U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio
10.03.2019 - 21.16u
Door: Mark Jaspers

1 Amateurs
09/03 19:30 Thes Sp. - FC Knokke 0-0
09/03 20:00 RWDM - Deinze 0-2
09/03 20:00 Virton - Dessel Sp. 0-0
09/03 20:00 ASV Geel - E. Aalst 1-2
09/03 20:00 Châtelet - FC Luik 1-2
09/03 20:00 Heist - Seraing 1-1
09/03 20:00 FCV Dender - Oudenaarde 0-1
10/03 15:00 Rupel Boom - Lierse Kempenzonen : Uitgesteld

Door het stormweer werden in alle afdelingen heel wat wedstrijden uitgesteld.

2 Amateur B
09/03 19:30 KFC Turnhout - Bocholt 4-1
09/03 20:00 Patro Maasmechelen - Hades 1-0
09/03 20:00 Sp. Hasselt - Temse 4-1
09/03 20:00 Hoogstraten - Heur-Tongeren 2-0
09/03 20:00 City Pirates Antw. - Cappellen 1-1
10/03 15:00 Spouwen-Mop. - SK Sint-Niklaas : Uitgesteld
10/03 15:00 Duffel – Berchem : Uitgesteld
10/03 15:00 Hamme – Vosselaar : Uitgesteld

3 Amateur B
09/03 19:30 St. Lenaarts - FC Helson 4-1
09/03 19:30 Houtvenne - Zwarte Leeuw 2-0
09/03 19:30 Bilzen-Waltwilder - Esp. Pelt 3-1
09/03 20:00 Lyra-Lierse - E. Termien 1-1
09/03 20:00 Betekom - KFC Nijlen 1-0
10/03 15:00 KVK Tienen - Ternesse 4-1
10/03 15:00 KVK Wellen - RC Mechelen 2-0
10/03 15:00 Bornem - ESK Leopoldsburg 3-0

1 Prov
09/03 19:30 Oppuurs - Schriek 2-1
09/03 19:30 De Kempen - Lille 0-2
10/03 15:00 VC Herentals - Heikant : Uitgesteld
10/03 15:00 Branddonk - Kontich 0-3
10/03 15:00 St.-Job - R. Deurne : Uitgesteld
10/03 15:00 Witgoor Des. - Zoersel 5-2
10/03 15:00 Berg en Dal – Mariekerke 2-2
10/03 15:00 Wuustwezel - VV Duffel : Uitgesteld

2 Prov B
08/03 20:00 St.-Dimpna - Wezel Sp. 3-2
09/03 19:30 Antonia A - Bevel 1-2
09/03 19:30 Olmen - Balen 3-4
09/03 19:30 FC Arend. Sport - Vlimmeren 1-3
10/03 15:00 Beekhoek - White Star 2-2
10/03 15:00 Weelde - Retie 2-1
10/03 15:00 Minderhout - Herselt : Uitgesteld
10/03 15:00 Merksplas - OG Vorselaar 2-0

3 Prov A
09/03 19:30 Oud-Turnhout - Lentezon 3-4
09/03 19:30 Dosko - Kaart 1-3
09/03 19:30 Meer - Poppel 2-3
10/03 15:00 KFC Turnhout B - Meerle : Uitgesteld
10/03 15:00 Mariaburg - Donk 4-1
10/03 15:00 Zandvliet - Loenhout : Uitgesteld
10/03 15:00 Flandria - Achterbroek 3-0
10/03 15:00 Putte SK - Ol. Essen : Uitgesteld

3 Prov C
09/03 19:30 KFC Herenthout - Bouwel 2-0
09/03 19:30 KFC Mol - Lierse Kempenzonen B 1-0
09/03 20:00 Zandhoven – Netezonen 2-0
10/03 15:00 Oostmalle - Pulle 2-3
10/03 15:00 VV Laakdal - Linda Olen 4-1
10/03 15:00 Gierle - Exc. Vorst 0-3
10/03 15:00 Blauberg - Noordstar 0-2
10/03 15:00 Zwaneven - Kasterlee 6-2

4 Prov D
09/03 19:30 Putte FC B - Peulis 2-4
09/03 19:30 Zammel - Immer Voort 3-0
10/03 15:00 Heultje - Ramsel 1-3
10/03 15:00 Wiekevorst - Muizen 2-0
10/03 15:00 Tongerlo - Rijmenam : Uitgesteld
10/03 15:00 Wavria B - Beerzel 1-3
10/03 15:00 Grasheide - SC Mechelen : Uitgesteld
10/03 15:00 FC Suraye Utd Mechelen - Booischot 0-4

4 Prov E
09/03 19:30 SKS Herentals - De Kempen B 2-1
09/03 19:30 St.-Dimpna B - MLK Lichtaart 1-4
09/03 19:30 Rosselaar Hulsen - Ezaart 0-0
10/03 15:00 Poederlee - Grobbendonk : Uitgesteld
10/03 15:00 Olen United - Punt-Larum : Uitgesteld
10/03 15:00 HIH Turnhout - Oosthoven : Uitgesteld
10/03 15:00 Wechelderzande - Pulderbos : Uitgesteld
10/03 15:00 Alberta - Oevel : Uitgesteld

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto