U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen
17.03.2019 - 23.05u
Door: Mark Jaspers

1 Amateurs
16/03 19:30 Dessel Sp. - FCV Dender 0-0
16/03 19:30 Oudenaarde - Rupel Boom 1-2
16/03 20:00 RWDM - Thes Sp. 4-3
16/03 20:00 Seraing - Virton 1-1
16/03 20:00 Deinze - ASV Geel 5-0
16/03 20:00 Lierse Kempenzonen - Châtelet 2-1
17/03 15:00 E. Aalst - FC Luik 2-2
17/03 15:00 FC Knokke - Heist 0-2

2 Amateur B
16/03 19:30 Hades - Spouwen-Mop. 3-1
16/03 20:00 Patro Maasmechelen - Hamme 1-0
16/03 20:00 Temse - Vosselaar 0-1
16/03 20:00 Berchem - City Pirates Antw. 1-1
16/03 20:00 SK Sint-Niklaas - Duffel 1-1
16/03 20:00 Heur-Tongeren - Sp. Hasselt 0-3
17/03 15:00 Cappellen - KFC Turnhout 1-0
17/03 15:00 Bocholt - Hoogstraten 0-1

3 Amateur B
16/03 19:30 Zwarte Leeuw - KVK Wellen 4-1
16/03 19:30 ESK Leopoldsburg - Houtvenne 0-1
16/03 19:30 KFC Nijlen - Lyra-Lierse 1-3
16/03 19:30 Esp. Pelt - Ternesse 1-0
16/03 20:00 RC Mechelen - Betekom 1-0
17/03 15:00 E. Termien - St. Lenaarts 2-2
17/03 15:00 FC Helson - Bilzen-Waltwilder 1-1
17/03 15:00 Bornem - KVK Tienen 4-0

1 Prov
Heikant Berlaar - De Kempen A 3 - 0
Eendr.Zoersel - Sint Job 0 - 5
Lille - Branddonk 0 - 0
Kontich A - Wuustwezel 1 - 1
Rochus Deurne - Berg en Dal 0 - 1
Mariekerke - VC Herentals 1 - 2
VV Duffel - Oppuurs 4 - 4
Schriek - Witgoor 3 - 3

2 Prov B
Olmen - Antonia A 2 - 4
Herselt - Arendonk Sport 1 - 0
OG Vorselaar - Minderhout 4 - 1
Vlimmeren - Weelde 1 - 2
Retie - Verbr.Balen 2 - 2
Bevel - Sint-Dimpna A 1 - 1
White Star - Merksplas 3 - 0

3 Prov A
Olympic Essen - Mariaburg 2 - 3
Loenhout - FC Turnhout B 3 - 2
Donk - Zandvliet Sport 1 - 4
Meerle - Meer 0 - 2
Poppel - Oud Turnhout 1 - 1
Lentezon Beerse - Flandria 2 - 1
Achterbroek - Dosko 1 - 0
Kaart - Putte SK 2 - 3

3 Prov C
Kasterlee - Exc. Bouwel 4 - 1
Noordstar - KFC Mol 2 - 2
Lierse Kempenzonen B - Zandhoven 0 - 5
Netezonen - VV Laakdal 0 - 0
Linda Olen - Zwaneven 1 - 4
Herenthout A - Oostmalle 1 - 2
KFC Pulle - Gierle 0 - 1
Excelsior Vorst - Blauberg 12 - 1

4 Prov D
Ramsel - Zammel 0 - 7
Hombeek - FC Putte B 6 - 0
Peulis - KSK Wavria B 6 - 0
BO Beerzel - Wiekevorst 5 - 1
Muizen - Tongerlo 3 - 5
Rijmenam - Heultje 0 - 2
Immer Voort - Suraye Mechelen 4 - 0
Booischot - Grasheide 2 - 0

4 Prov E
Rauw - Olen United 1 - 2
Pulderbos - Sint-Dimpna B 0 - 0
Grobbendonk - Alberta 3 - 3
Punt-Larum - HIH Turnhout 2 - 1
Oosthoven - Wechelderzande 3 - 3
Molenkring - Rosselaar-Hulsen 1 - 0
Ezaart - VC Poederlee 3 - 5
Oevel - KSK Herentals 0 - 0

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto