U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen
08.09.2019 - 21.57u
Door: Mark Jaspers

1 Amateurs

07/09 19:30 Dessel Sp. - Tubeke 1-0
07/09 20:00 Deinze - FC Luik 5-0
07/09 20:00 Seraing - La Louvière C. 5-2
07/09 20:00 Heist - Rupel Boom 1-0
07/09 20:00 Lierse Kempenzonen - RWDM 0-1
07/09 20:00 FCV Dender - Patro Maasmechelen 0-0
08/09 15:00 Wezet - Thes Sp. 2-2
08/09 15:00 St.-El.-Winkel - OC Charleroi 0-1

2 Amateur B

07/09 18:00 Vosselaar - Berchem 1-0
07/09 19:30 Hades - KVK Tienen 1-0
07/09 20:00 Spouwen-Mop. - Bocholt 1-0
07/09 20:00 Hoogstraten - O. Wijgmaal 4-1
07/09 20:00 ASV Geel - Cappellen 2-1
08/09 15:00 Diegem - Londerzeel 0-2
08/09 15:00 E. Aalst - Pepingen-Halle 5-0
08/09 15:00 Duffel - Sp. Hasselt 0-1

3 Amateur B

06/09 20:30 E. Termien - FC Helson 3-1
07/09 19:30 St. Lenaarts - Betekom 1-1
07/09 19:30 KFC Turnhout - Bilzen-Waltwilder 1-0
07/09 20:00 Heur-Tongeren - Esp. Pelt 2-4
07/09 20:00 KVK Wellen - City Pirates Antw. 0-2
07/09 20:00 KVK Beringen - Witg. Des. 2-0
08/09 15:00 Lyra-Lierse - Houtvenne 2-0
08/09 15:00 Linden - Zwarte Leeuw 2-1

1 Prov

07/09 19:30 Zoersel - Antonia 1-0
07/09 19:30 De Kempen - Lille 2-4
07/09 20:00 St.-Dimpna - RC Mechelen 2-1
07/09 20:00 Kontich - Ternesse 1-2
07/09 20:00 Wezel Sp. - VC Herentals 2-1
08/09 15:00 RVC Hoboken - Nijlen 1-1
08/09 15:00 'sGravenw.-Schilde - Berg en Dal 1-2
08/09 15:00 Heikant - Oppuurs 0-0

2 Prov B

07/09 19:30 Herselt - Vorselaar 0-2
08/09 15:00 Lentezon - Weelde 2-3
08/09 15:00 White Star - R. Deurne 1-1
08/09 15:00 Merksplas - Zandhoven 2-2
08/09 15:00 Ranst - Balen 3-0
08/09 15:00 Bevel - Retie 2-1
08/09 15:00 VV Laakdal - Schriek 0-2
08/09 15:00 Vlimmeren - Broechem 0-0

3 Prov C

07/09 19:30 Olmen - KFC Mol 2-1
07/09 19:30 FC Arend. Sport - Zwaneven 2-2
07/09 19:30 Rauw - Gierle 5-2
08/09 15:00 Bouwel - Kasterlee 3-4
08/09 15:00 Poederlee - Noordstar 3-1
08/09 15:00 Linda Olen - Beekhoek 2-5
08/09 15:00 Exc. Vorst - KFC Turnhout B 2-0
08/09 15:00 Flandria - Herenthout 4-0

4 Prov D

07/09 17:30 Wezel Sp. B - Ezaart 1-3
07/09 19:30 Rosselaar Hulsen - SKS H'tals 2-5
08/09 15:00 Wiekevorst - Olen United 0-3
08/09 15:00 Tongerlo - Ramsel 2-4
08/09 15:00 St.-Dimpna B - Heultje 3-2
08/09 15:00 Punt-Larum - Zammel 2-0
08/09 15:00 Alberta - Immer Voort 4-1
08/09 15:00 Netezonen - Oevel 1-1

4 Prov E

07/09 19:30 Grobbend. - Oud-Turnhout 2-2
07/09 19:30 Wecheld. - Ranst B 1-1
08/09 15:00 Oostmalle - Oosthoven 1-1
08/09 15:00 Oelegem - Emblem 3-0
08/09 15:00 Alberta FC Schilde - Halle 0-1
08/09 15:00 HIH Turnhout - Westmalle 0-2
08/09 15:00 Antonia B - Lichtaart 6-4
08/09 15:00 Pulderbos - Kessel Utd. 3-1

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto