U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio
24.02.2019 - 18.55u
Door: Mark Jaspers

Proximus League
22/02 20:30 Westerlo - Lommel SK 2-2
23/02 17:00 Beerschot-Wilrijk - Roeselare 1-1
23/02 20:30 KV Mechelen - Union 0-5
24/02 16:00 Tubeke - OHL 1-3

1 Amateurs
23/02 19:30 Dessel Sp. - Deinze 0-1
23/02 20:00 Virton - Heist 1-1
23/02 20:00 Seraing - ASV Geel 5-1
23/02 20:00 Lierse Kempenzonen - Oudenaarde 3-1
23/02 20:00 Châtelet - Thes Sp. 2-2
24/02 15:00 FC Knokke - Rupel Boom 0-1
24/02 15:00 FC Luik - FCV Dender 2-1
24/02 15:00 E. Aalst - RWDM 0-0

2 Amateur B
23/02 19:30 Hades - Hamme 1-3
23/02 19:30 Bocholt - City Pirates Antw. 2-1
23/02 20:00 Heur-Tongeren - KFC Turnhout 2-4
23/02 20:00 Temse - Hoogstraten 0-3
23/02 20:00 SK Sint-Niklaas - Patro Maasmechelen 0-2
24/02 15:00 Berchem - Spouwen-Mop. 1-1
24/02 15:00 Cappellen - Duffel 1-3
24/02 15:00 Vosselaar - Sp. Hasselt 2-0

3 Amateur B
23/02 19:30 ESK Leopoldsburg - KVK Tienen 2-0
23/02 19:30 Esp. Pelt - St. Lenaarts 2-1
23/02 19:30 Zwarte Leeuw - Bornem 1-0
23/02 19:30 KFC Nijlen - KVK Wellen 2-1
23/02 20:00 RC Mechelen - Houtvenne 0-2
24/02 15:00 E. Termien - Betekom 1-0
24/02 15:00 FC Helson - Lyra-Lierse 1-2
24/02 15:00 Ternesse - Bilzen-Waltwilder 3-1

1 Prov
23/02 19:30 De Kempen - VV Duffel 4-1
23/02 19:30 Zoersel - R. Deurne 1-3
24/02 15:00 Berg en Dal - Lille 0-2
24/02 15:00 VC Herentals - Kontich 2-4
24/02 15:00 St.-Job - Heikant 2-0
24/02 15:00 Witg. Des. - Mariekerke 0-1
24/02 15:00 Wuustwezel - Schriek 2-1
24/02 15:00 Branddonk - Oppuurs 2-1

2 Prov B
22/02 20:00 Balen - Wezel Sp. 0-2
23/02 19:30 St.-Dimpna - Merksplas 5-1
23/02 19:30 FC Arend. Sport - Olmen 2-1
23/02 19:30 Herselt - Vlimmeren 0-5
24/02 15:00 Weelde - Bevel 5-0
24/02 15:00 Antonia A - White Star 2-2
24/02 15:00 Minderhout - Retie 0-2
24/02 15:00 Beekhoek - Vorselaar 1-3

3 Prov A
23/02 19:30 Meer - Achterbroek 1-3
23/02 19:30 Oud-Turnhout - Dosko 3-3
23/02 19:30 Mariaburg - Meerle 2-2
23/02 20:00 Ol. Essen - Donk 1-2
24/02 15:00 KFC Turnhout B - Lentezon 1-0
24/02 15:00 Putte SK - Loenhout 0-7
24/02 15:00 Zandvliet - Poppel 1-1
24/02 15:00 Flandria - Kaart 4-0

3 Prov C
23/02 19:30 KFC Mol - Linda Olen 2-1
23/02 20:00 Kasterlee - Zandhoven 2-1
24/02 15:00 Blauberg - Netezonen 1-3
24/02 15:00 VV Laakdal - Herenthout 1-1
24/02 15:00 Bouwel - Pulle 2-2
24/02 15:00 Zwaneven - Oostmalle 7-2
24/02 15:00 Exc. Vorst - Noordstar 2-5
24/02 15:00 Gierle - Lierse Kempenzonen B 7-2

4 Prov D
23/02 20:00 Grasheide - Peulis 1-2
24/02 15:00 Immer Voort - Booischot 2-2
24/02 15:00 Wavria B - Rijmenam 0-7
24/02 15:00 Tongerlo - Ramsel 1-3
24/02 15:00 Wiekevorst - Heultje 8-0
24/02 15:00 Zammel - SC Mechelen 0-2
24/02 15:00 Putte FC B - Muizen 0-2
24/02 15:00 FC Suraye Utd Mechelen - Hombeek 0-8

4 Prov E
23/02 19:30 Pulderbos - Olen United 0-5
23/02 19:30 SKS H'tals - Punt-Larum 1-2
23/02 19:30 Grobbend. - Oevel 6-3
24/02 15:00 HIH Turnhout - MLK Lichtaart 0-5
24/02 15:00 Poederlee - De Kempen B 6-3
24/02 15:00 St.-Dimpna B - Ezaart 0-2
24/02 15:00 Wecheld. - Rosselaar Hulsen 3-0
24/02 15:00 Alberta - Rauw 0-1

image



Meer nieuws

Kruip in de vacht van een geleidehond

Kruip in de vacht van een geleidehond
Heist op den Berg | Kempen regio | Westerlo 20.08.2019 - 17.58u

10e Montmartre op Begijnhof Herentals

10e Montmartre op Begijnhof Herentals
Herentals 20.08.2019 - 17.51u

Op een elektrische fiets zweet je net zo hard als op een gewone fiets

 Op een elektrische fiets zweet je net zo hard als op een gewone fiets
Kempen regio | Neteland | Vlaanderen 20.08.2019 - 16.28u

KLJ organiseert grootste sportkamp van het land

Kempen regio | Nationaal 20.08.2019 - 11.52u

Beerse, Herentals en Rijkevorsel worden Warme Gemeente

Herentals | Kempen regio 20.08.2019 - 11.44u

Musica Divina : 'De Klank van Da Vinci'

Musica Divina : 'De Klank van Da Vinci'
Neteland 19.08.2019 - 18.17u

Stort aan kledingcontainer Molenstraat Exc. Bouwel

Grobbendonk 19.08.2019 - 15.05u

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto