U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio
15.09.2019 - 19.40u
Door: Mark Jaspers

1 Amateurs
14/09 19:30 Thes Sp. - St.-El.-Winkel 2-1
14/09 20:00 Seraing - Rupel Boom 4-1
14/09 20:00 La Louvière C. - Tubeke 1-2
14/09 20:00 OC Charleroi - Dessel Sp. 2-1
14/09 20:00 RWDM - Deinze 1-2
14/09 20:00 Patro Maasmechelen - Heist 0-1
14/09 20:00 Lierse Kempenzonen - Wezet 1-2
15/09 15:00 FC Luik - FCV Dender 4-2

2 Amateur B
14/09 20:00 Sp. Hasselt - Berchem 3-2
15/09 15:00 Duffel - ASV Geel 2-0
15/09 15:00 KVK Tienen - Vosselaar 1-0
15/09 15:00 Bocholt - Diegem 2-0
15/09 15:00 O. Wijgmaal - Spouwen-Mop. 4-1
15/09 15:00 Cappellen - E. Aalst 2-2
15/09 16:00 Londerzeel - Hades 1-1
15/09 16:30 Pepingen-Halle - Hoogstraten 2-1

3 Amateur B
14/09 19:30 Witg. Des. - Heur-Tongeren 1-2
14/09 19:30 Esp. Pelt - St. Lenaarts 1-4
14/09 19:30 Zwarte Leeuw - E. Termien 2-2
14/09 19:30 FC Helson - Lyra-Lierse 2-2
14/09 19:30 Houtvenne - KFC Turnhout 1-1
14/09 20:00 Betekom - Linden 3-0
14/09 20:00 City Pirates Antw. - Bilzen-Waltwilder 2-1
15/09 15:00 KVK Wellen - KVK Beringen 0-0

1 Prov
14/09 19:30 Nijlen - St.-Dimpna 2-1
14/09 19:30 Wezel Sp. - 'sGravenw.-Schilde 4-2
14/09 19:30 Antonia - De Kempen 1-4
14/09 20:00 Lille - Heikant 0-1
14/09 20:00 RC Mechelen - Kontich 3-4
15/09 15:00 VC Herentals - Ternesse 0-1
15/09 15:00 Berg en Dal - Zoersel 1-0
15/09 15:00 Oppuurs - RVC Hoboken 3-1

2 Prov B
14/09 19:30 Balen - VV Laakdal 1-0
14/09 19:30 Vorselaar - Merksplas 1-1
14/09 20:00 Zandhoven - Lentezon 6-1
15/09 15:00 Weelde - Ranst 1-2
15/09 15:00 Retie - White Star 3-2
15/09 15:00 Vlimmeren - Bevel 1-1
15/09 15:00 R. Deurne - Herselt 2-6
15/09 15:00 Broechem - Schriek 0-0

3 Prov C
14/09 19:30 KFC Mol - Rauw 4-0
14/09 19:30 Kasterlee - Flandria 2-1
14/09 19:30 Herenthout - Poederlee 0-0
15/09 15:00 KFC Turnhout B - Zwaneven 0-4
15/09 15:00 Noordstar - FC Arend. Sport 2-2
15/09 15:00 Gierle - Linda Olen 2-4
15/09 15:00 Exc. Vorst - Olmen 3-1
15/09 15:00 Beekhoek - Bouwel 1-2

4 Prov D
14/09 19:30 Ramsel - Punt-Larum 1-3
14/09 19:30 SKS H'tals - Tongerlo 3-0
14/09 19:30 Zammel - Netezonen 2-1
15/09 15:00 Immer Voort - Rosselaar Hulsen 3-2
15/09 15:00 Olen United - Wezel Sp. B 2-1
15/09 15:00 Booischot - Alberta 0-2
15/09 15:00 Oevel - St.-Dimpna B 1-1
15/09 15:00 Heultje - Wiekevorst 2-1

4 Prov E
14/09 19:30 Oud-Turnhout - HIH Turnhout 2-0
15/09 15:00 Kessel Utd. - Alberta FC Schilde 1-3
15/09 15:00 De Kempen B - Grobbend. 2-0
15/09 15:00 Oosthoven - Pulderbos 0-2
15/09 15:00 Westmalle - Oelegem 0-0
15/09 15:00 Halle - Antonia B 2-0
15/09 15:00 Ranst B - Emblem 2-3
15/09 15:00 Wecheld. - Oostmalle 0-3

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto