U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen
31.03.2019 - 20.01u
Door: Mark Jaspers

1 Amateurs
30/03 19:30 Dessel Sp. - Châtelet 1-0
30/03 20:00 Lierse Kempenzonen - ASV Geel 1-3
30/03 20:00 FCV Dender - Virton 2-1
30/03 20:00 Deinze - Rupel Boom 3-0
30/03 20:00 RWDM - Heist 0-1
30/03 20:00 Oudenaarde - E. Aalst 2-2
30/03 20:00 Seraing - Thes Sp. 2-1
31/03 15:00 FC Knokke - FC Luik 1-3

2 Amateur B
30/03 19:30 Hades - City Pirates Antw. 1-2
30/03 20:00 SK Sint-Niklaas - KFC Turnhout 0-0
30/03 20:00 Spouwen-Mop. - Hamme 2-0
30/03 20:00 Patro Maasmechelen - Duffel 1-1
31/03 15:00 Heur-Tongeren - Temse 2-3
31/03 15:00 Berchem - Hoogstraten 3-1
31/03 15:00 Bocholt - Vosselaar 2-2
31/03 15:00 Cappellen - Sp. Hasselt 2-0

3 Amateur B
30/03 19:30 Houtvenne - KVK Tienen 0-1
30/03 19:30 Zwarte Leeuw - Lyra-Lierse 0-0
30/03 19:30 ESK Leopoldsburg - Betekom 0-3
30/03 19:30 KFC Nijlen - Bilzen-Waltwilder 0-1
30/03 20:00 RC Mechelen - St. Lenaarts 3-2
31/03 15:00 FC Helson - Esp. Pelt 0-1
31/03 15:00 Bornem - KVK Wellen 1-1
31/03 15:00 E. Termien - Ternesse 1-2

1 Prov
31/03 15:00 Wuustwezel - VV Duffel 1-3
31/03 15:00 VC Herentals - Heikant 1-3
31/03 15:00 St.-Job - R. Deurne 3-1

2 Prov B
30/03 19:30 Wezel Sp. - Minderhout 3-0
31/03 15:00 Balen - St.-Dimpna 0-2
31/03 15:00 Vlimmeren - Beekhoek 3-3

3 Prov A
31/03 15:00 KFC Turnhout B - Meerle 0-8
31/03 15:00 Putte SK - Ol. Essen 1-3

4 Prov D
28/03 20:00 FC Suraye Utd Mechelen - Rijmenam 2-3
30/03 19:30 Ramsel - FC Suraye Utd Mechelen 4-1
31/03 15:00 SC Mechelen - Wavria B 5-3
31/03 15:00 Hombeek - Wiekevorst 4-0
31/03 15:00 Peulis - Tongerlo 1-3
31/03 15:00 Booischot - Putte FC B 1-0
31/03 15:00 Beerzel - Heultje 5-2
31/03 15:00 Muizen - Rijmenam 1-3
31/03 15:00 Zammel - Grasheide 1-2

4 Prov E
30/03 19:30 Pulderbos - MLK Lichtaart 3-2
30/03 19:30 Rauw - Wecheld. 8-2
30/03 19:30 De Kempen B - HIH Turnhout 7-0
31/03 15:00 Poederlee - SKS Herentals 3-0
31/03 15:00 Ezaart - Alberta 4-3
31/03 15:00 Oevel - Olen United 3-0
31/03 15:00 Oosthoven - Rosselaar Hulsen 5-0
31/03 15:00 Punt-Larum - St.-Dimpna B 4-0

image



Meer nieuws

Vier Kerst en Nieuw met Sinfonia Heist

Vier Kerst en Nieuw met Sinfonia Heist
Heist op den Berg 05.12.2019 - 17.58u

Nieuwtjes schepencollege Geel

Nieuwtjes schepencollege Geel
Geel 05.12.2019 - 17.53u

Tot 5 jaar effectief voor zakkenrollerij, o.a. in Heist

Heist op den Berg | Kempen regio | Vlaanderen 05.12.2019 - 16.10u

UNIZO verkiest 3bouw uit Westerlo tot nationaal 'Maakbedrijf van het Jaar'

Provincie Antwerpen | Westerlo 05.12.2019 - 09.29u

Dubbelslag voor jonge Vlaamse aannemer Tom Fransen

Kempen regio | Turnhout regio 05.12.2019 - 09.26u

Union slaat Westerlo knock-out in beker na strafschoppen

Nationaal | Westerlo 04.12.2019 - 23.29u

Sanne Cant en Evenepoel steken Kristallen Fiets op zak

Lille | Nationaal | Neteland | Vlaanderen 04.12.2019 - 20.19u

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto