U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio
24.02.2019 - 18.55u
Door: Mark Jaspers

Proximus League
22/02 20:30 Westerlo - Lommel SK 2-2
23/02 17:00 Beerschot-Wilrijk - Roeselare 1-1
23/02 20:30 KV Mechelen - Union 0-5
24/02 16:00 Tubeke - OHL 1-3

1 Amateurs
23/02 19:30 Dessel Sp. - Deinze 0-1
23/02 20:00 Virton - Heist 1-1
23/02 20:00 Seraing - ASV Geel 5-1
23/02 20:00 Lierse Kempenzonen - Oudenaarde 3-1
23/02 20:00 Châtelet - Thes Sp. 2-2
24/02 15:00 FC Knokke - Rupel Boom 0-1
24/02 15:00 FC Luik - FCV Dender 2-1
24/02 15:00 E. Aalst - RWDM 0-0

2 Amateur B
23/02 19:30 Hades - Hamme 1-3
23/02 19:30 Bocholt - City Pirates Antw. 2-1
23/02 20:00 Heur-Tongeren - KFC Turnhout 2-4
23/02 20:00 Temse - Hoogstraten 0-3
23/02 20:00 SK Sint-Niklaas - Patro Maasmechelen 0-2
24/02 15:00 Berchem - Spouwen-Mop. 1-1
24/02 15:00 Cappellen - Duffel 1-3
24/02 15:00 Vosselaar - Sp. Hasselt 2-0

3 Amateur B
23/02 19:30 ESK Leopoldsburg - KVK Tienen 2-0
23/02 19:30 Esp. Pelt - St. Lenaarts 2-1
23/02 19:30 Zwarte Leeuw - Bornem 1-0
23/02 19:30 KFC Nijlen - KVK Wellen 2-1
23/02 20:00 RC Mechelen - Houtvenne 0-2
24/02 15:00 E. Termien - Betekom 1-0
24/02 15:00 FC Helson - Lyra-Lierse 1-2
24/02 15:00 Ternesse - Bilzen-Waltwilder 3-1

1 Prov
23/02 19:30 De Kempen - VV Duffel 4-1
23/02 19:30 Zoersel - R. Deurne 1-3
24/02 15:00 Berg en Dal - Lille 0-2
24/02 15:00 VC Herentals - Kontich 2-4
24/02 15:00 St.-Job - Heikant 2-0
24/02 15:00 Witg. Des. - Mariekerke 0-1
24/02 15:00 Wuustwezel - Schriek 2-1
24/02 15:00 Branddonk - Oppuurs 2-1

2 Prov B
22/02 20:00 Balen - Wezel Sp. 0-2
23/02 19:30 St.-Dimpna - Merksplas 5-1
23/02 19:30 FC Arend. Sport - Olmen 2-1
23/02 19:30 Herselt - Vlimmeren 0-5
24/02 15:00 Weelde - Bevel 5-0
24/02 15:00 Antonia A - White Star 2-2
24/02 15:00 Minderhout - Retie 0-2
24/02 15:00 Beekhoek - Vorselaar 1-3

3 Prov A
23/02 19:30 Meer - Achterbroek 1-3
23/02 19:30 Oud-Turnhout - Dosko 3-3
23/02 19:30 Mariaburg - Meerle 2-2
23/02 20:00 Ol. Essen - Donk 1-2
24/02 15:00 KFC Turnhout B - Lentezon 1-0
24/02 15:00 Putte SK - Loenhout 0-7
24/02 15:00 Zandvliet - Poppel 1-1
24/02 15:00 Flandria - Kaart 4-0

3 Prov C
23/02 19:30 KFC Mol - Linda Olen 2-1
23/02 20:00 Kasterlee - Zandhoven 2-1
24/02 15:00 Blauberg - Netezonen 1-3
24/02 15:00 VV Laakdal - Herenthout 1-1
24/02 15:00 Bouwel - Pulle 2-2
24/02 15:00 Zwaneven - Oostmalle 7-2
24/02 15:00 Exc. Vorst - Noordstar 2-5
24/02 15:00 Gierle - Lierse Kempenzonen B 7-2

4 Prov D
23/02 20:00 Grasheide - Peulis 1-2
24/02 15:00 Immer Voort - Booischot 2-2
24/02 15:00 Wavria B - Rijmenam 0-7
24/02 15:00 Tongerlo - Ramsel 1-3
24/02 15:00 Wiekevorst - Heultje 8-0
24/02 15:00 Zammel - SC Mechelen 0-2
24/02 15:00 Putte FC B - Muizen 0-2
24/02 15:00 FC Suraye Utd Mechelen - Hombeek 0-8

4 Prov E
23/02 19:30 Pulderbos - Olen United 0-5
23/02 19:30 SKS H'tals - Punt-Larum 1-2
23/02 19:30 Grobbend. - Oevel 6-3
24/02 15:00 HIH Turnhout - MLK Lichtaart 0-5
24/02 15:00 Poederlee - De Kempen B 6-3
24/02 15:00 St.-Dimpna B - Ezaart 0-2
24/02 15:00 Wecheld. - Rosselaar Hulsen 3-0
24/02 15:00 Alberta - Rauw 0-1

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto