U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio | Neteland
17.11.2019 - 18.19u
Door: Mark Jaspers

Proximus League
15/11 20:30 OHL - Beerschot 0-3
16/11 20:30 Lokeren - Lommel SK 0-1
17/11 16:00 Union - Virton 2-0

1 Amateur
16/11 19:30 Thes Sp. - Tubeke 2-0
16/11 20:00 Deinze - Dessel Sp. 0-0
16/11 20:00 Heist - OC Charleroi 4-0
16/11 20:00 Lierse Kempenzonen - Patro Maasmechelen 0-1
17/11 15:00 Rupel Boom - RWDM 0-0
17/11 15:00 Wezet - La Louvière C. 4-1
17/11 15:00 FC Luik - Seraing 1-1
17/11 15:00 St.-El.-Winkel - FCV Dender 4-1

2 Amateur B
16/11 19:30 Hades - Spouwen-Mop. 4-0
17/11 14:30 Londerzeel - Duffel 2-2
17/11 14:30 Vosselaar - Hoogstraten 0-2
17/11 14:30 O. Wijgmaal - Pepingen-Halle 0-0
17/11 14:30 Bocholt - Cappellen 2-0
17/11 15:00 Berchem - E. Aalst 0-1
17/11 15:00 Diegem - Sp. Hasselt 2-1
17/11 15:00 KVK Tienen - ASV Geel 0-1

3 Amateur B
16/11 19:30 Houtvenne - KVK Beringen 4-2
16/11 19:30 KFC Turnhout - St. Lenaarts 3-3
16/11 19:30 Zwarte Leeuw - Witg. Des. 2-0
16/11 19:30 FC Helson - KVK Wellen 1-1
16/11 20:00 Lyra-Lierse - Linden 2-1
16/11 20:00 Betekom - Esp. Pelt 4-1
17/11 15:00 Bilzen-Waltwilder - Heur-Tongeren 0-3
17/11 15:00 E. Termien - City Pirates Antw. 2-0

1 Prov
16/11 19:30 Nijlen - Wezel Sp. 1-0
16/11 20:00 Lille - Antonia 2-1
16/11 20:00 RC Mechelen - 'sGravenw.-Schilde 5-1
16/11 20:00 Kontich - De Kempen 2-4
17/11 14:30 Oppuurs - Berg en Dal 1-1
17/11 14:30 RVC Hoboken - VC Herentals 0-1
17/11 15:00 Ternesse - Zoersel 0-0
17/11 17:00 St.-Dimpna - Heikant ...-...

2 Prov B
16/11 19:30 Balen - Bevel 2-4
16/11 19:30 Vorselaar - R. Deurne 2-0
16/11 20:00 Zandhoven - Retie 2-3
17/11 14:30 Schriek - White Star 1-1
17/11 14:30 VV Laakdal - Herselt 1-4
17/11 14:30 Lentezon - Broechem 2-1
17/11 14:30 Weelde - Vlimmeren 0-4
17/11 14:30 Ranst - Merksplas 0-0

3 Prov C
16/11 19:30 Flandria - KFC Turnhout B 0-1
16/11 19:30 Herenthout - Exc. Vorst 4-1
16/11 19:30 Kasterlee - KFC Mol 0-2
17/11 14:30 Beekhoek - Gierle 4-1
17/11 14:30 Noordstar - Olmen 0-2
17/11 14:30 FC Arend. Sport - Linda Olen 4-0
17/11 14:30 Poederlee - Bouwel 2-1
17/11 14:30 Zwaneven - Rauw 3-0

4 Prov D
15/11 20:00 Wezel Sp. B - Rosselaar Hulsen 8-0
17/11 14:30 Oevel - SKS H'tals 1-1
17/11 14:30 Zammel - Ramsel 1-0
17/11 14:30 Olen United - Booischot 4-1
17/11 14:30 Wiekevorst - Tongerlo 1-3
17/11 14:30 Immer Voort - Heultje 3-4
17/11 14:30 St.-Dimpna B - Punt-Larum 3-5
17/11 14:30 Ezaart - Alberta 0-0

4 Prov E
16/11 19:30 Grobbend. - Antonia B 8-1
16/11 19:30 Oud-Turnhout - Oosthoven 3-3
17/11 14:30 Emblem - Oostmalle 3-1
17/11 14:30 Lichtaart - Halle 0-3
17/11 14:30 Oelegem - Pulderbos 1-2
17/11 14:30 De Kempen B - Kessel Utd. 3-1
17/11 14:30 HIH Turnhout - Alberta FC Schilde 0-6
17/11 14:30 Westmalle - Wecheld. 0-5

image



Meer nieuws

Veel volk op eerste fandag Cees Bol in Bouwel

Veel volk op eerste fandag Cees Bol in Bouwel
Grobbendonk 10.12.2019 - 06.08u

Verschillende gewonden bij botsing waterbus in Antwerpen

Provincie Antwerpen | Vlaanderen 09.12.2019 - 16.59u

An Luyten : 'SAM ‘sensory & more’ kledinglijn voor prikkelgevoelige kids'

An Luyten : 'SAM ‘sensory & more’ kledinglijn voor prikkelgevoelige kids'
Herentals | Kempen regio | Provincie Antwerpen 09.12.2019 - 16.53u

De Lijn brengt Antwerpse feestvierders veilig thuis tijdens oud en nieuw

De Lijn brengt Antwerpse feestvierders veilig thuis tijdens oud en nieuw
Kempen regio | Provincie Antwerpen | Vlaanderen 09.12.2019 - 16.48u

Russische cargo klinkt zich vast aan ruimtestation ISS

Internationaal | Mol 09.12.2019 - 16.46u

Try-out William Boeva in Olen

Olen 09.12.2019 - 16.44u

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto