U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio
19.01.2020 - 18.02u
Door: Mark Jaspers

Proximus League
17/01 20:30 Lommel SK - Lokeren 1-0
18/01 17:00 Roeselare - Virton 0-2
18/01 20:30 Beerschot - Union 1-1

19/01 16:00 OHL - Westerlo 1-3

1 Amateur
18/01 20:00 OC Charleroi - Tubeke 3-0
18/01 20:00 RWDM - St.-El.-Winkel 3-1
18/01 20:00 Lierse Kempenzonen - Seraing 1-3
18/01 20:00 Patro Maasmechelen - Thes Sp. 1-0
18/01 20:00 FCV Dender - Deinze 1-3
19/01 15:00 FC Luik - La Louvière C. 2-1
19/01 15:00 Wezet - Dessel Sp. 0-1
19/01 15:00 Rupel Boom - Heist 0-1

2 Amateur B
17/01 20:30 Sp. Hasselt - ASV Geel 2-0
18/01 19:30 Bocholt - Hades 1-0
18/01 20:00 Cappellen - Hoogstraten 2-1
19/01 14:30 Pepingen-Halle - Spouwen-Mop. 0-0
19/01 14:30 Londerzeel - Vosselaar 1-0
19/01 14:30 O. Wijgmaal - Diegem 1-1
19/01 14:30 Duffel - E. Aalst 1-2
19/01 15:00 KVK Tienen - Berchem 4-1

3 Amateur B
18/01 19:30 Witg. Des. - St. Lenaarts 1-0
18/01 19:30 Zwarte Leeuw - Lyra-Lierse 1-2
18/01 19:30 Houtvenne - Bilzen-Waltwilder 5-3
18/01 19:30 Esp. Pelt - Linden 2-0
18/01 19:30 FC Helson - KFC Turnhout 1-2
18/01 20:00 Betekom - E. Termien 1-1
18/01 20:00 KVK Wellen - Heur-Tongeren 3-0
18/01 20:00 City Pirates Antw. - KVK Beringen 2-0

1 Prov
18/01 19:30 Oppuurs - St.-Dimpna 1-0
18/01 19:30 Antonia - Heikant 2-7
18/01 19:30 Wezel Sp. - Zoersel 0-1
18/01 19:30 Nijlen - Kontich 2-1
18/01 20:00 Lille - RVC Hoboken 3-0
18/01 20:00 RC Mechelen - Ternesse 3-1
19/01 14:30 Berg en Dal - De Kempen 0-1
19/01 14:30 VC Herentals - 'sGravenw.-Schilde 0-0

2 Prov B
18/01 19:30 Vorselaar - Lentezon 1-1
18/01 19:30 Balen - Schriek 2-0
18/01 20:00 Zandhoven - Ranst 0-1
19/01 14:30 Weelde - VV Laakdal 1-1
19/01 14:30 R. Deurne - Merksplas 1-1
19/01 14:30 Retie - Herselt 0-2
19/01 14:30 Broechem - Bevel 0-1
19/01 14:30 Vlimmeren - White Star 1-0

3 Prov C
18/01 19:30 KFC Mol - Linda Olen 1-2
18/01 19:30 Kasterlee - Poederlee 3-1
18/01 19:30 Herenthout - FC Arend. Sport 2-2
19/01 14:30 Noordstar - Zwaneven 2-0
19/01 14:30 KFC Turnhout B - Olmen 0-1
19/01 14:30 Gierle - Bouwel 4-5
19/01 14:30 Exc. Vorst - Rauw 5-3
19/01 14:30 Beekhoek - Flandria 1-1

4 Prov D
18/01 19:30 Ramsel - Tongerlo 4-1
18/01 19:30 SKS H'tals - Rosselaar Hulsen 3-0
19/01 14:30 Olen United - Wiekevorst 0-0
19/01 14:30 Oevel - Netezonen 1-0
19/01 14:30 Immer Voort - Alberta 2-3
19/01 14:30 Heultje - St.-Dimpna B 0-1
19/01 14:30 Zammel - Punt-Larum 1-2
19/01 14:30 Ezaart - Wezel Sp. B 5-1

4 Prov E
18/01 19:30 Oud-Turnhout - Grobbend. 3-2
19/01 14:30 Lichtaart - Antonia B 3-1
19/01 14:30 Kessel Utd. - Pulderbos 1-1
19/01 14:30 Emblem - Oelegem 1-4
19/01 14:30 Westmalle - HIH Turnhout 1-0
19/01 14:30 Ranst B - Wecheld. 0-2
19/01 14:30 Halle - Alberta FC Schilde 3-1
19/01 14:30 Oosthoven - Oostmalle 2-2

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto