U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio
13.10.2019 - 20.36u
Door: Mark Jaspers

Proximus League
11/10 20:30 Beerschot - Westerlo 1-2
12/10 17:00 Roeselare - OHL 3-1
12/10 20:30 Virton - Lommel SK 1-0
13/10 16:00 Lokeren - Union 1-1

1 Amateurs
12/10 20:00 Deinze - Wezet 4-1
12/10 20:00 FCV Dender - Thes Sp. 2-2
12/10 20:00 La Louvière C. - Rupel Boom 3-3
12/10 20:00 Patro Maasmechelen - Tubeke 3-0
12/10 20:00 RWDM - Dessel Sp. 1-0
12/10 20:00 Seraing - OC Charleroi 1-2
12/10 20:00 Lierse Kempenzonen - Heist 0-1
13/10 15:00 FC Luik - St.-El.-Winkel 2-1

2 Amateur B
12/10 19:30 Bocholt - KVK Tienen 3-0
12/10 20:00 Sp. Hasselt - Londerzeel 2-1
12/10 20:00 ASV Geel - Spouwen-Mop. 2-0
13/10 15:00 Duffel - Diegem 1-3
13/10 15:00 O. Wijgmaal - Berchem 2-1
13/10 15:00 Cappellen - Hades 0-1
13/10 15:00 E. Aalst - Hoogstraten 1-0
13/10 15:00 Pepingen-Halle - Vosselaar 0-1

3 Amateur B
12/10 19:30 Zwarte Leeuw - Houtvenne 1-1
12/10 19:30 Witg. Des. - Lyra-Lierse 2-5
12/10 19:30 Esp. Pelt - KFC Turnhout 0-0
12/10 20:00 KVK Beringen - Linden 4-1
12/10 20:00 Heur-Tongeren - St. Lenaarts 1-1
12/10 20:00 Betekom - Bilzen-Waltwilder 4-2
12/10 20:00 City Pirates Antw. - FC Helson 3-1
12/10 20:00 KVK Wellen - E. Termien 0-1

1 Prov
12/10 19:30 Oppuurs - RC Mechelen 1-6
12/10 19:30 Zoersel - De Kempen 4-6
12/10 20:00 Antonia - Kontich 3-0
12/10 20:00 Lille - Ternesse 4-1
13/10 15:00 'sGravenw.-Schilde - Heikant 0-2
13/10 15:00 Wezel Sp. - RVC Hoboken 2-0
13/10 15:00 Berg en Dal - St.-Dimpna 1-1
13/10 15:00 VC Herentals - Nijlen 2-2

2 Prov B
12/10 19:30 Vorselaar - Schriek 1-1
12/10 20:00 Zandhoven - Balen 2-1
13/10 15:00 R. Deurne - VV Laakdal 3-2
13/10 15:00 White Star - Herselt 3-0
13/10 15:00 Vlimmeren - Lentezon 1-1
13/10 15:00 Bevel - Merksplas 3-0
13/10 15:00 Retie - Ranst 0-0
13/10 15:00 Broechem - Weelde 1-4

3 Prov C
12/10 19:30 Olmen - Bouwel 6-2
12/10 19:30 Kasterlee - Noordstar 2-0
12/10 19:30 KFC Mol - Poederlee 1-5
12/10 19:30 Rauw - Linda Olen 4-0
13/10 15:00 Beekhoek - Zwaneven 4-1
13/10 15:00 Exc. Vorst - Flandria 6-1
13/10 15:00 KFC Turnhout B - Herenthout 3-1
13/10 15:00 Gierle - FC Arend. Sport 0-3

4 Prov D
12/10 19:30 Ramsel - Wezel Sp. B 1-2
12/10 19:30 SKS H'tals - Wiekevorst 5-1
12/10 19:30 Rosselaar Hulsen - Tongerlo 1-5
13/10 15:00 Booischot - Netezonen 0-1
13/10 15:00 Alberta - Punt-Larum 1-3
13/10 15:00 Zammel - Ezaart 2-1
13/10 15:00 Oevel - Olen United 5-1
13/10 15:00 Immer Voort - St.-Dimpna B 2-1

4 Prov E
12/10 19:30 Pulderbos - Alberta FC Schilde 2-3
13/10 15:00 Oosthoven - Grobbend. 0-3
13/10 15:00 Kessel Utd. - HIH Turnhout 2-2
13/10 15:00 Oostmalle - Antonia B 4-2
13/10 15:00 Lichtaart - Emblem 2-4
13/10 15:00 De Kempen B - Westmalle 2-0
13/10 15:00 Halle - Oelegem 4-0
13/10 15:00 Ranst B - Oud-Turnhout 0-8

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto