30 Thes Sp. - E. Aalst 5-2
16/02 20:00 Heist - Châtelet 2-0
16/02 20:00 ASV Geel - FC Luik 2-1
16/02 20:00 Deinze - Lierse Kempenzonen 3-0
16/02 20:00 RWDM - Dessel Sp. 3-2
16/02 20:00 FCV Dender - FC Knokke 1-0
17/02 15:00 Rupel Boom - Virton 0-1

2 Amateur B
16/02 19:30 Hades - SK Sint-Niklaas 1-1
16/02 19:30 KFC Turnhout - Temse 2-3
16/02 20:00 City Pirates Antw. - Heur-Tongeren 2-1
16/02 20:00 Hoogstraten - Vosselaar 1-2
16/02 20:00 Patro Maasmechelen - Berchem 2-1
17/02 15:00 Duffel - Bocholt 0-0
17/02 15:00 Spouwen-Mop. - Cappellen 0-2
17/02 15:00 Hamme - Sp. Hasselt 0-4

3 Amateur B
16/02 19:30 St. Lenaarts - Ternesse 1-4
16/02 19:30 ESK Leopoldsburg - Zwarte Leeuw 0-0
16/02 20:00 Lyra-Lierse - Esp. Pelt 2-0
16/02 20:00 KVK Wellen - E. Termien 1-3
16/02 20:00 Betekom - FC Helson 0-3
17/02 15:00 Bornem - RC Mechelen 1-1
17/02 15:00 KVK Tienen - Bilzen-Waltwilder 3-0
17/02 15:00 Houtvenne - KFC Nijlen 1-2

1 Prov
16/02 19:30 Oppuurs - De Kempen 0-5
16/02 20:00 Lille - St.-Job 1-0
16/02 20:00 Kontich - Berg en Dal 1-3
17/02 15:00 Wuustwezel - Branddonk 2-3
17/02 15:00 Schriek - R. Deurne 0-2
17/02 15:00 Mariekerke - Zoersel 4-1
17/02 15:00 VV Duffel - VC Herentals 0-1
17/02 15:00 Heikant - Witg. Des. 1-2

2 Prov B
16/02 19:30 Vorselaar - Vlimmeren 3-0
16/02 19:30 Olmen - Minderhout 3-2
16/02 19:30 Wezel Sp. - Weelde 2-1
17/02 15:00 White Star - Balen 1-1
17/02 15:00 Bevel - FC Arend. Sport 1-1
17/02 15:00 Retie - Herselt 2-0
17/02 15:00 Beekhoek - St.-Dimpna 1-1
17/02 15:00 Merksplas - Antonia A 1-0

3 Prov A
16/02 19:30 Dosko - Meer 1-0
16/02 20:00 Flandria - Oud-Turnhout 3-0
16/02 20:00 Loenhout - Ol. Essen 6-1
17/02 15:00 Lentezon - Zandvliet 3-0
17/02 15:00 Kaart - Donk 2-1
17/02 15:00 Poppel - Mariaburg 4-1
17/02 15:00 Meerle - Putte SK 8-1
17/02 15:00 Achterbroek - KFC Turnhout B 4-4

3 Prov C
15/02 20:30 Noordstar - Pulle 0-1
16/02 19:30 Kasterlee - KFC Mol 1-2
17/02 15:00 Netezonen - Gierle 1-1
17/02 15:00 Linda Olen - Blauberg 2-0
17/02 15:00 Bouwel - Zwaneven 1-3
17/02 15:00 Oostmalle - VV Laakdal 1-2
17/02 15:00 Lierse Kempenzonen B - Exc. Vorst 0-5
17/02 15:00 Herenthout - Zandhoven 3-4

4 Prov D
16/02 19:30 Ramsel - Booischot 0-2
17/02 15:00 Rijmenam - Putte FC B 0-1
17/02 15:00 Heultje - Wavria B 0-0
17/02 15:00 Peulis - FC Suraye Utd Mechelen 6-0
17/02 15:00 SC Mechelen - Immer Voort 9-0
17/02 15:00 Beerzel - Grasheide 2-2
17/02 15:00 Hombeek - Zammel 2-1
17/02 15:00 Tongerlo - Wiekevorst 1-0

4 Prov E
16/02 19:30 Rauw - Poederlee 3-0
16/02 19:30 Rosselaar Hulsen - HIH Turnhout 3-1
16/02 19:30 St.-Dimpna B - Wecheld. 0-4
17/02 15:00 Punt-Larum - Alberta 3-1
17/02 15:00 Ezaart - Oevel 3-1
17/02 15:00 De Kempen B - Grobbend. 1-3
17/02 15:00 Oosthoven - SKS Herentals 0-1
17/02 15:00 MLK Lichtaart - Olen United 2-2

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto