U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio
12.01.2020 - 19.44u
Door: Mark Jaspers

Proximus League
10/01 20:30 Beerschot - Roeselare 1-1
11/01 17:00 Westerlo - Lommel SK 2-1
11/01 20:30 Union - OHL 2-3
12/01 16:00 Virton - Lokeren 1-2

1 Amateur
11/01 20:00 OC Charleroi - Rupel Boom 1-0
11/01 20:00 La Louvière C. - FCV Dender 0-4
11/01 20:00 Heist - RWDM 0-0
11/01 20:00 Tubeke - Dessel Sp. 2-0
11/01 20:00 Thes Sp. - Wezet 2-2
12/01 15:00 St.-El.-Winkel - Lierse Kempenzonen 0-2
12/01 15:00 FC Luik - Patro Maasmechelen 3-1

2 Amateur B
11/01 19:30 Hades - Londerzeel 0-0
11/01 20:00 ASV Geel - Duffel 1-1
11/01 20:00 Hoogstraten - Pepingen-Halle 3-0
12/01 14:30 Vosselaar - KVK Tienen 1-3
12/01 15:00 E. Aalst - Cappellen 0-0
12/01 15:00 Spouwen-Mop. - O. Wijgmaal 2-0
12/01 15:00 Berchem - Sp. Hasselt 2-2
12/01 15:00 Diegem - Bocholt 1-1

3 Amateur B
11/01 19:30 KFC Turnhout - Houtvenne 2-2
11/01 19:30 St. Lenaarts - Esp. Pelt 1-3
11/01 20:00 Heur-Tongeren - Witg. Des. 0-0
11/01 20:00 KVK Beringen - KVK Wellen 1-1
11/01 20:00 Lyra-Lierse - FC Helson 3-1
12/01 14:30 Linden - Betekom 3-0
12/01 15:00 E. Termien - Zwarte Leeuw 4-2
12/01 15:00 Bilzen-Waltwilder - City Pirates Antw. 1-2

1 Prov
11/01 19:30 De Kempen - Antonia 3-1
11/01 19:30 Zoersel - Berg en Dal 1-4
11/01 20:00 Kontich - RC Mechelen 1-3
11/01 20:00 St.-Dimpna - Nijlen 1-2
12/01 14:30 RVC Hoboken - Oppuurs 4-3
12/01 14:30 'sGravenw.-Schilde - Wezel Sp. 3-3
12/01 14:30 Heikant - Lille 1-3
12/01 15:00 Ternesse - VC Herentals 1-2

2 Prov B
11/01 19:30 Herselt - R. Deurne 4-2
12/01 14:30 Schriek - Broechem 0-2
12/01 14:30 Lentezon - Zandhoven 5-3
12/01 14:30 Bevel - Vlimmeren 3-0
12/01 14:30 Merksplas - Vorselaar 0-3
12/01 14:30 VV Laakdal - Balen 0-1
12/01 14:30 White Star - Retie 1-1
12/01 14:30 Ranst - Weelde 3-1

3 Prov C
11/01 19:30 Rauw - KFC Mol 3-1
11/01 19:30 Olmen - Exc. Vorst 6-1
11/01 19:30 Flandria - Kasterlee 2-3
12/01 14:30 Zwaneven - KFC Turnhout B 4-2
12/01 14:30 FC Arend. Sport - Noordstar 3-1
12/01 14:30 Poederlee - Herenthout 2-3
12/01 14:30 Linda Olen - Gierle 3-0
12/01 14:30 Bouwel - Beekhoek 1-2

4 Prov D
11/01 18:00 St.-Dimpna B - Olen United 1-2
11/01 19:30 Rosselaar Hulsen - Ramsel 0-2
11/01 20:00 Punt-Larum - Oevel 0-1
12/01 14:30 Tongerlo - Zammel 3-2
12/01 14:30 Alberta - SKS H'tals 3-1
12/01 14:30 Netezonen - Heultje 2-0
12/01 14:30 Wiekevorst - Ezaart 0-2
12/01 14:30 Booischot - Immer Voort 3-2

4 Prov E
11/01 19:30 Pulderbos - Halle 0-0
11/01 19:30 Grobbend. - Westmalle 7-2
11/01 19:30 Wecheld. - Oosthoven 1-3
12/01 14:30 Oostmalle - Kessel Utd. 9-2
12/01 14:30 HIH Turnhout - Emblem 4-2
12/01 14:30 Antonia B - De Kempen B 3-5
12/01 14:30 Alberta FC Schilde - Lichtaart 3-0
12/01 14:30 Oelegem - Ranst B 4-1

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto