U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen
03.12.2017 - 17.54u
Door: Mark Jaspers

Proximus League

01/12 20:30 Beerschot-Wilrijk- Roeselare 1-0
02/12 17:00 Lierse - Westerlo 2-0
02/12 20:30 Cercle Brugge - Union 2-2
03/12 16:00 OHL - Tubeke 1-1

1 Lierse 4 4 0 0 7/2 12
2 Union 4 1 0 3 4/3 6
3 Cercle Brugge 4 1 1 2 7/4 5
4 OHL 3 1 0 2 3/2 6
5 Roeselare 4 1 2 1 4/5 4
6 Beerschot-Wilr. 4 1 2 1 3/7 4
7 Tubeke 3 0 1 2 3/4 3
8 Westerlo 4 0 3 1 2/6 1

1e Klasse Amateurs

02/12 19:30 Dessel Sp. - Lommel SK 1-1
02/12 20:00 Deinze - Patro Maasmechelen 2-0
02/12 20:00 Oosterzonen - Virton 2-3
02/12 20:00 ASV Geel - FC Knokke 1-3
02/12 20:00 Heist - Oudenaarde 0-3
03/12 14:30 E. Aalst - Châtelet 1-2
03/12 15:00 Hamme - FCV Dender 2-2
03/12 15:00 Berchem - Seraing 0-1

1 FC Knokke 14 8 2 4 28/13 28
2 Lommel SK 14 8 3 3 29/14 27
3 Deinze 14 8 3 3 19/9 27
4 Dessel Sp. 14 8 3 3 23/15 27
5 Heist 14 8 4 2 23/20 26
6 Oudenaarde 14 7 5 2 31/15 23
7 ASV Geel 14 6 7 1 23/23 19
8 Seraing 14 5 5 4 17/17 19
9 Hamme 14 5 5 4 19/21 19
10 Oosterzonen 14 5 5 4 23/26 19
11 E. Aalst 13 6 7 0 19/24 18
12 Virton 14 4 8 2 15/24 14
13 FCV Dender 13 3 6 4 15/24 13
14 Berchem 14 3 8 3 17/22 12
15 Patro Maasmechelen 14 2 9 3 11/31 9
16 Châtelet 14 1 7 6 13/27 9

2e Klasse Amateurs B

01/12 20:30 Spouwen-Mop. - Hades 2-1
02/12 19:30 St. Lenaarts - City Pirates Antwerp 3-2
02/12 19:30 Zwarte Leeuw - FC Turnhout 1-1
02/12 19:30 Thes Sp. - Duffel 1-1
02/12 20:00 Tempo Overijse - Hoogstraten 2-0
03/12 14:30 KVK Tienen - O. Wijgmaal 3-4
03/12 14:30 Vosselaar - Sp. Hasselt 1-0
03/12 15:00 Cappellen - Bocholt 1-3

1 Spouwen-Mop. 14 8 2 4 32/20 28
2 Thes Sp. 14 8 3 3 28/18 27
3 Vosselaar 14 7 3 4 23/10 25
4 Bocholt 14 7 4 3 25/20 24
5 Hades 14 7 6 1 21/19 22
6 O. Wijgmaal 14 6 6 2 21/24 20
7 Duffel 14 5 5 4 24/24 19
8 City Pirates Antwerp 14 5 5 4 23/24 19
9 Tempo Overijse 14 5 5 4 19/25 19
10 Cappellen 14 5 6 3 26/23 18
11 KVK Tienen 14 5 8 1 20/30 16
12 Zwarte Leeuw 14 3 4 7 22/18 16
13 FC Turnhout 14 3 4 7 16/17 16
14 Hoogstraten 14 4 7 3 19/26 15
15 Sp. Hasselt 14 3 7 4 13/23 13
16 St. Lenaarts 14 3 9 2 16/27 11

3e Klasse Amateurs B

02/12 19:30 Heur-Tongeren - ESK Leopoldsburg 1-1
02/12 19:30 Esp. Pelt - Hoeilaart 1-1
02/12 19:30 Houtvenne - KVK Wellen 0-0
02/12 19:30 KFC Nijlen - Ternesse 3-1
03/12 14:30 VC Herentals - Bilzen-Waltwilder 0-1
03/12 14:30 Kampenhout - Sterrebeek 0-0
03/12 15:00 Diegem - E. Termien 5-0
03/12 15:00 Woluwe-Zaventem - Diest 1-3

1 Heur-Tongeren 14 9 3 2 33/15 29
2 Bilzen-Waltwilder 14 8 5 1 32/27 25
3 ESK Leopoldsburg 14 7 4 3 21/13 24
4 Houtvenne 14 7 4 3 30/23 24
5 Esp. Pelt 14 7 5 2 30/22 23
6 Diegem 14 7 6 1 31/25 22
7 E. Termien 14 6 4 4 25/23 22
8 KVK Wellen 14 6 5 3 20/16 21
9 KFC Nijlen 14 6 5 3 27/29 21
10 Kampenhout 14 5 6 3 20/26 18
11 Ternesse 14 5 8 1 21/30 16
12 Hoeilaart 14 4 7 3 17/26 15
13 Diest 14 4 7 3 16/32 15
14 Woluwe-Zaventem 14 4 8 2 26/32 14
15 VC Herentals 14 4 8 2 22/31 14
16 Sterrebeek 14 3 7 4 23/24 13

1e Provinciaal

02/12 20:00 RC Mechelen - Lille 3-0
02/12 20:00 Lyra - Merksplas 2-1
03/12 14:30 Branddonk - Berg en Dal 1-1
03/12 14:30 Schriek - GR Katelijne 2-1
03/12 14:30 Oppuurs - Vorselaar 6-1
03/12 14:30 Rapid Leest - Witg. Des. 1-1
03/12 14:30 Heikant - Antonia A 1-0
03/12 14:30 St.-Job - Kontich A 1-0

1 Lyra 15 11 1 3 46/12 36
2 RC Mechelen 15 7 0 8 26/12 29
3 Lille 15 8 3 4 29/21 28
4 Witg. Des. 15 7 1 7 35/25 28
5 Berg en Dal 15 7 3 5 22/12 26
6 St.-Job 15 8 7 0 28/30 24
7 Kontich A 15 6 5 4 34/17 22
8 Heikant 15 6 6 3 36/32 21
9 Oppuurs 15 6 6 3 33/30 21
10 Branddonk 15 5 7 3 23/24 18
11 Antonia A 15 4 6 5 22/30 17
12 Merksplas 15 5 9 1 22/32 16
13 Schriek 15 4 8 3 20/35 15
14 Rapid Leest 15 3 8 4 17/29 13
15 Vorselaar 15 3 10 2 18/48 11
16 GR Katelijne 15 1 11 3 13/35 6

2e Prov B

02/12 19:30 Olmen - Minderhout 6-0
02/12 19:30 Herselt - De Kempen A 2-3
02/12 20:00 Herenthout A - Oud-Turnhout 0-2
03/12 14:30 Verbr. Arendonk - Linda Olen 1-1
03/12 14:30 Weelde - White Star 2-2
03/12 14:30 Beekhoek A - Vlimmeren 0-1
03/12 14:30 Wuustwezel - Bevel 6-1
03/12 14:30 Zoersel - Retie 2-4

1 De Kempen A 15 11 2 2 40/17 35
2 Olmen 15 10 1 4 44/20 34
3 Wuustwezel 15 10 1 4 42/18 34
4 Weelde 15 7 4 4 35/29 25
5 Zoersel 15 7 5 3 31/21 24
6 Retie 15 6 6 3 32/28 21
7 Verbr. Arendonk 15 6 7 2 27/34 20
8 Linda Olen 15 5 6 4 30/34 19
9 Herselt 15 5 7 3 21/27 18
10 White Star 15 5 7 3 27/35 18
11 Vlimmeren 15 5 8 2 24/30 17
12 Minderhout 15 5 8 2 28/36 17
13 Oud-Turnhout 15 5 8 2 24/32 17
14 Herenthout A 15 4 7 4 26/35 16
15 Beekhoek A 15 4 10 1 20/39 13
16 Bevel 15 3 11 1 18/34 10

3e Prov C

01/12 20:00 Wezel Sp. - KFC Mol 1-0
02/12 19:30 St.-Dimpna - Zandhoven 7-2
02/12 19:30 Kasterlee - Zwaneven 1-1
03/12 14:30 SKS Herentals - Halle 2-2
03/12 14:30 VC Poederlee - Gierle 4-2
03/12 14:30 Oosterzonen B - Bouwel 4-1
03/12 14:30 VV Laakdal - Balen 0-3
03/12 14:30 Noordstar - Vrij Arendonk 2-2

1 St.-Dimpna 15 13 1 1 59/10 40
2 Balen 15 11 2 2 42/14 35
3 Wezel Sp. 14 10 2 2 38/13 32
4 Bouwel 15 9 5 1 41/29 28
5 Oosterzonen B 15 8 4 3 34/22 27
6 Kasterlee 15 8 4 3 30/29 27
7 Noordstar 15 7 5 3 33/34 24
8 VV Laakdal 15 7 6 2 35/30 23
9 Zwaneven 15 6 6 3 46/35 21
10 Zandhoven 15 6 8 1 29/48 19
11 Gierle 15 4 7 4 25/36 16
12 KFC Mol 15 4 8 3 19/33 15
13 Vrij Arendonk 14 3 9 2 25/29 11
14 Halle 15 3 11 1 24/45 10
15 Poederlee 15 3 11 1 16/50 7
16 SKS H'tals 15 0 13 2 8/47 2

4e Prov B

02/12 19:30 Boechout - Brothers Utd 2-0
02/12 20:00 Olympic Pirates - J. Antwerpen 3-2
03/12 14:30 Oelegem - Pulderbos 1-0
03/12 14:30 Massenh. - Pulle 3-2
03/12 14:30 Tub. Borgerhout - Alberta FC Schilde 3-3
03/12 14:30 Emblem - Grobbend. 5-1
03/12 14:30 Ranst B - Maccabi 1-2
03/12 14:30 Ternesse B - City Pirates Antw. B 2-3

1 Pulderbos 15 12 3 0 50/23 36
2 Pulle 15 10 3 2 52/24 32
3 Oelegem 15 9 3 3 40/27 30
4 City Pirates Antw. B 15 9 4 2 38/23 29
5 Massenh. 15 8 4 3 30/23 27
6 Grobbend. 15 8 6 1 31/27 25
7 Emblem 15 7 5 3 29/26 24
8 Maccabi 15 6 5 4 22/27 22
9 Alberta FC Schilde 15 5 7 3 29/31 18
10 Ranst B 15 5 8 2 25/24 17
11 Brothers Utd 15 5 8 2 25/37 17
12 Tub. Borgerh. 15 4 7 4 29/36 16
13 J. Antwerpen 15 4 9 2 26/40 14
14 Ternesse B 15 3 8 4 19/30 13
15 Boechout 15 3 10 2 19/53 11
16 Olympic Pirates 15 3 11 1 18/31 10

4e Prov D

02/12 19:30 Putte FC B - Wavria B 6-1
02/12 20:00 Herenthout B - Oevel 0-2
03/12 14:30 Wiekevorst - Booischot 0-0
03/12 14:30 Immer Voort - Rijmenam 2-3
03/12 14:30 Tongerlo - Berlaar 2-1
03/12 14:30 Peulis - Grasheide 0-1
03/12 14:30 Beerzel - Blauberg 0-2
03/12 14:30 Ramsel - Heultje 3-4

1 Blauberg 15 11 4 0 47/24 33
2 Grasheide 15 9 3 3 36/20 30
3 Berlaar 15 9 4 2 27/22 29
4 Booischot 15 8 3 4 40/17 28
5 Tongerlo 15 8 3 4 37/29 28
6 Peulis 15 7 5 3 29/30 24
7 Oevel 15 6 4 5 29/19 23
8 Heultje 15 7 7 1 33/35 22
9 Beerzel 15 6 6 3 30/21 21
10 Rijmenam 15 6 6 3 34/29 21
11 Wiekevorst 15 4 5 6 31/31 18
12 Putte FC B 15 5 8 2 27/35 17
13 Immer Voort 15 4 7 4 28/31 16
14 Herenthout B 15 4 7 4 17/25 16
15 Wavria B 15 1 10 4 12/45 7
16 Ramsel 15 0 13 2 17/61 2

4e Prov E

02/12 19:30 De Kempen B - Alberta 1-0
02/12 19:30 Rauw - Beekhoek B 8-0
02/12 19:30 Rosselaar Hulsen - Zammel 4-3
03/12 14:30 Wortel - Netezonen 0-4
03/12 14:30 Oosthoven - Flandria 2-4
03/12 14:30 Ezaart - Olen United 1-2
03/12 14:30 Punt-Larum - KFC Turnhout B 0-5
03/12 14:30 Exc. Vorst - MLK Lichtaart 1-2

1 Flandria 15 11 1 3 48/16 36
2 Netezonen 15 11 3 1 39/20 34
3 KFC Turnhout B 15 10 3 2 35/14 32
4 Rauw 15 10 5 0 36/16 30
5 Olen United 15 9 3 3 34/21 30
6 Oosthoven 15 8 6 1 35/26 25
7 Exc. Vorst 15 7 7 1 32/22 22
8 Alberta 15 7 7 1 27/21 22
9 Wortel 15 7 7 1 34/34 22
10 Ezaart 15 7 8 0 26/33 21
11 MLK Lichtaart 15 5 6 4 35/40 19
12 De Kempen B 15 4 8 3 28/32 15
13 Rosselaar Hulsen 15 4 9 2 29/53 14
14 Punt-Larum 15 4 11 0 26/47 12
15 Zammel 15 2 8 5 17/30 11
16 Beekhoek B 15 0 14 1 10/66 1

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

Webdesign door Intracto