U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio
10.11.2019 - 19.27u
Door: Mark Jaspers

Proximus League
08/11 20:30 Lommel SK - Beerschot 1-0
08/11 20:30 Roeselare - Lokeren 2-1
08/11 20:30 Union - Westerlo 0-2
08/11 20:30 Virton - OHL 0-1

1 Amateur
09/11 19:30 Dessel Sp. - Heist 1-1
09/11 20:00 Patro Maasmechelen - Wezet 3-1
09/11 20:00 RWDM - OC Charleroi 2-1
09/11 20:00 FCV Dender - Rupel Boom 2-2
09/11 20:00 Seraing - St.-El.-Winkel 1-1
09/11 20:00 La Louvière C. - FC Luik 3-2
09/11 20:00 Deinze - Thes Sp. 2-0
09/11 20:00 Lierse Kempenzonen - Tubeke 2-0

2 Amateur B
09/11 20:00 Sp. Hasselt - O. Wijgmaal 2-0
09/11 20:00 Cappellen - Londerzeel 0-2
09/11 20:00 Hoogstraten - Hades 1-0
09/11 20:00 ASV Geel - Berchem 2-2
10/11 14:30 Pepingen-Halle - Bocholt 2-0
10/11 14:30 Duffel - KVK Tienen 2-3
10/11 15:00 E. Aalst - Vosselaar 0-3
10/11 15:00 Spouwen-Mop. - Diegem 1-2

3 Amateur B
09/11 19:30 Witg. Des. - FC Helson 1-1
09/11 19:30 St. Lenaarts - Lyra-Lierse 1-1
09/11 19:30 Esp. Pelt - Zwarte Leeuw 1-2
09/11 20:00 KVK Wellen - Houtvenne 2-1
09/11 20:00 KVK Beringen - Bilzen-Waltwilder 1-0
09/11 20:00 City Pirates Antw. - Betekom 0-0
09/11 20:00 Heur-Tongeren - KFC Turnhout 3-1
10/11 14:30 Linden - E. Termien 1-4

1 Prov
08/11 20:00 De Kempen - St.-Dimpna 4-2
10/11 14:30 Berg en Dal - Nijlen 1-0
10/11 14:30 Antonia - Oppuurs 0-2
10/11 14:30 'sGravenw.-Schilde - Ternesse 1-2
10/11 14:30 VC Herentals - Lille 0-1
10/11 14:30 Zoersel - Kontich 1-4
10/11 14:30 Wezel Sp. - RC Mechelen 1-2
10/11 14:30 Heikant - RVC Hoboken 2-1

2 Prov B
09/11 19:30 Herselt - Ranst 1-2
10/11 14:30 Merksplas - Lentezon 2-0
10/11 14:30 R. Deurne - Zandhoven 1-1
10/11 14:30 Vlimmeren - Balen 3-1
10/11 14:30 White Star - VV Laakdal 0-3
10/11 14:30 Retie - Weelde 2-1
10/11 14:30 Broechem - Vorselaar 2-2
10/11 14:30 Bevel - Schriek 1-0

3 Prov C
08/11 20:15 Olmen - Zwaneven 3-1
09/11 19:30 KFC Mol - Herenthout 2-2
09/11 19:30 Rauw - FC Arend. Sport 0-7
10/11 14:30 Bouwel - Flandria 3-1
10/11 14:30 Linda Olen - Poederlee 5-4
10/11 14:30 KFC Turnhout B - Beekhoek 0-1
10/11 14:30 Exc. Vorst - Noordstar 3-0
10/11 14:30 Gierle - Kasterlee 2-1

4 Prov D
08/11 20:00 Punt-Larum - Netezonen 1-2
09/11 19:30 SKS H'tals - Heultje 7-2
09/11 19:30 Rosselaar Hulsen - Wiekevorst 1-0
09/11 19:30 Ramsel - Oevel 1-4
10/11 14:30 Tongerlo - St.-Dimpna B 3-1
10/11 14:30 Booischot - Ezaart 0-1
10/11 14:30 Immer Voort - Olen United 1-0
10/11 14:30 Alberta - Wezel Sp. B 1-0

4 Prov E
09/11 19:30 Pulderbos - HIH Turnhout 1-1
09/11 19:30 Oostmalle - Oelegem 3-1
09/11 19:30 Wecheld. - Emblem 2-2
10/11 14:30 Ranst B - Lichtaart 1-0
10/11 14:30 Halle - De Kempen B 1-0
10/11 14:30 Alberta FC Schilde - Grobbend. 3-3
10/11 14:30 Oosthoven - Westmalle 1-0
10/11 14:30 Kessel Utd. - Oud-Turnhout 2-6

image



Meer nieuws

Veel volk op eerste fandag Cees Bol in Bouwel

Veel volk op eerste fandag Cees Bol in Bouwel
Grobbendonk 10.12.2019 - 06.08u

Verschillende gewonden bij botsing waterbus in Antwerpen

Provincie Antwerpen | Vlaanderen 09.12.2019 - 16.59u

An Luyten : 'SAM ‘sensory & more’ kledinglijn voor prikkelgevoelige kids'

An Luyten : 'SAM ‘sensory & more’ kledinglijn voor prikkelgevoelige kids'
Herentals | Kempen regio | Provincie Antwerpen 09.12.2019 - 16.53u

De Lijn brengt Antwerpse feestvierders veilig thuis tijdens oud en nieuw

De Lijn brengt Antwerpse feestvierders veilig thuis tijdens oud en nieuw
Kempen regio | Provincie Antwerpen | Vlaanderen 09.12.2019 - 16.48u

Russische cargo klinkt zich vast aan ruimtestation ISS

Internationaal | Mol 09.12.2019 - 16.46u

Try-out William Boeva in Olen

Olen 09.12.2019 - 16.44u

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto