U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio
27.10.2019 - 17.51u
Door: Mark Jaspers

Proximus League
25/10 20:30 OHL - Westerlo 2-1
26/10 17:00 Lokeren - Beerschot 2-1
26/10 20:30 Union - Lommel SK 2-1
27/10 16:00 Virton - Roeselare 3-2

1 Amateurs
26/10 20:00 Lierse Kempenzonen - St.-El.-Winkel 2-0
26/10 20:00 La Louvière C. - Thes Sp. 2-1
26/10 20:00 FCV Dender - Dessel Sp. 1-0
26/10 20:00 Patro Maasmechelen - OC Charleroi 2-0
26/10 20:00 Seraing - Heist 2-1
26/10 20:00 RWDM - Wezet 2-2
26/10 20:00 Deinze - Tubeke 1-0
27/10 15:00 FC Luik - Rupel Boom 2-3

2 Amateur B
25/10 20:30 Sp. Hasselt - Bocholt 1-1
26/10 20:00 ASV Geel - Hades 1-2
26/10 20:00 Hoogstraten - Spouwen-Mop. 4-1
27/10 15:00 O. Wijgmaal - Londerzeel 4-1
27/10 15:00 Duffel - Vosselaar 2-1
27/10 15:00 Pepingen-Halle - KVK Tienen 2-0
27/10 15:00 Cappellen - Berchem 2-1
27/10 15:00 E. Aalst - Diegem 0-1

3 Amateur B
26/10 19:30 Esp. Pelt - Houtvenne 0-2
26/10 19:30 Witg. Des. - Bilzen-Waltwilder 2-2
26/10 19:30 St. Lenaarts - Linden 4-1
26/10 20:00 KVK Wellen - KFC Turnhout 2-2
26/10 20:00 Heur-Tongeren - E. Termien 3-0
26/10 20:00 Betekom - FC Helson 4-2
26/10 20:00 City Pirates Antw. - Zwarte Leeuw 1-0
26/10 20:00 KVK Beringen - Lyra-Lierse 0-2

1 Prov
26/10 19:30 Wezel Sp. - Kontich 0-0
26/10 19:30 De Kempen - Heikant 4-3
26/10 19:30 Antonia - RC Mechelen 1-5
26/10 20:00 Lille - Nijlen 4-0
27/10 15:00 Berg en Dal - Ternesse 7-0
27/10 15:00 VC Herentals - Oppuurs 1-2
27/10 15:00 'sGravenw.-Schilde - St.-Dimpna 1-0
27/10 16:00 Zoersel - RVC Hoboken ...-...

2 Prov B
26/10 19:30 Herselt - Merksplas 1-3
27/10 15:00 Bevel - Ranst 5-0
27/10 15:00 White Star - Lentezon 2-4
27/10 15:00 Zandhoven - Broechem 2-1
27/10 15:00 Weelde - Vorselaar 1-3
27/10 15:00 Vlimmeren - VV Laakdal 1-1
27/10 15:00 Retie - Schriek 5-0
27/10 15:00 R. Deurne - Balen 6-1

3 Prov C
26/10 19:30 Olmen - Poederlee 5-2
26/10 19:30 Rauw - Flandria 2-1
26/10 19:30 KFC Mol - Zwaneven 2-5
27/10 15:00 KFC Turnhout B - Kasterlee 2-1
27/10 15:00 Beekhoek - Herenthout 3-2
27/10 15:00 Linda Olen - Bouwel 1-3
27/10 15:00 Exc. Vorst - FC Arend. Sport 3-4
27/10 15:00 Gierle - Noordstar 0-2

4 Prov D
26/10 19:30 SKS H'tals - Ezaart 1-0
26/10 19:30 Rosselaar Hulsen - Netezonen 3-7
26/10 19:30 Ramsel - Olen United 0-3
26/10 19:30 Punt-Larum - Tongerlo 5-3
27/10 15:00 Alberta - St.-Dimpna B 1-1
27/10 15:00 Zammel - Heultje 3-1
27/10 15:00 Immer Voort - Wezel Sp. B 2-0
27/10 15:00 Booischot - Wiekevorst 3-1

4 Prov E
26/10 19:30 Oud-Turnhout - Lichtaart 2-2
26/10 19:30 Wecheld. - HIH Turnhout 0-1
26/10 19:30 Oostmalle - Grobbend. 2-2
27/10 15:00 Alberta FC Schilde - Antonia B 1-2
27/10 15:00 Halle - Westmalle 3-0
27/10 15:00 Kessel Utd. - Emblem 4-1
27/10 15:00 Ranst B - De Kempen B 1-3
27/10 15:00 Oosthoven - Oelegem 4-0

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto