U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio | Neteland
06.10.2019 - 19.09u
Door: Mark Jaspers

Proximus League
04/10 20:30 Lommel SK - Roeselare 2-1
05/10 17:00 KVC Westerlo - Virton 0-1
05/10 20:30 OHL - Lokeren 2-3
06/10 16:00 Union – Beerschot 1-1

1 Amateurs
05/10 20:00 Heist - La Louvière C. 1-1
05/10 20:00 Tubeke - OC Charleroi 1-2
05/10 20:00 Deinze - FCV Dender 2-0
05/10 20:00 Thes Sp. - Patro Maasmechelen 2-1
05/10 20:00 Seraing - Lierse Kempenzonen 5-3
06/10 15:00 St.-El.-Winkel - Dessel Sp. 2-1
06/10 15:00 FC Luik - RWDM 1-0
06/10 15:00 Wezet - Rupel Boom 1-2

2 Amateur B
05/10 19:30 Hades - Pepingen-Halle 4-4
05/10 20:00 Hoogstraten - ASV Geel 1-4
06/10 15:00 Berchem - Bocholt 2-2
06/10 15:00 KVK Tienen - Londerzeel 1-0
06/10 15:00 E. Aalst - Sp. Hasselt 4-0
06/10 15:00 Diegem - Cappellen 0-4
06/10 15:00 Vosselaar - O. Wijgmaal 4-2
06/10 15:00 Spouwen-Mop. - Duffel 2-4

3 Amateur B
05/10 19:30 KFC Turnhout - Betekom 1-1
05/10 19:30 St. Lenaarts - KVK Beringen 1-0
05/10 19:30 Houtvenne - FC Helson 2-2
05/10 20:00 Heur-Tongeren - City Pirates Antw. 3-0
06/10 14:30 Lyra-Lierse - Esp. Pelt 0-0
06/10 15:00 Bilzen-Waltwilder - Zwarte Leeuw 2-1
06/10 15:00 E. Termien - Witg. Des. 1-3
06/10 15:00 Linden - KVK Wellen 2-1

1 Prov
05/10 19:30 Heikant - Wezel Sp. 2-1
05/10 19:30 De Kempen - 'sGravenw.-Schilde 2-0
05/10 19:30 Ternesse - Oppuurs 2-2
05/10 20:00 St.-Dimpna - Antonia 2-7
05/10 20:00 Kontich - Lille 3-4
05/10 20:00 RC Mechelen - Nijlen 2-2
06/10 15:00 RVC Hoboken - Berg en Dal 2-1
06/10 15:00 Zoersel - VC Herentals 2-0

2 Prov B
05/10 19:30 Herselt - Bevel 1-0
05/10 19:30 Balen - Weelde 3-1
06/10 15:00 White Star - Broechem 3-4
06/10 15:00 VV Laakdal - Vorselaar 2-1
06/10 15:00 Lentezon - Retie 3-4
06/10 15:00 Merksplas - Vlimmeren 2-2
06/10 15:00 Schriek - Zandhoven 2-1
06/10 15:00 Ranst - R. Deurne 2-1

3 Prov C
05/10 19:30 Rauw - KFC Turnhout B 2-1
05/10 19:30 FC Arend. Sport - Beekhoek 3-2
06/10 15:00 Linda Olen - Olmen 2-3
06/10 15:00 Zwaneven - Kasterlee 1-0
06/10 15:00 Noordstar - Herenthout 4-2
06/10 15:00 Bouwel - Exc. Vorst 2-2
06/10 15:00 Flandria - KFC Mol 2-0
06/10 15:00 Poederlee - Gierle 5-1

4 Prov D
05/10 18:00 St.-Dimpna B - SKS Herentals 2-3
06/10 15:00 Netezonen - Immer Voort 3-1
06/10 15:00 Wezel Sp. B - Zammel 2-1
06/10 15:00 Wiekevorst - Ramsel 1-0
06/10 15:00 Ezaart - Oevel 1-2
06/10 15:00 Olen United - Heultje 3-1
06/10 15:00 Punt-Larum - Booischot 1-1
06/10 15:00 Tongerlo - Alberta 3-1

4 Prov E
05/10 19:30 Pulderbos - Ranst B 4-0
05/10 19:30 Grobbendonk - Kessel Utd. 4-3
06/10 15:00 Emblem - De Kempen B 2-4
06/10 15:00 Westmalle - Oud-Turnhout 0-1
06/10 15:00 HIH Turnhout - Halle 1-2
06/10 15:00 Alberta FC Schilde - Oostmalle 2-2
06/10 15:00 Oelegem - Lichtaart 8-0
06/10 15:00 Antonia B - Wechelderzande 5-1

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto