U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio
08.12.2019 - 20.58u
Door: Mark Jaspers

Proximus League
06/12 20:30 Lommel SK - OHL 3-2
07/12 17:00 Beerschot - Virton 1-1
07/12 20:30 Lokeren - Roeselare 1-3
08/12 16:00 Westerlo - Union 0-3

1 Amateur
07/12 19:30 Thes Sp. - Lierse Kempenzonen 2-0
07/12 20:00 Seraing - RWDM 0-1
07/12 20:00 OC Charleroi - Deinze 1-1
07/12 20:00 Tubeke - FCV Dender 3-2
07/12 20:00 Heist - Wezet 1-0
07/12 20:00 La Louvière C. - Patro Maasmechelen 0-0
08/12 15:00 FC Luik - Dessel Sp. 0-0
08/12 15:00 St.-El.-Winkel - Rupel Boom 1-5

2 Amateur B
07/12 19:30 Hades - Vosselaar 1-5
07/12 20:00 Cappellen - Sp. Hasselt 2-2
07/12 20:00 ASV Geel - O. Wijgmaal 1-0
07/12 20:00 Hoogstraten - Londerzeel 0-1
08/12 14:30 Duffel - Pepingen-Halle 1-0
08/12 15:00 E. Aalst - Bocholt 1-0
08/12 15:00 Diegem - Berchem 1-1
08/12 15:00 Spouwen-Mop. - KVK Tienen 1-4

3 Amateur B
07/12 19:30 St. Lenaarts - FC Helson 3-0
07/12 19:30 Witg. Des. - City Pirates Antw. 0-1
07/12 20:00 KVK Wellen - Esp. Pelt 4-2
07/12 20:00 KVK Beringen - Betekom 2-2
07/12 20:00 Heur-Tongeren - Zwarte Leeuw 1-4
08/12 14:30 Linden - Houtvenne 0-2
08/12 14:30 Lyra-Lierse - KFC Turnhout 2-0
08/12 15:00 E. Termien - Bilzen-Waltwilder 2-0

1 Prov
07/12 19:30 Wezel Sp. - Antonia 5-0
07/12 19:30 De Kempen - Nijlen 2-2
07/12 20:00 St.-Dimpna - Kontich 1-1
08/12 14:30 Zoersel - Oppuurs 1-3
08/12 14:30 Heikant - RC Mechelen 2-2
08/12 14:30 Berg en Dal - VC Herentals 4-4
08/12 14:30 'sGravenw.-Schilde - Lille 0-2
08/12 14:30 RVC Hoboken - Ternesse 1-5

2 Prov B
07/12 19:30 Herselt - Weelde 2-2
08/12 14:30 Ranst - VV Laakdal 3-0
08/12 14:30 White Star - Zandhoven 1-2
08/12 14:30 Bevel - Vorselaar 2-0
08/12 14:30 Retie - Broechem 1-1
08/12 14:30 Merksplas - Balen 3-1
08/12 14:30 Vlimmeren - R. Deurne 3-0
08/12 14:30 Lentezon - Schriek 8-0

3 Prov C
07/12 19:30 Olmen - Beekhoek 1-1
07/12 19:30 KFC Mol - KFC Turnhout B 0-5
07/12 19:30 Flandria - Zwaneven 0-0
07/12 19:30 Rauw - Kasterlee 1-0
08/12 14:30 Poederlee - FC Arend. Sport 0-3
08/12 14:30 Linda Olen - Herenthout 0-1
08/12 14:30 Exc. Vorst - Gierle 2-0
08/12 14:30 Bouwel - Noordstar 0-3

4 Prov D
07/12 18:00 St.-Dimpna B - Wiekevorst 0-1
07/12 19:30 Rosselaar Hulsen - Heultje 0-3
08/12 14:30 Punt-Larum - Ezaart 2-3
08/12 14:30 Alberta - Oevel 0-1
08/12 14:30 Booischot - Zammel 3-0
08/12 14:30 Tongerlo - Olen United 2-2
08/12 14:30 Immer Voort - Ramsel 1-0
08/12 14:30 Netezonen - Wezel Sp. B 1-0

4 Prov E
07/12 19:30 Grobbend. - HIH Turnhout 2-1
07/12 19:30 Pulderbos - Oud-Turnhout 1-3
07/12 19:30 Wecheld. - Lichtaart 4-2
08/12 14:30 Kessel Utd. - Ranst B 0-1
08/12 14:30 Antonia B - Emblem 1-1
08/12 14:30 Oostmalle - De Kempen B 2-3
08/12 14:30 Alberta FC Schilde - Westmalle 3-2
08/12 14:30 Oosthoven - Halle 3-1

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto