U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen
24.11.2019 - 18.41u
Door: Herman Gezelle

Proximus League

22/11 20:30 KVC Westerlo - OHL 1-2
23/11 17:00 Lommel SK - Union 0-0
23/11 20:30 Beerschot - Lokeren 1-1
24/11 16:00 Virton - Roeselare 1-1

1e Amateur

23/11 19:30 Dessel Sp. - Rupel Boom 4-0
23/11 20:00 Tubeke - Heist 0-2
23/11 20:00 La Louvière C. - Deinze 1-2
23/11 20:00 Patro Maasmechelen - RWDM 2-0
23/11 20:00 Seraing - Thes Sp. 1-3
23/11 20:00 FCV Dender - Lierse Kempenzonen 2-2
23/11 20:00 OC Charleroi - FC Luik 3-4
24/11 15:00 St.-El.-Winkel - Wezet 1-1

2e Amateur B

23/11 20:00 ASV Geel - Londerzeel 1-3
23/11 20:00 Hoogstraten - Berchem 0-3
23/11 20:00 Cappellen - O. Wijgmaal 2-1
23/11 20:00 Sp. Hasselt - Pepingen-Halle 0-0
24/11 14:30 Duffel - Bocholt 2-2
24/11 15:00 Diegem - Hades 3-1
24/11 15:00 E. Aalst - KVK Tienen 1-3
24/11 15:00 Spouwen-Mop. - Vosselaar 0-4

3e Amateur B

23/11 19:30 Witg. Des. - Betekom 0-3
23/11 19:30 St. Lenaarts - Bilzen-Waltwilder 3-3
23/11 19:30 E. Termien - Lyra-Lierse 0-3
23/11 20:00 Heur-Tongeren - Houtvenne 2-1
23/11 20:00 KVK Beringen - FC Helson 3-2
23/11 20:00 KVK Wellen - Zwarte Leeuw 2-1
23/11 20:00 City Pirates Antw. - Esp. Pelt 3-1
24/11 14:30 Linden - KFC Turnhout 2-3

1e Prov

23/11 19:30 Wezel Sp. - Oppuurs 4-3
23/11 19:30 Heikant - Kontich 2-1
23/11 19:30 De Kempen - Ternesse 5-1
24/11 14:30 VC Herentals - Antonia 1-1
24/11 14:30 Zoersel - RC Mechelen 3-1
24/11 14:30 RVC Hoboken - St.-Dimpna 2-3
24/11 14:30 'sGravenw.-Schilde - Nijlen 2-2
24/11 14:30 Berg en Dal - KFC Lille 0-1

2e Prov B

23/11 19:30 Herselt - Schriek 3-0
24/11 14:30 Vlimmeren - Zandhoven 1-2
24/11 14:30 Bevel - Weelde 4-2
24/11 14:30 Merksplas - VV Laakdal 1-1
24/11 14:30 Broechem - R. Deurne 3-0
24/11 14:30 Retie - Vorselaar 0-2
24/11 14:30 White Star - Balen 0-2
24/11 14:30 Lentezon - Ranst 1-2

3e Prov C

23/11 19:30 KFC Mol - Beekhoek 0-5
23/11 19:30 Olmen - Herenthout 4-1
23/11 19:30 Rauw - Noordstar 1-4
24/11 14:30 KFC Turnhout B - Gierle 3-0
24/11 14:30 Exc. Vorst - Kasterlee 3-4
24/11 14:30 Exc. Bouwel - Arendonk Sp. 1-5
24/11 14:30 Flandria - VC Poederlee 1-4
24/11 14:30 Linda Olen - Zwaneven 0-3

4e Prov D

23/11 19:30 SKS Herentals - Zammel 0-1
23/11 19:30 Rosselaar Hulsen - Ezaart 2-3
24/11 14:30 Tongerlo - Wezel Sp. B 3-3
24/11 14:30 Punt-Larum - Wiekevorst 3-1
24/11 14:30 Booischot - Heultje 3-1
24/11 14:30 Alberta - Olen United 2-2
24/11 14:30 Netezonen - St.-Dimpna B 1-0
24/11 14:30 Immer Voort - Oevel 2-2

4e Prov E

2/11 20:00 Oosthoven - De Kempen B 3-2
23/11 19:30 Oostmalle - Westmalle 1-0
23/11 19:30 Antonia B - HIH Turnhout 6-3
23/11 19:30 Pulderbos - Emblem 0-0
23/11 19:30 Wecheld. - Oud-Turnhout 2-2
24/11 14:30 Ranst B - Halle 0-3
24/11 14:30 Kessel Utd. - Lichtaart 2-1
24/11 14:30 Alberta FC Schilde - Oelegem 2-2.

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto