U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen
01.12.2019 - 20.01u
Door: Mark Jaspers

Proximus League
29/11 20:30 OHL - Lokeren 2-1
30/11 17:00 Virton - KVC Westerlo 1-1
30/11 20:30 Roeselare - Lommel SK 3-1
01/12 16:00 Union - Beerschot 0-2

1 Amateur
30/11 19:30 Dessel Sp. - Seraing 1-1
30/11 20:00 Lierse Kempenzonen - FC Luik 1-1
30/11 20:00 RWDM - La Louvière C. 0-1
30/11 20:00 Deinze - Patro Maasmechelen 3-0
30/11 20:00 Heist - St.-El.-Winkel 1-0
01/12 14:30 FCV Dender - OC Charleroi 2-1
01/12 15:00 Wezet - Tubeke 3-1
01/12 15:00 Rupel Boom - Thes Sp. 0-0

2 Amateur B
29/11 20:30 Sp. Hasselt - Hades 1-3
30/11 19:30 Bocholt - ASV Geel 1-0
01/12 14:30 Londerzeel - E. Aalst 1-2
01/12 14:30 O. Wijgmaal - Duffel 1-2
01/12 14:30 Pepingen-Halle - Cappellen 0-1
01/12 14:30 Vosselaar - Diegem 1-0
01/12 15:00 Berchem - Spouwen-Mop. 2-0
01/12 15:00 KVK Tienen - Hoogstraten 1-5

3 Amateur B
30/11 19:30 Zwarte Leeuw - KVK Beringen 1-1
30/11 19:30 Bilzen-Waltwilder - Linden 3-0
30/11 19:30 Esp. Pelt - Witg. Des. 0-3
30/11 19:30 KFC Turnhout - E. Termien 4-2
30/11 19:30 Houtvenne - St. Lenaarts 1-1
30/11 20:00 City Pirates Antw. - Lyra-Lierse 1-1
30/11 20:00 Betekom - KVK Wellen 3-1
01/12 14:30 FC Helson - Heur-Tongeren 0-0

1 Prov
30/11 19:30 Nijlen - Zoersel 5-3
30/11 19:30 Ternesse - Heikant 0-1
30/11 19:30 Oppuurs - 'sGravenw.-Schilde 3-1
30/11 20:00 KFC Lille - Wezel Sp. 3-3
30/11 20:00 Kontich - RVC Hoboken 3-1
30/11 20:00 RC Mechelen - De Kempen 3-2
01/12 14:30 Antonia - Berg en Dal 1-2
01/12 14:30 VC Herentals - St.-Dimpna 4-0

2 Prov B
30/11 19:30 OG Vorselaar - Vlimmeren 2-0
30/11 19:30 Balen - Herselt 0-2
30/11 20:00 Zandhoven - Bevel 0-2
01/12 14:30 VV Laakdal - Lentezon 2-3
01/12 14:30 Schriek - Merksplas 0-1
01/12 14:30 Weelde - White Star 3-0
01/12 14:30 R. Deurne - Retie 1-2
01/12 14:30 Broechem - Ranst 0-1

3 Prov C
30/11 19:30 Herenthout - Rauw 1-2
30/11 19:30 Kasterlee - Olmen 3-1
01/12 14:30 FC Arend. Sport - Flandria 1-0
01/12 14:30 Noordstar - Linda Olen 3-0
01/12 14:30 Gierle - KFC Mol 2-1
01/12 14:30 Zwaneven - Exc. Bouwel 3-1
01/12 14:30 Beekhoek - Exc. Vorst 0-0
01/12 14:30 KFC Turnhout B - Poederlee 0-0

4 Prov D
29/11 20:00 Wezel Sp. B - Punt-Larum 1-2
30/11 19:30 Ramsel - SKS Herentals 2-1
30/11 19:30 Zammel - Immer Voort 2-0
01/12 14:30 Oevel - Booischot 6-3
01/12 14:30 Ezaart - Tongerlo 1-1
01/12 14:30 Olen United - Rosselaar Hulsen 3-0
01/12 14:30 Wiekevorst - Netezonen 2-4
01/12 14:30 Heultje - Alberta 1-2

4 Prov E
30/11 19:30 Oud-Turnhout - Oostmalle 0-0
01/12 14:30 De Kempen B - Wecheld. 1-4
01/12 14:30 Westmalle - Pulderbos 3-2
01/12 14:30 Ranst B - Grobbend. 2-6
01/12 14:30 Oelegem - Antonia B 9-2
01/12 14:30 Emblem - Alberta FC Schilde 2-3
01/12 14:30 Halle - Kessel Utd. 4-0
01/12 14:30 Lichtaart - Oosthoven 0-3

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto